Česká spořitelna konsolidace půjček recenzeLogo

Podrobná recenze, výhody a nevýhody, celkové hodnocení

Bankovní konsolidace půjček od Česká spořitelna je finančním produktem, který poskytuje Česká spořitelna a.s. (IČ: 45244782) se sídlem na adrese Olbrachtova 1929/62, 14000 Praha 4. Cílem konsolidace je spojení více půjček do jedné s cílem snížit měsíční splátku a získat tak lepší přehled nad financemi. V této recenzi konsolidace půjček od Česká spořitelna si představíme všechny klíčové parametry, vlastnosti, výhody i nevýhody.

Česká spořitelna

Spojení půjček až do výše 800 000 Kč

Spojte si třeba až 10 různých závazků v jeden – ušetříte

Česká spořitelna a.s. nabízí konsolidace půjček a úvěrů v rozsahu 20 000 Kč až 800 000 Kč. Spojit takto můžete najednou až 10 různých dluhů. Dobu splatnosti si přitom zvolíte sami v rozmezí 12 měsíců až 10 let. Výše RPSN pak začíná na hranici 3,60 % ročně. Hlavní úspora spočívá ve snížení měsíční splátky.

Co vše lze konsolidovat?

Ke každému konsolidovanému dluhu musíte doložit všechny patřičně dokumenty (smlouvy, splátkové kalendáře apod.). V případě, že bude vaše žádost schválena, můžete konsolidovat následující závazky:

  bankovní půjčky
  nebankovní půjčky
  kreditní karty
  kontokorent
  leasing
  malé půjčky

Garance nejnižší splátky řadí Českou spořitelnu mezi nejlepší produkty ve své kategorii

Konsolidaci Česká spořitelna můžete kdykoliv předčasně splatit

Vyřízení a poskytnutí úvěru je u Česká spořitelna bohužel spojeno s jednorázovou platbou ve výši 1 % z půjčované částky (max. 5000 Kč). Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zcela zdarma. Konsolidace od Česká spořitelna nevyžaduje spoludlužníka, ručitele, ani hmotnou zástavu (nemovitost apod.). Kladné vyřízení žádosti je mimojiné podmíněno také patřičným doložením finančího příjmu žadatele (formou výplatních pásek, výpisu z bankovního účtu apod.).

Česká spořitelna

Oficiální web naleznete na www.csas.cz

Konsolidaci u Česká spořitelna a.s. můžete vyřídit přes internet

Oficiální webové stránky nabízejí přehlednou grafickou kalkulačku pro orientační výpočet konsolidace. Dopředu si tak můžete nasimulovat, kolik můžete ušetřit a jaká bude výše vaší nové měsíční splátky. Pozitivním zjištěním je u Česká spořitelna rovněž fakt, že na zmíněném webu naleznete také náhledy smluvní dokumentace, tu si můžete v klidu dopředu přečíst a porovnat s ostatními zvažovanými nabídkami.


Akční nabídka

Garance nejnižší splátky

Úvěr ve výši 300 000 Kč se splatností 108 měsíců a úrokovou sazbou 6,9% ročně má měsíční splátku 3 753 Kč. Jednorázový poplatek za vyřízení úvěru činí 3 000 Kč, měsíční poplatek za správu úvěru je 0 Kč, RPSN je 7,5 % a celková částka splatná spotřebitelem 408 324 Kč. Nejnižší splátku na trhu garantují ve vztahu k nezajištěným splátkovým úvěrům poskytovaným na trhu bankovních spotřebitelských úvěrů v České republice (s výjimkou vázaných spotřebitelských úvěrů poskytovaných v souvislosti se splátkovým prodejem), přičemž srovnávaným parametrem je výlučně výše pravidelné měsíční splátky bez ohledu na dobu splatnosti úvěru.

Výhody a nevýhody konsolidace půjček Česká spořitelna

Vlastnosti, které stojí za zmínku

 • Vysoký úvěrový limit až 800 000 Kč bez zajištění a prokazování účelu
 • Možnost zvýšit, nebo snížit výši měsíční splátky až o 50 %
 • Varianta předčasného splacení bez vysokých sankcí
 • Odpadnutí starostí se zrušením starých úvěrů, vše vyřídí Česká spořitelna
 • Za vedení konsolidačního účtu se u ČS neplatí žádné měsíční poplatky
 • Odměna k účtu se službou Moje zdravé finance ve výši 50 Kč měsíčně
 • Poplatek ve výši 1 % za vyřízení úvěru (max. 5000 Kč)
 • Poměrně nízká schvalovatelnost žadatelů

RPSN začíná na hranici 3,60 % ročně

Úvěr 300 000 Kč na 108 měsíců za 3 909 Kč měsíčně

Uvedený ilustrativní příklad spojení úvěrů přebíráme z webových stránek poskytovatele (www.csas.cz). Na uvedených stránkách naleznete vždy aktuální nabídku, stejně jako na stránce Česká spořitelna kalkulačka splátek zde na webu. Úvěr ve výši 300 000 Kč se splatností 108 měsíců a úrokovou sazbou 7,9 % ročně má měsíční splátku 3 909 Kč. Jednorázový poplatek za vyřízení úvěru činí 3 000 Kč, měsíční poplatek za správu úvěru je 0 Kč, RPSN je 8,6% a celková částka splatná spotřebitelem 425 172 Kč. Díky řádnému splácení bude u tohoto úvěru počet odpuštěných splátek 15, doba splácení 93 měsíců, úroková sazba 5,0 % ročně, RPSN 5,5% a celková částka splatná spotřebitelem 366 537 Kč. Výše měsíční splátky se nemění. Bližší podmínky odměny ve formě prominutí splátek najdete v úvěrové smlouvě.

Česká spořitelna

Požadavky na žadatele

Konsolidaci Česká spořitelna můžete získat za těchto podmínek

 • věk min. 18 let
 • občanský průkaz
 • druhý doklad totožnosti
 • bankovní účet
 • české občanství

Naše hodnocení

Garance nejnižší splátky řadí Českou spořitelnu mezi nejlepší produkty ve své kategorii

„Oblíbená konsolidace půjček od České spořitelny nabízí vysoký úvěrový limit a velmi dobrou sazbu RPSN, která i mezi ostatními bankovními nabídkami vyniká. Pokud budete řádně splácet, může klesnout až na 3,6 % ročně. U „Spořky“ lze konsolidovat všechny typy finančních závazků, maximálně jich může být až 10. Výhodou je vyřízení skrze internetové bankovnictví (pro klienty banky) a odpadnutí starostí se splacením předchozích úvěrů, ty za vás vyřeší Česká spořitelna. Za zmínku stojí rovněž možnost změnit si výši splátek (až o 50 %) a to nahoru i dolu a přehledné webové stránky. Škoda jen poplatku 1 % z výše půjčované částky (max. 5000 Kč). “

90 %

 • Česká spořitelna
 • Konsolidaci půjček Česká spořitelna můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o konsolidaci