Zonky půjčka recenzeLogo

Recenze Zonky půjčka vám představí všechny klíčové parametry úvěru

Náhled webových stránek www.zonky.cz
Náhled webových stránek www.zonky.cz
Půjčka 5 000 Kč – 1 200 000 Kč
První půjčka bez omezení
První půjčka zdarma
Splatnost 12 měsíců – 10 let
Úrok od 4,99 % p.a.
RPSN od 5,55 % p.a.
Způsob vyplacení převodem na bankovní účet
Způsob splacení měsíční splátka
Poskytnutí úvěru zdarma
Vedení úvěrového účtu zdarma
Poskytovatel Air Bank a.s.
Webové stránky www.zonky.cz

Nezávazná online žádost

Recenze

Zonky půjčka je bankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) Air Bank a.s. (IČ: 29045371) se sídlem Evropská 2690/17, 16000 Praha 6. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky Zonky si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Zonky

Rychlá půjčka až 1 200 000 Kč na cokoliv potřebujete

Peníze již do 15 minut od schválení na váš bankovní účet

S půjčkou Zonky si můžete půjčit 5 000 Kč až 1 200 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Maximální výše úvěru 1 200 000 Kč je připravena i pro nové zákazníky, tzn. že i napoprvé si můžete rovnou půjčit maximální možnou částku nabízenou poskytovatelem úvěru. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 12 měsíců až 10 let a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Zonky

Výše RPSN již od 5,55% p.a.

Půjčka Zonky se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u Zonky zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka Zonky nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávací procesu budete muset doložit výši vašeho finančního příjmu (obvykle formou vyplatní pásky, nebo výpisem z účtu). Tato informace může být ze strany Air Bank a.s. ověřována u zaměstnavatele.

Náhled webových stránek www.zonky.cz

Jak vypadají webové stránky www.zonky.cz

Úvěr u Air Bank a.s. lze vyřídit přes internet

Na oficiálních webových stránkách poskytovatele půjčky si můžete dopředu spočítat, kolik zaplatíte na úrocích a kolik vás půjčka bude celkem stát. Stránky www.zonky.cz totiž obsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet půjčky. Stačí zadat vstupní parametry a ihned vidíte výsledky. Na webových stránkách Zonky se nám bohužel nepodařilo dohledat vzory smluvní dokumentace, za to odečítáme body z celkového hodnocení.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 150 000 Kč na 60 měsíců za 181 738 Kč (RPSN: 8,11 %)

Air Bank a.s. prověřuje bonitu žadatelů o úvěr velmi podrobně a záznam v registru dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI apod.) pravděpodobně povede k zamítnutí žadatele. Nejedná se tedy rozhodně o půjčku bez registru. Půjčka Zonky je nabízena výhradně zaměstnaným žadatelům (zaměstnancům, podnikatelům, OSVČ) a lidem s pravidelným finančním příjmem.

Zonky

Výhody a nevýhody půjčky Zonky

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Při dostatečně nízké bonitě dosáhnete na velmi dobrý úrok (od 4,99 %)
 • Vysoký úvěrový limit (až 1 200 000 Kč) a dlouhá doba splatnosti (až 10 let)
 • O úvěr mohou na Zonky.cz žádat také občané EU a Ukrajiny
 • Možnost předčasného splacení půjčky bez sankcí
 • Zonky.cz nabízí klasickou spotřebitelskou půjčku i refinancování
 • Šanci na schválení mají i žadatele se záznam v registrech (záleží na posouzení)
 • 2 % poplatek z půjčené částky jako poplatek platformě Zonky.cz
 • Při nízké bonitě získáte výrazně horší úrokovou sazbu (až 19,99 % p.a.)
 • Zájemci po insolvenci či exekuci nemají nárok na půjčky až dva roky po vyřešení
 • Úvěr není určen podnikatelům prvoplátcům a OSVČ s výdajovým paušálem jsou vždy posuzováni individuálně
 • Nejkratší možná doba splatnosti půjčky je 12 měsíců (dříve 6 měsíců)
 • Pouze průměrná schvalovatelnost žadatelů

Kolik mě půjčka Zonky bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce Zonky kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 150 000 Kč. Doba splatnosti: 60 měsíců. Poplatky / měsíční splátka: 2 968 Kč. Celková splatná částka klientem: 181 738 Kč. Výše RPSN: 8,11 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka Zonky je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • občanský průkaz
 • bankovní účet
 • trvalý pobyt v ČR

Naše hodnocení

Zonky je inovativní platformou na které si půjčují lide mezi sebou. Při dobré bonitě dosáhnete na velmi nízký úrok.

„Zonky jsou největší P2P platformou pro zprostředkování půjček mezi lidmi. Umožňují půjčit si velkou částku (až 1 200 000 Kč) na dostatečně dlouhou dobu. Pokud máte dobrou bonitu, dosáhnete na příjemně nízký úrok (plně srovnatelný s nabídkou bank). Pokud máte ale bonitu (Zonky si ji složitými výpočty převádí na interní rating) horší, úrok letí poměrně rychle nahoru (i v krajím případě je ale nižší než u řady nebankovních poskytovatelů). Škoda poplatku 2 % z půjčované částky, které připadnou platformě za zprostředkování. Zonky můžeme každopádně doporučit, pokud získáte dobrý rating a dokážete dobře popsat, na co peníze potřebujete, získáte výhodný úvěr. O úvěr navíc mohou žádat i cizinci.“

Nezávazná online žádost

Zonky

Zaujala vás tato půjčka?

Půjčku „Zonky“ můžete snadno sjednat přes internet

1. Splňujete tyto požadavky?

Každá půjčka představuje finanční zátěž i potenciální riziko v případě nesplácení.
Přečtěte si předem zásady zodpovědného půjčování peněz.

