IQ půjčka recenze

Náš tip Malá půjčka do výplaty, přes 95 % žádostí ihned schváleno

Náhled webové prezentace www.iqpujcka.top

IQ půjčka recenze

IQ půjčka (www.iqpujcka.top) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná společností Leadsor Limited (se sídlem na adrese Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 500 Kč až 4500 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 1 den – 30 dní. IQ půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 0 % (liší se však v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti).

Základní parametry

Název půjčky: IQ půjčka
Poskytovatel: Leadsor Limited
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 500 Kč – 4500 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 1 den – 30 dní
Doba a způsob vyplacení: do 15 minut na účet
Způsob splacení: jednorázově na konci
Úrok: 0 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez doložení příjmu: ano
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 95 % – velmi vysoká
Hodnocení:

Půjčka IQ půjčka je bez ručitele

Půjčka IQ půjčka je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 15 minut na účet. Společnost Leadsor Limited totiž disponuje vlastními bankovními účty u všech velkých českých bank (a převod peněz v rámci banky trvá jen pár minut). Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Velkou výhodou je, že půjčku můžete získat bez doložení finančního příjmu, snadno se tak vyhnete složitému a zdlouhavému papírování. Půjčka je díky tomu navíc velmi diskrétní (o záměru půjčit si peníze nebude váš zaměstnavatel vědět).

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k okamžitému zamítnutí žádosti o půjčku. Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Peníze můžete získat i pokud máte záznam v rejstříku trestů, je ale možné, že vám bude nabídnuta pouze nižší částka, než kterou skutečně žádáte. Půjčka vám může být schválena i v situaci, kdy na vás byla uvalena exekuce, nebo je proti vám již vedeno exekuční řízení. Je však možné, že úrok bude vyšší a neobejdete se bez nutnosti dále ručit. Výhodami online půjčky IQ půjčka jsou . Nevýhodou naopak zůstává .

Schvalovatelnost půjčky cca 95 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky IQ půjčka je přibližně 95 % – velmi vysoká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

IQ půjčka hodnocení: 80 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Sjednat půjčku online

IQ půjčka
0 80 out of 100 with 69 ratings