Cetelem recenze

Prověřená půjčka až 1 000 000 Kč bez složitého papírování od Cetelem

Náhled webové prezentace www.cetelem.cz

Cetelem recenze

Cetelem (www.cetelem.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá bankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností BNP Paribas Personal Finance (se sídlem na adrese Karla Engliše 3208/5, 150 00 Praha). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 20 000 Kč až 1 000 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 6 měsíců až 10 let. Cetelem půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 6,07 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: Cetelem půjčka
Poskytovatel: Cetelem ČR, a.s.
Typ půjčky: bankovní půjčka
Výše půjčky: 20 000 Kč – 1 000 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 6 měsíců – 10 let
Doba a způsob vyplacení: do 3 dnů na účet
Způsob splacení: měsíčně
RPSN: 6,07 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ano
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 50 % – průměrná
Hodnocení:

Půjčka Cetelem je bez ručitele

Půjčka Cetelem je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 3 dnů na účet (od schválení žádosti). Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Velkou výhodou je, že půjčku můžete získat bez doložení finančního příjmu, snadno se tak vyhnete složitému a zdlouhavému papírování. Půjčka je díky tomu navíc velmi diskrétní (o záměru půjčit si peníze nebude váš zaměstnavatel, ani nikdo jiný, vědět).

Čtěte: Recenze a zkušenosti s půjčkou Cetelem

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Půjčka je dostupná pouze žadatelům, kteří nemají záznam v rejstříku trestů. Půjčka rozhodně není určena žadatelům, proti kterým je vedeno exekuční řízení.

Výhody online půjčky Cetelem

  • velmi nízký úrok již od 6,07 % ročně – srovnatelný s bankami
  • možnost předčasného splacení půjčky bez sankcí
  • Cetelem je dobře prověřený poskytovatel online půjček
  • atraktivní zvýhodnění pro řádně splácející klienty (splátky zpět)

A nevýhody?

  • vyplacení půjčky může trvat až 3 pracovní dny
  • žadatel o půjčku nesmí být ve zkušební době, nebo výpovědní lhůtě

Schvalovatelnost půjčky až 50 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky Cetelem je přibližně 50 % – průměrná. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

Cetelem půjčka hodnocení: 80 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

Cetelem půjčka
0 80 out of 100 with 54 ratings