Emmas Credit recenze

Malá půjčka před výplatou se slevou 200 Kč pro nové zákazníky

Náhled webové prezentace www.emmascredit.cz

Emmas Credit recenze

Emmas Credit (www.emmascredit.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností Emma's Credit a.s. (se sídlem na adrese Na bojišti 1472/20, 120 00 Praha). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 500 Kč až 7000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 5 dní až 45 dní. Emmas Credit půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 2334 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: Emmas Credit půjčka
Poskytovatel: Emma's credit, s.r.o.
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 500 Kč – 7000 Kč
Půjčka novým klientům: maximálně 3000 Kč
Doba splatnosti: 5 dní – 45 dní
Doba a způsob vyplacení: do 30 minut na účet
Způsob splacení: jednorázově na konci
RPSN: 2334 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ano
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 20 % – velmi nízká
Hodnocení:

Půjčka Emmas Credit je bez ručitele

Půjčka Emmas Credit je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 30 minut na účet (od schválení žádosti). Společnost Emma's Credit a.s. totiž disponuje vlastními bankovními účty u všech velkých českých bank (a převod peněz v rámci banky trvá jen pár minut). Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Velkou výhodou je, že půjčku můžete získat bez doložení finančního příjmu, snadno se tak vyhnete složitému a zdlouhavému papírování. Půjčka je díky tomu navíc velmi diskrétní (o záměru půjčit si peníze nebude váš zaměstnavatel, ani nikdo jiný, vědět).

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Peníze můžete získat i pokud máte záznam v rejstříku trestů, je ale možné, že vám bude nabídnuta pouze nižší částka, než kterou skutečně žádáte. Půjčka rozhodně není určena žadatelům, proti kterým je vedeno exekuční řízení.

Výhody online půjčky Emmas Credit

  • automatické vyhodnocení žádosti o půjčku
  • zvýhodnění pro stálé klienty (až 7000 Kč na 45 dní)
  • rozumná úroková sazba (půjčka nevychází neúměrně draho)
  • bonusová sleva 200 Kč na první půjčku pro nové klienty

A nevýhody?

  • nový klient si může půjčit pouze 3000 Kč na 30 dní
  • malá známost půjčky a minimum ověřitelných zkušeností klientů
  • převod peněz je zadávan pouze v pracovní hodiny

Schvalovatelnost půjčky až 20 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky Emmas Credit je přibližně 20 % – velmi nízká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

Emmas Credit půjčka hodnocení: 40 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

Emmas Credit půjčka
0 40 out of 100 with 20 ratings