Zaplo na splátky recenzeLogo

Recenze Zaplo na splátky vám představí všechny klíčové parametry úvěru

Zaplo na splátky je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) Zaplo Finance s.r.o. (IČ: 29413575) se sídlem Jankovcova 1037/49, 17000 Praha 7. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky Zaplo na splátky si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Rychlá půjčka až 60 000 Kč na cokoliv potřebujete

Peníze již do 15 minut od schválení na váš bankovní účet

S půjčkou Zaplo na splátky si můžete půjčit 10 000 Kč až 60 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Maximální výše úvěru 60 000 Kč je připravena i pro nové zákazníky, tzn. že i napoprvé si můžete rovnou půjčit maximální možnou částku nabízenou poskytovatelem úvěru. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 6 měsíců až 3 roky a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Výše RPSN od 71,30% p.a.

Půjčka Zaplo na splátky se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u Zaplo na splátky zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka Zaplo na splátky nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávací procesu budete muset doložit výši vašeho finančního příjmu (obvykle formou vyplatní pásky, nebo výpisem z účtu). Tato informace může být ze strany Zaplo Finance s.r.o. ověřována u zaměstnavatele.

Náhled webových stránek www.zaplonasplatky.cz

Jak vypadají webové stránky www.zaplonasplatky.cz

Úvěr u Zaplo Finance s.r.o. lze vyřídit přes internet

Na oficiálních webových stránkách poskytovatele půjčky si můžete dopředu spočítat, kolik zaplatíte na úrocích a kolik vás půjčka bude celkem stát. Stránky www.zaplonasplatky.cz totiž obsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet půjčky. Stačí zadat vstupní parametry a ihned vidíte výsledky. Body navíc do celkového hodnocení si Zaplo na splátky připisuje za to, že na webu lze dohledat veškeré vzory smluvní dokumentace. Předem se tak s nimi můžete seznámit, což samozřejmě doporučujeme.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 30 000 Kč na 18 měsíců za 52 709 Kč (RPSN: 80,97 %)

Zaplo Finance s.r.o. prověřuje bonitu žadatelů o úvěr velmi podrobně a záznam v registru dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI apod.) pravděpodobně povede k zamítnutí žadatele. Nejedná se tedy rozhodně o půjčku bez registru. Půjčka Zaplo na splátky je nabízena výhradně zaměstnaným žadatelům (zaměstnancům, podnikatelům, OSVČ) a lidem s pravidelným finančním příjmem.

Výhody a nevýhody půjčky Zaplo na splátky

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Bezúčelovost, získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv
 • Výši měsíční splátky si stanovíte sami, můžete ti přímo ovlivnit skrze kalkulačku (např. půjčka 30 000 Kč za 1900 Kč měsíčně)
 • Telefonická podpora na bezplatné lince (tel. 800 99 77 11)
 • Přehledné webové stránky s náhledem smluv i online kalkulačkou
 • Spíše průměrná výše RPSN v tomto segmentu
 • Poměrně nízká schvalovatelnost žádostí o půjčku

Kolik mě půjčka Zaplo na splátky bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce Zaplo na splátky kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 30 000 Kč. Doba splatnosti: 18 měsíců. Poplatky / měsíční splátka: 3 100 Kč. Celková splatná částka klientem: 52 709 Kč. Výše RPSN: 80,97 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka Zaplo na splátky je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • druhý doklad totožnosti
 • bankovní účet
 • české občanství
 • potvrzení o výši příjmu

Naše hodnocení

Dlouhodobá půjčka od Zaplo se hodí na libovolné výdaje, můžete si půjčit až 60 000 Kč a splácet až 3 roky

„Zaplo je známé především jaké malá půjčka s krátkou splatností. V nabídce však má o produkt pojmenovaný „Zaplo na splátky“ (dříve Kimbi), který lze použít na větší výdaje, konkrétně až 60 000 Kč se splatností do 36 měsíců. To vše za spíše průměrný úrok v tomto segmentu nebankovních poskytovatelů. Výhodou jsou přehledné webové stránky, online kalkulačka a rychlé vyřízení do druhého dne. V přehledné online kalkulačce si navíc také můžete sami stanovit výši měsíční splátky. Peníze můžete mít v ideálním případě ještě dnes, nejpozději pak zítra (v pracovní dny). Nevýhodou je sotva průměrná schvalovatelnost a nutnost dokládat finanční příjem. “

80 %

 • Zaplo na splátky
 • Půjčku Zaplo na splátky můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku