SMART půjčka recenze

Náš tip SMART půjčka do 70 000 Kč bez doložení příjmu, v hotovosti a až domů

Náhled webové prezentace www.smartpujcka.cz

SMART půjčka recenze

SMART půjčka (www.smartpujcka.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná společností JET Money s.r.o. (se sídlem na adrese Hněvotínská 241/52, 779 00 Olomouc). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 5000 Kč až 70 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 13 měs. – 16 měs.. SMART půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 50 % (liší se však v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti).

Základní parametry

Název půjčky: SMART půjčka
Poskytovatel: JET Money s.r.o.
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 5000 Kč – 70 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 13 měs. – 16 měs.
Doba a způsob vyplacení: do 48 hodin hotově
Způsob splacení: měsíčně
Úrok: 50 %
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez doložení příjmu: ano
Půjčka bez kontroly registru: ano
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 80 % – vysoká
Hodnocení:

Půjčka SMART půjčka je bez ručitele

Půjčka SMART půjčka je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 48 hodin hotově. Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Velkou výhodou je, že půjčku můžete získat bez doložení finančního příjmu, snadno se tak vyhnete složitému a zdlouhavému papírování. Půjčka je díky tomu navíc velmi diskrétní (o záměru půjčit si peníze nebude váš zaměstnavatel vědět).

Čtěte: Recenze a zkušenosti s půjčkou SMART půjčka

Půjčka bez kontroly registru dlužníků

Půjčka SMART půjčka je bez registru. Ačkoliv poskytovatel půjčky může registr dlužníků (SOLUS apod.) kontrolovat, nemá případný negativní záznam vliv na schválení žádosti, neboť je bráno v potaz více faktorů (věk, lokalita, zaměstnání). Půjčka SMART půjčka je díky tomu široce dostupná většímu počtu žadatelů.

Výhody a nevýhody

Půjčka je dostupná pouze žadatelům, kteří nemají záznam v rejstříku trestů. Půjčka rozhodně není určena žadatelům, proti kterým je vedeno exekuční řízení. Výhodami online půjčky SMART půjčka jsou . Nevýhodou naopak zůstává .

Schvalovatelnost půjčky cca 80 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky SMART půjčka je přibližně 80 % – vysoká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

SMART půjčka hodnocení: 80 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Sjednat půjčku online

SMART půjčka
0 80 out of 100 with 77 ratings