Zonky půjčka recenzeLogo

Recenze Zonky půjčka vám představí všechny klíčové parametry úvěru

Zonky půjčka je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) Zonky s.r.o. (IČ: 03570967) se sídlem Evropská 2690/17, 16000 Praha 6. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky Zonky si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Zonky

Rychlá půjčka až 750 000 Kč na cokoliv potřebujete

Peníze již do 15 minut od schválení na váš bankovní účet

S půjčkou Zonky si můžete půjčit 20 000 Kč až 750 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Maximální výše úvěru 750 000 Kč je připravena i pro nové zákazníky, tzn. že i napoprvé si můžete rovnou půjčit maximální možnou částku nabízenou poskytovatelem úvěru. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 6 měsíců až 7 let a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Zonky

Výše RPSN již od 3,62% p.a.

Půjčka Zonky se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u Zonky zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka Zonky nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávací procesu budete muset doložit výši vašeho finančního příjmu (obvykle formou vyplatní pásky, nebo výpisem z účtu). Tato informace může být ze strany Zonky s.r.o. ověřována u zaměstnavatele.

Náhled webových stránek www.zonky.cz

Jak vypadají webové stránky www.zonky.cz

Úvěr u Zonky s.r.o. lze vyřídit přes internet

Na oficiálních webových stránkách poskytovatele půjčky si můžete dopředu spočítat, kolik zaplatíte na úrocích a kolik vás půjčka bude celkem stát. Stránky www.zonky.cz totiž obsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet půjčky. Stačí zadat vstupní parametry a ihned vidíte výsledky. Na webových stránkách Zonky se nám bohužel nepodařilo dohledat vzory smluvní dokumentace, za to odečítáme body z celkového hodnocení.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 150 000 Kč na 60 měsíců za 177 414 Kč (RPSN: 7,03 %)

Zonky s.r.o. prověřuje bonitu žadatelů o úvěr velmi podrobně a záznam v registru dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI apod.) pravděpodobně povede k zamítnutí žadatele. Nejedná se tedy rozhodně o půjčku bez registru. Půjčka Zonky je nabízena výhradně zaměstnaným žadatelům (zaměstnancům, podnikatelům, OSVČ) a lidem s pravidelným finančním příjmem.

Zonky

Výhody a nevýhody půjčky Zonky

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Při dostatečně nízké bonitě dosáhnete na velmi dobrý úrok (od 2,99 %)
 • Vysoký úvěrový limit (až 750 000 Kč) a dlouhá doba splatnosti (až 7 let)
 • O úvěr mohou na Zonky.cz žádat také občané EU a Ukrajiny
 • Možnost předčasného splacení půjčky bez sankcí
 • Zonky.cz nabízí klasickou spotřebitelskou půjčku i refinancování
 • Šanci na schválení mají i žadatele se záznam v registrech (záleží na posouzení)
 • 2 % poplatek z půjčené částky jako poplatek platformě Zonky.cz
 • Při nízké bonitě získáte výrazně horší úrokovou sazbu (až 19,99 % p.a.)
 • Zájemci po insolvenci či exekuci nemají nárok na půjčky až dva roky po vyřešení
 • Úvěr není určen podnikatelům prvoplátcům a OSVČ s výdajovým paušálem jsou vždy posuzováni individuálně
 • Pouze průměrná schvalovatelnost žadatelů

Kolik mě půjčka Zonky bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce Zonky kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 150 000 Kč. Doba splatnosti: 60 měsíců. Poplatky / měsíční splátka: 2 957 Kč. Celková splatná částka klientem: 177 414 Kč. Výše RPSN: 7,03 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka Zonky je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • občanský průkaz
 • bankovní účet
 • trvalý pobyt v ČR

Naše hodnocení

Zonky je inovativní platformou na které si půjčují lide mezi sebou. Při dobré bonitě dosáhnete na velmi nízký úrok.

„Zonky jsou největší P2P platformou pro zprostředkování půjček mezi lidmi. Umožňují půjčit si velkou částku (až 750 000 Kč) na dostatečně dlouhou dobu. Pokud máte dobrou bonitu, dosáhnete na příjemně nízký úrok (plně srovnatelný s nabídkou bank). Pokud máte ale bonitu (Zonky si ji složitými výpočty převádí na interní rating) horší, úrok letí poměrně rychle nahoru (i v krajím případě je ale nižší než u řady nebankovních poskytovatelů). Škoda poplatku 2 % z půjčované částky, které připadnou platformě za zprostředkování. Zonky můžeme každopádně doporučit, pokud získáte dobrý rating a dokážete dobře popsat, na co peníze potřebujete, získáte výhodný úvěr. O úvěr navíc mohou žádat i cizinci.“

80 %

Zonky půjčka

80 %

Půjčka
20 000 Kč – 750 000 Kč
Splatnost
6 měsíců – 7 let
RPSN
od 3,62 % p.a.
1. zdarma

Nezávazná poptávka

 • Zonky
 • Půjčku Zonky můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku