Česká spořitelna konsolidace půjček zkušenostiLogo

Zkušenosti ostatních návštěvníků s konsolidací Česká spořitelna

Česká spořitelna – Diskuze návštěvníků

Sdílejte své zkušenosti s konsolidací Česká spořitelna s ostatními návštěvníky

Máte osobní zkušenost s bankovní konsolidací Česká spořitelna? Pokud ano, můžete se o své zkušenosti podělit v diskusi na této stránce. Diskuse je otevřená všem návštěvníkům a za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor. Redakce webu OKfin.cz si nicméně vyhrazuje právo smazat komentáře, které jsou identifikované jako spam, nevyžádané reklamní nabídky a komentáře, které jsou urážlivé. Pamatujte, že pouze věcně psané komentáře mají vypovídající hodnotu a mohou tak pomoci ostatním návštěvníkům, kteří o tomto produktu uvažují. Snažte se proto psát česky, stručně a věcně. Jak úvěr Česká spořitelna hodnotí naše redakce si můžete přečíst na stránce recenze Česká spořitelna.

Hodnocení návštěvníků

Podělte se o své zkušenosti a přidejte hodnocení

Vložit hodnocení a recenzi


20 %

Neschváleno!
„Moje žádost byla zamítnuta z důvodů, se kterými nesouhlasím. “


100 %

Konsolidace, která mi opravdu pomohla a snížila měsíční splátku
„Díky konsolidaci od Spořitelny se mi podařilo snížit měsíční splátku o více jak 2000 Kč. Zbavil jsem se dvou nevýhodných nebankovních půjček a získal lepší úrok, než nabízí ostatní banky. Bohužel vyřízení trvalo docela dlouho a schvalovací proces byl řekl bych dost "přísný".“


Ověřená recenze znamená, že recenzent vyplnil své jméno, příjmení a emailovou adresu a po odeslání recenze potvrdil platnost zadané emailové adresy kliknutím na vygenerovaný odkaz. Takto ověřené recenze mají vyšší vypovídající hodnotu. Přidání recenze je anonymní a za jeho obsah zodpovídá autor. Texty některých recenzí jsou redakčně upraveny (gramatika, překlepy). Recenze, které obsahují vulgarity mažeme. Některé uživatelské recenze byly hromadně importovány z partnerského webu Pujcku.cz

Je „Česká spořitelna konsolidace půjček“ podvod?

Pokud na internetu zkoušíte vyhledat spojení typu „Česká spořitelna konsolidace půjček podvod“ nebo “Česká spořitelna konsolidace půjček zkušenosti“, děláte rozhodně dobře. Opatrnost je vždy na místě – zejména jde-li o peníze. Nicméně, v tomto případě platí, že o podvod se nejedná. V našem katalogu půjček kategorizujeme pouze úvěry od společností, které mají platnou licenci vydanou Českou národní bankou a splňují tak všechny zákonem dané náležitosti. Každá společnost, která v současné době nabízí spotřebitelské úvěry v Česku a má platnou licenci ČNB musí například:

  • Důkladně prozkoumat bonitu každého žadatele o úvěr
  • Poskytnout úplné informace o celkových nákladech a výši RPSN
  • Musí mít minimálně středoškolské vzdělání a splnit odborné testy
  • Musí doložit minimální kapitál ve výši 20 000 000 Kč a jeho původ

Společnost Česká spořitelna a.s. (IČ: 45244782) se sídlem Olbrachtova 1929/62, 14000 Praha 4, která je poskytovatelem bankovní půjčky Česká spořitelna všechna tato pravidla splňuje a proto lze konstatovat, že konsolidace Česká spořitelna není podvod.

  • Česká spořitelna
  • Konsolidaci půjček Česká spořitelna můžete sjednat za pár minut!
    Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
  • Nezávazná žádost o konsolidaci