CreditPortal recenze

Hotovostní půjčka s vyplacením v síti 191 čerpacích stanic

Náhled webové prezentace www.creditportal.cz

CreditPortal recenze

CreditPortal (www.creditportal.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností CreditPortal a.s. (se sídlem na adrese Argentinská 286/38, 170 00 Praha 7). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 500 Kč až 30 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 5 dní až 30 dní. CreditPortal půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 9088,10 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: CreditPortal půjčka
Poskytovatel: CreditPortal a.s.
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 500 Kč – 30 000 Kč
Půjčka novým klientům: maximálně 5000 Kč
Doba splatnosti: 5 dní – 30 dní
Doba a způsob vyplacení: do 15 minut na účet / hotově
Způsob splacení: jednorázově na konci
RPSN: 9088,10 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ne
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: zpoplatněno
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 25 % – velmi nízká
Hodnocení:

Půjčka CreditPortal je bez ručitele

Půjčka CreditPortal je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 15 minut na účet / hotově (od schválení žádosti). Společnost CreditPortal a.s. totiž disponuje vlastními bankovními účty u všech velkých českých bank (a převod peněz v rámci banky trvá jen pár minut). Jednorázový poplatek za poskytnutí půjčky je zpoplatněno. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Poskytovatel půjčky vyžaduje doložení vašeho finančního příjmu (výplatní páska, výpis z účtu za určité období, důchodový výměr apod.). Ověření poskytnutých údajů probíhá maximálně diskrétní formou. Doložení finančního příjmu je však nezbytné a závisí na něm schválení žádosti (zvolit ale můžete i některé z půjček bez doložení příjmu).

Čtěte: Recenze a zkušenosti s půjčkou CreditPortal

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Peníze můžete získat i pokud máte záznam v rejstříku trestů, je ale možné, že vám bude nabídnuta pouze nižší částka, než kterou skutečně žádáte. Půjčka vám může být schválena i v situaci, kdy na vás byla uvalena exekuce, nebo je proti vám již vedeno exekuční řízení. Je však možné, že úrok bude vyšší a neobejdete se bez nutnosti dále ručit.

Výhody online půjčky CreditPortal

  • nonstop vyplacení peněz v hotovosti na ruku – i o víkendu
  • peníze do 15 minut na 191 čerpacích stanicích po celé ČR
  • není potřeba bankovní účet a vyplacení peněz v hotovosti je anonymní
  • v nabídce také dlouhodobá online půjčka do 60 000 Kč až na 12 měsíců

A nevýhody?

  • nepřehledné smlouvy a spousta dokumentů k podepisování
  • vysoké RPSN (půjčka je drahá)
  • nízká schvalovatelnost žádostí

Schvalovatelnost půjčky až 25 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky CreditPortal je přibližně 25 % – velmi nízká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

CreditPortal půjčka hodnocení: 50 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

CreditPortal půjčka
0 50 out of 100 with 57 ratings