 • jste osoba starší 18 let
 • vlastníte občanský průkaz
 • vlastníte bankovní účet
 • máte trvalý pobyt v České republice

2. Vyplňte nezávaznou poptávku

Po kliknutí na tlačítko níže budete přesměrováni přímo na webové stránky poskytovatele úvěru, případně se vám zobrazí jednoduchý poptávkový formulář k vyplnění. Nemusíte mít obavy, vaše data jsou v bezpečí, žádost je diskrétní a šifrována a zadaná data putují přímo poskytovateli úvěru, nebo licencovanému zprostředkovateli úvěru (v závislosti na typu produktu). Vaše poptávka je až do konečného potvrzení nezávazná.

Nezávazná online žádost

3. Vyčkejte na potvrzení vaší žádosti

Pokud potvrdíte svůj zájem o půjčku (nejčastěji vložením zaslaného SMS kódu), poskytovatel úvěru vyhodnotí vaši žádost. Následně budete kontaktováni telefonicky, nebo emailem. Případné dotazy a nejasnosti vám zodpoví klientská podpora. Pokud bude vaše žádost schválena obdržíte následně návrh úvěrové smlouvy, splátkový kalendář a další dokumenty. Vše si pozorně přečtěte.

4. Peníze jsou Vaše! 👍🏻

Byli jste s úvěrem a poskytovatelem úvěru spokojeni, nebo naopak? Napište nám svou zkušenost.

Byla vaše žádost o půjčku zamítnuta?

Půjčka bývá nejčastěji zamítnuta z důvodu nedostatečné bonity žadatele, insolvenci nebo záznamu v registrech dlužníků (např. SOLUS). Pokud byla vaše žádost zamítnuta, můžete zkusit požádat u jiné banky nebo nebankovní společnosti. Vyšší šanci také nabízí agregátory úvěrů, které vaši poptávku rovnou rozešlou více společnostem najednou. Pokud jste neuspěli, zvažte, zda-li si nemůžete půjčit pouze menší částku, nastavit delší splatnost či úvěr zcela odložit na vhodnější dobu. Rozhodně se však vyhněte nabídkám půjček od soukromých investorů či přes internetové inzerce.

Zonky

Zonky – Bankovní půjčka

Nenašli jste, co hledáte? Možná to bude zde…

Základní parametry
Půjčka, doba splatnosti, úrokové sazby a naše hodnocení
Recenze Zonky půjčka
Podrobný popis všech parametrů produktu a srovnání s konkurencí
Zkušenosti Zonky půjčka
Přečtěte si recenze ostatních klientů a podělte se o svou zkušenost
Kalkulačka a tabulka splátek
Spočítejte si předem, kolik vás bude vaše půjčka stát peněz
Časté otázky
Odpovědi na všechny nejčastěji kladené otázky
Air Bank a.s.
Podrobné informace o poskytovateli tohoto produktu
PDF prezentace ke stažení
Stáhněte si nabídkový list pro pozdější použití

Bankovní půjčka Zonky je poskytována společností Air Bank a.s. (IČ: 29045371), se sídlem Evropská 2690/17, 16000 Praha 6. Zonky půjčka nabízí 5 000 Kč až 1 200 000 Kč. Úvěr je neúčelový, získané finanční prostředky tak lze použít na cokoliv potřebujete. Doba splatnosti půjčky je volitelná, od 12 měsíců do 10 let. Výše RPSN je od 5,55 % p.a. Půjčka Zonky se splácí měsíční splátkou. Poskytnutí úvěru je zcela zdarma. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Na portálu OKfin.cz naleznete nejen informace o půjčce Zonky, přečíst si rovněž můžete zkušenosti a recenze ostatních návštěvníků, prohlédnout si podrobnou tabulku splácení a spočítat výši splátek. Souhrnné hodnocení úvěru je v současné době 80 %. Zonky půjčka je dostupná všem žadatelům, splňujícím následující podmínky: věk min. 18 let, občanský průkaz, bankovní účet, trvalý pobyt v ČR, Zonky je dlouhodobě velmi dobře hodnoceným produktem našimi návštěvníky. Peníze jsou vypláceny ihned po schválení žádosti, v ideálním případě mohou být připsány na bankovní účet žadatele již do 15 minut. Pro získání půjčky Zonky nepotřebujete ručitele, ani hmotnou zástavu. Air Bank a.s. nevyžaduje prokázání vašeho finančního příjmu, jeho doložení však je v rámci schvalování nezbytné. Půjčku je možné za určitých okolností získat i se záznamem v registru dlužníků (SOLUS apod.). Poskytovatel sice kontroluje registry (nejedná se tak o půjčku bez registru), ale při schvalování posuzuje žadatele komplexně, při dostatečné bonitě tak může úvěr získat i žadatel s negativní platební historií. Oficiální webové stránky naleznete na adrese www.zonky.cz. Bankovní půjčku Zonky však můžete získat i skrze tyto webové stránky, stačí vyplnit nezávaznou poptávku a vyčkat na kontakt poskytovatele úvěru. Až do podpisu smlouvy je vaše žádost o úvěr 100% nezávazná.

Půjčka 500 000 KčPůjčka 100 000 KčPůjčka 50 000 KčPůjčka 40 000 KčPůjčka 30 000 KčPůjčka 20 000 KčPůjčky pro senioryPůjčky pro studentyPůjčky na mateřské dovolenéPůjčky pro podnikatele, živnostníky a OSVČP2P - Půjčky od lidíPůjčky pro cizince s trvalým pobytem v ČRPůjčky bez ručiteleNebankovní půjčkyPůjčka na autoPůjčka 10 000 Kč

 • Zonky
 • Půjčku „Zonky“ můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná online žádost