Credit Limit recenze

Virtuální „kreditní karta“ s kontokorentem až 25 000 Kč – od FerratumBank

Náhled webové prezentace www.creditlimit.cz

Credit Limit recenze

Credit Limit (www.creditlimit.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností Ferratum Czech s.r.o. (se sídlem na adrese Pekařská 621/7, 155 00 Praha 5). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 2000 Kč až 25 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 30 dní až ∞. Credit Limit půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 224,5 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: Credit Limit půjčka
Poskytovatel: Ferratum Czech s.r.o.
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 2000 Kč – 25 000 Kč
Půjčka novým klientům: maximálně 9000 Kč
Doba splatnosti: 30 dní – ∞
Doba a způsob vyplacení: do 60 minut na účet
Způsob splacení: volitelně
RPSN: 224,5 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ano
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: 12,5 %
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 20 % – velmi nízká
Hodnocení:

Půjčka Credit Limit je bez ručitele

Půjčka Credit Limit je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 60 minut na účet (od schválení žádosti). Společnost Ferratum Czech s.r.o. totiž disponuje vlastními bankovními účty u všech velkých českých bank (a převod peněz v rámci banky trvá jen pár minut). Jednorázový poplatek za poskytnutí půjčky je 12,5 %. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Velkou výhodou je, že půjčku můžete získat bez doložení finančního příjmu, snadno se tak vyhnete složitému a zdlouhavému papírování. Půjčka je díky tomu navíc velmi diskrétní (o záměru půjčit si peníze nebude váš zaměstnavatel, ani nikdo jiný, vědět).

Čtěte: Recenze a zkušenosti s půjčkou Credit Limit

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Peníze můžete získat i pokud máte záznam v rejstříku trestů, je ale možné, že vám bude nabídnuta pouze nižší částka, než kterou skutečně žádáte. Půjčka vám může být schválena i v situaci, kdy na vás byla uvalena exekuce, nebo je proti vám již vedeno exekuční řízení. Je však možné, že úrok bude vyšší a neobejdete se bez nutnosti dále ručit.

Výhody online půjčky Credit Limit

  • zázemí dobře prověřeného poskytovatele půjček – Ferratum
  • půjčka funguje jako virtuální kreditní karta (peníze vždy k dispozici)
  • půjčku je možné čerpat opakovaně bez nutnosti podávat znovu žádost
  • produkt je dostupný také seniorům a rodičům na MD
  • není nutné dokládat finanční příjem

A nevýhody?

  • poměrně vysoká úroková sazba
  • maximální částka 25 000 Kč je dostupná pouze klientům Ferratum
  • jednorázový poplatek 12,5 % za poskytnutí úvěru
  • měsíční poplatek za vedení úvěrového účtu
  • spíše průměrná schvalovatelnost žádostí

Schvalovatelnost půjčky až 20 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky Credit Limit je přibližně 20 % – velmi nízká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

Credit Limit půjčka hodnocení: 40 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

Credit Limit půjčka
0 40 out of 100 with 35 ratings