IQ půjčka recenze

Náš tip Ideální půjčka do výplaty, přes 95 % žádostí ihned schváleno

Náhled webové prezentace www.iqpujcka.top

IQ půjčka recenze

IQ půjčka (www.iqpujcka.top) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná společností Leadsor Limited (se sídlem na adrese Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 500 Kč až 4500 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 1 den – 30 dní. IQ půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 0 % (liší se však v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti).

Základní parametry

Název půjčky: IQ půjčka
Poskytovatel: Leadsor Limited
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 500 Kč – 4500 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 1 den – 30 dní
Doba a způsob vyplacení: do 15 minut na účet
Způsob splacení: jednorázově na konci
Úrok: 0 %
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez doložení příjmu: ano
Půjčka bez kontroly registru: ano
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 95 % – velmi vysoká
Hodnocení:

Půjčka IQ půjčka je bez ručitele

Půjčka IQ půjčka je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 15 minut na účet. Společnost Leadsor Limited totiž disponuje vlastními bankovními účty u všech velkých českých bank (a převod peněz v rámci banky trvá jen pár minut). Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Velkou výhodou je, že půjčku můžete získat bez doložení finančního příjmu, snadno se tak vyhnete složitému a zdlouhavému papírování. Půjčka je díky tomu navíc velmi diskrétní (o záměru půjčit si peníze nebude váš zaměstnavatel vědět).

Půjčka bez kontroly registru dlužníků

Půjčka IQ půjčka je bez registru. Ačkoliv poskytovatel půjčky může registr dlužníků (SOLUS apod.) kontrolovat, nemá případný negativní záznam vliv na schválení žádosti, neboť je bráno v potaz více faktorů (věk, lokalita, zaměstnání). Půjčka IQ půjčka je díky tomu široce dostupná většímu počtu žadatelů.

Výhody a nevýhody

Peníze můžete získat i pokud máte záznam v rejstříku trestů, je ale možné, že vám bude nabídnuta pouze nižší částka, než kterou skutečně žádáte. Půjčka vám může být schválena i v situaci, kdy na vás byla uvalena exekuce, nebo je proti vám již vedeno exekuční řízení. Je však možné, že úrok bude vyšší a neobejdete se bez nutnosti dále ručit. Výhodami online půjčky IQ půjčka jsou . Nevýhodou naopak zůstává .

Schvalovatelnost půjčky cca 95 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky IQ půjčka je přibližně 95 % – velmi vysoká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

IQ půjčka hodnocení: 80 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Sjednat půjčku online

IQ půjčka
0 80 out of 100 with 17 ratings