Via SMS půjčka recenzeLogo

Recenze Via SMS půjčka vám představí všechny klíčové parametry úvěru

Via SMS půjčka je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) Via SMS s.r.o. (IČ: 24720275) se sídlem Lazarská 1719/5, 11000 Praha 1. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky Via SMS si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Rychlá půjčka až 30 000 Kč na cokoliv potřebujete

Peníze již do 15 minut od schválení na váš bankovní účet

S půjčkou Via SMS si můžete půjčit 1 000 Kč až 30 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Pokud si u společnosti Via SMS s.r.o. půjčujete úplně poprvé, má první půjčka limit ve výši 8 000 Kč. Větší částku si tedy můžete půjčit až v případě opakované půjčky. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 7 dní až 30 dní a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Napoprvé Via SMS nabízí až 8 000 Kč zdarma!

Nový klient může získat bezúročnou půjčku – vrátíte tolik, kolik si půjčíte

Pokud jste u Via SMS novým zákazníkem, můžete získat svou první půjčku zcela zdarma. Konkrétně je možné si takto půjčit až 8 000 Kč na 30 dní. V případě, že peníze stihnete v termínu vrátit (tj. do 30 dní), neplatíte žádné úroky ani poplatky. Jinými slovy, vrátíte stejnou částku, jakou jste si u Via SMS s.r.o. půjčili. Každá další půjčka je pak již samozřejmě standardně úročena. Pozor si dejte na pozdní splacení, poplatky s tím spojené mohou být vysoké.

Výše RPSN od 1270,00% p.a.

Půjčka Via SMS se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u Via SMS zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka Via SMS nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávání úvěru nemusíte prokazovat výši vašeho finančního příjmu (informace o něm však může být z důvodu ověření bonity vyžadována).

Náhled webových stránek www.viasms.cz

Jak vypadají webové stránky www.viasms.cz

Úvěr u Via SMS s.r.o. lze vyřídit přes internet

Na oficiálních webových stránkách poskytovatele půjčky si můžete dopředu spočítat, kolik zaplatíte na úrocích a kolik vás půjčka bude celkem stát. Stránky www.viasms.cz totiž obsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet půjčky. Stačí zadat vstupní parametry a ihned vidíte výsledky. Body navíc do celkového hodnocení si Via SMS připisuje za to, že na webu lze dohledat veškeré vzory smluvní dokumentace. Předem se tak s nimi můžete seznámit, což samozřejmě doporučujeme.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 3 000 Kč na 30 dní za 3 720 Kč (RPSN: 1270 %)

Půjčka Via SMS je bez kontroly registru dlužníků (SOLUS apod.). Případný negativní záznam ve vybraných registrech dlužníků nemusí mít nezbytně vliv na ne/schválení poptávky. Via SMS s.r.o. prověřuje každého žadatele individuálně, v případě dostatečné bonity a prokázání, že žadatele dokáže řádně splácet má šanci na schválení i zájemce se záznamem v registru dlužníků. Půjčka Via SMS je nabízena výhradně zaměstnaným žadatelům (zaměstnancům, podnikatelům, OSVČ) a lidem s pravidelným finančním příjmem.

Výhody a nevýhody půjčky Via SMS

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • První půjčka je u ViaSMS zdarma až do výše 8000 Kč
 • Přehledné webové stránky s online kalkulačkou pro výpočet půjčky
 • Šanci na schválení mají i žadatelé se záznamem v registrech dlužníků
 • Možnost půjčit si přesně tolik, kolik chcete (odstupňováno po 50 Kč)
 • Živá podpora také na Skype
 • První půjčka je pouze do maximální výše 8000 Kč
 • Via SMS má vlastní účty pouze u Fio, Moneta Money Bank a České spořitelny
 • Schvalování žádostí probíhá pouze ve všední dny od 9:00 do 18:00
 • Minimální věk žadatel je stanoven na 20 let
 • Vysoké RPSN u opakované půjčky

Kolik mě půjčka Via SMS bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce Via SMS kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 3 000 Kč. Doba splatnosti: 30 dní. Poplatky / měsíční splátka: 720 Kč. Celková splatná částka klientem: 3 720 Kč. Výše RPSN: 1270 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka Via SMS je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • bankovní účet
 • české občanství
 • věk min. 20 let

Naše hodnocení

Via SMS může být zajímavá pro klienty, kteří si půjčují poprvé, opakovaný úvěr už vyjde poměrně draho

„Via SMS je rychlá půjčka na malé výdaje. Nové klienty může zaujmout nabídkou první bezúročné půjčky (do výše 8000 Kč na 30 dní) a živou podporou přes Skype (není tak nutné volat na běžnou pevnou linku). Kalkulačka navíc umí počítat po velmi malých krocích a klient si tak může půjčit přesně takovou částkou, jakou potřebuje (odstupňováno po 50 Kč). Nevýhodou je schvalování žádostí pouze v pracovní dny a hodiny a vysoké RPSN u opakované půjčky. Rovněž schvalovatelnost je spíše průměrná, úvěr od ViaSMS zkrátka nezíská každý. “

60 %

Via SMS půjčka

60 %

Půjčka
1 000 Kč – 30 000 Kč
Splatnost
7 dní – 30 dní
RPSN
od 1270,00 % p.a.
1. zdarma
8 000 Kč / 30 dní

Nezávazná poptávka

 • Via SMS
 • Půjčku Via SMS můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku