Click Credit recenze

Nejférovější nebankovní půjčka na trhu, půjčte si 3000 Kč jen za 3099 Kč!

Click Credit se nyní jmenuje jinak. Nově tuto půjčku naleznete pod názvem Japonská půjčka

Náhled webové prezentace www.clickcredit.cz

Click Credit recenze

Click Credit (www.clickcredit.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností Click Credit s.r.o. (se sídlem na adrese Nové sady 996/25, 602 00 Brno). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 1000 Kč až 4999 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je pevně stanovená na dobu 30 dní. Click Credit půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 48 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: Click Credit půjčka
Poskytovatel: Click Credit s.r.o.
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 1000 Kč – 4999 Kč
Půjčka novým klientům: maximálně 3000 Kč
Doba splatnosti: pevná 30 dní
Doba a způsob vyplacení: do 60 minut na účet, terminály Sazka
Způsob splacení: jednorázově na konci
RPSN: 48 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ano
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ano (1500 Kč na 30 dní)
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 30 % – velmi nízká
Hodnocení:

Půjčka Click Credit je bez ručitele

Půjčka Click Credit je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 60 minut na účet, terminály Sazka (od schválení žádosti). Společnost Click Credit s.r.o. totiž disponuje vlastními bankovními účty u všech velkých českých bank (a převod peněz v rámci banky trvá jen pár minut). Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Velkou výhodou je, že půjčku můžete získat bez doložení finančního příjmu, snadno se tak vyhnete složitému a zdlouhavému papírování. Půjčka je díky tomu navíc velmi diskrétní (o záměru půjčit si peníze nebude váš zaměstnavatel, ani nikdo jiný, vědět).

Čtěte: Recenze a zkušenosti s půjčkou Click Credit

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Půjčka je dostupná pouze žadatelům, kteří nemají záznam v rejstříku trestů. Půjčka rozhodně není určena žadatelům, proti kterým je vedeno exekuční řízení.

Výhody online půjčky Click Credit

  • zaplatíte pouze 33 Kč za každých půjčených 1000 Kč
  • RPSN pouze 48 % – nejnižší mezi krátkodobými půjčkami
  • zázemí silné a stabilní značky Home Credit a.s.
  • možnost vyplacení peněz také na terminálech Sazky

A nevýhody?

  • je nutné převést 1 Kč na účet poskytovatele
  • podprůměrná schvalovatelnost žádostí (cca 30 %)
  • pouze jedna pevná doba splatnosti – 30 dní

Schvalovatelnost půjčky až 30 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky Click Credit je přibližně 30 % – velmi nízká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

První půjčka až 1500 Kč zdarma

Svou první půjčku u společnosti Click Credit s.r.o. můžete získat zcela zdarma, bez poplatků, úroků, či jakýchkoliv dalších podmínek. Snadno si tak můžete půjčit 1500 Kč až na 30 dní. Jednoduše nejpozději v den splatnost vrátíte stejnou částkou, jako si půjčíte. Bez dalších podmínek, nebo závazků si půjčit znovu – nic tedy neriskujete! Takto výhodnou nabídku nezískáte všude, proto si Click Credit zaslouží naše doporučení.

Click Credit půjčka hodnocení: 90 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

Click Credit půjčka
0 90 out of 100 with 26 ratings