Ferratum recenze

Ferratum.cz je nejstarší mikropůjčka v Česku, přes 2 miliony zákazníků

Náhled webové prezentace www.ferratum.cz

Ferratum recenze

Ferratum (www.ferratum.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností Ferratum Czech s.r.o. (se sídlem na adrese Pekařská 621/7, 155 00 Praha 5). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 500 Kč až 10 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 5 dní až 45 dní. Ferratum půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 2304 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: Ferratum půjčka
Poskytovatel: Ferratum Czech s.r.o.
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 500 Kč – 10 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 5 dní – 45 dní
Doba a způsob vyplacení: do 15 minut na účet / poštovní poukázkou
Způsob splacení: jednorázově na konci
RPSN: 2304 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ano
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ano (9000 Kč na 30 dní)
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 40 % – nízká
Hodnocení:

Půjčka Ferratum je bez ručitele

Půjčka Ferratum je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 15 minut na účet / poštovní poukázkou (od schválení žádosti). Společnost Ferratum Czech s.r.o. totiž disponuje vlastními bankovními účty u všech velkých českých bank (a převod peněz v rámci banky trvá jen pár minut). Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Velkou výhodou je, že půjčku můžete získat bez doložení finančního příjmu, snadno se tak vyhnete složitému a zdlouhavému papírování. Půjčka je díky tomu navíc velmi diskrétní (o záměru půjčit si peníze nebude váš zaměstnavatel, ani nikdo jiný, vědět).

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Peníze můžete získat i pokud máte záznam v rejstříku trestů, je ale možné, že vám bude nabídnuta pouze nižší částka, než kterou skutečně žádáte. Půjčka vám může být schválena i v situaci, kdy na vás byla uvalena exekuce, nebo je proti vám již vedeno exekuční řízení. Je však možné, že úrok bude vyšší a neobejdete se bez nutnosti dále ručit.

Výhody online půjčky Ferratum

  • nonstop vyřizování žádostí o půjčku
  • první půjčka až 9000 Kč na 30 dní zcela zdarma
  • není nutné mít ručitele nebo hmotnou zástavu
  • velmi dobře prověřený poskytovatel s dlouhou tradicí nejen v ČR
  • půjčka je dostupná také seniorům a rodičům na mateřské dovolené
  • vyplacení peněz také v hotovosti – poštovní poukázkou

A nevýhody?

  • vyplacení poštovní poukázkou může trvat až 4 pracovní dny
  • pouze lehce nadprůměrná schvalovatelnost žádostí o půjčku

Schvalovatelnost půjčky až 40 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky Ferratum je přibližně 40 % – nízká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

První půjčka až 9000 Kč zdarma

Svou první půjčku u společnosti Ferratum Czech s.r.o. můžete získat zcela zdarma, bez poplatků, úroků, či jakýchkoliv dalších podmínek. Snadno si tak můžete půjčit 9000 Kč až na 30 dní. Jednoduše nejpozději v den splatnost vrátíte stejnou částkou, jako si půjčíte. Bez dalších podmínek, nebo závazků si půjčit znovu – nic tedy neriskujete! Takto výhodnou nabídku nezískáte všude, proto si Ferratum zaslouží naše doporučení.

Ferratum půjčka hodnocení: 60 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

Ferratum půjčka
0 60 out of 100 with 65 ratings