Hello bank konsolidace půjček recenzeLogo

Podrobná recenze, výhody a nevýhody, celkové hodnocení

Bankovní konsolidace půjček od Hello bank je finančním produktem, který poskytuje Hello bank a.s. (IČ: 03814742) se sídlem na adrese Karla Engliše 5, 15000 Praha 5. Cílem konsolidace je spojení více půjček do jedné s cílem snížit měsíční splátku a získat tak lepší přehled nad financemi. V této recenzi konsolidace půjček od Hello bank si představíme všechny klíčové parametry, vlastnosti, výhody i nevýhody.

Spojení půjček až do výše 10 000 000 Kč

Spojte všechny své půjčky a úvěry do jednoho – ušetříte

Hello bank a.s. nabízí konsolidace půjček a úvěrů v rozsahu 50 000 Kč až 10 000 000 Kč. Spojit přitom můžete libovolný počet závazků až do výše úvěrového limitu. Dobu splatnosti si přitom zvolíte sami v rozmezí 6 měsíců až 9 let. Výše RPSN pak začíná na hranici 4,50 % ročně. Hlavní úspora spočívá ve snížení měsíční splátky.

Co vše lze konsolidovat?

Ke každému konsolidovanému dluhu musíte doložit všechny patřičně dokumenty (smlouvy, splátkové kalendáře apod.). V případě, že bude vaše žádost schválena, můžete konsolidovat následující závazky:

  bankovní půjčky
  kontokorent

Hello bank dokáže konsolidovat půjčky až do výše 1 000 000 Kč a to vše s vyřízením přes internet. Daní za to je přitom jen o něco málo vyšší úrok, než jinde.

Konsolidaci Hello bank můžete kdykoliv předčasně splatit

Poskytnutí a vyřízení úvěru je u Hello bank zdarma. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zcela zdarma. Konsolidace půjček u Hello bank je podmíněna spolužadatelem, případně ručením nemovitostí v odpovídající hodnotě (ručit lze nemovitostí, ale rovněž například pozemkem ve vhodné lokalitě). Kladné vyřízení žádosti je mimojiné podmíněno také patřičným doložením finančího příjmu žadatele (formou výplatních pásek, výpisu z bankovního účtu apod.).

Oficiální web naleznete na www.hellobank.cz/pujcky/konsolidace

Konsolidaci u Hello bank a.s. můžete vyřídit přes internet

Webové stránky www.hellobank.cz/pujcky/konsolidace bohužel neobsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet úvěru, naleznete na nich nicméně alespoň ilustrativní příklad. Konkrétní nabídka vám bude vystavena až na základní vyplněné nezávazné poptávky. Na webových stránkách Hello bank jsme bohužel nedohledali vzory smluvní dokumentace, za to snižujeme celkové hodnocení produktu.

Výhody a nevýhody konsolidace půjček Hello bank

Vlastnosti, které stojí za zmínku

 • Vysoký úvěrový limit, sloučit půjčky lze až do celkové výše 1 000 000 Kč
 • Celý proces konsolidace lze sjednat také online - přes internet
 • Velmi dlouhá doba splatnosti (až 9 let) umožňuje snížit měsíční splátku
 • Možnost předčasného splacení bez poplatků a sankcí
 • Hello bank vyřídí splacení a zrušený všech závazků
 • Konsolidovat lze pouze půjčky, kreditky a kontokorent
 • Nutnost

RPSN začíná na hranici 4,50 % ročně

Úvěr 240 000 Kč na 77 měsíců za 3 936 Kč měsíčně

Uvedený ilustrativní příklad spojení úvěrů přebíráme z webových stránek poskytovatele (www.hellobank.cz/pujcky/konsolidace). Na uvedených stránkách naleznete vždy aktuální nabídku, stejně jako na stránce Hello bank kalkulačka splátek zde na webu. Úvěr ve výši 240 000 Kč: trvání úvěru 77 měsíců, měsíční splátka 3 936 Kč, roční pevná úroková sazba 7,50 %, RPSN 7,76, celková částka splatná klientem 303 072 Kč, poplatek za uzavření smlouvy 0 Kč. Parametry jsou informativní a mohou se měnit dle aktuálního posouzení klienta bankou. Neposkytujeme „radu“ ve smyslu § 85 zákona o spotřebitelském úvěru ani úvěry v cizí měně. Spotřebitel je povinen sdělit bance nebo zprostředkovateli úvěru úplné a pravdivé informace nutné pro posouzení úvěruschopnosti, jinak úvěr banka neposkytne. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru. Doba splácení Hello půjčky se pohybuje od 6 do 120 měsíců. Maximální RPSN je 16,35 %.

Požadavky na žadatele

Konsolidaci Hello bank můžete získat za těchto podmínek

 • věk min. 18 let
 • občanský průkaz
 • bankovní účet
 • české občanství

Naše hodnocení

Hello bank dokáže konsolidovat půjčky až do výše 1 000 000 Kč a to vše s vyřízením přes internet. Daní za to je přitom jen o něco málo vyšší úrok, než jinde.

„Hello bank (dříve Cetelem) poskytuje bankovní konsolidaci půjček, kterou je možné vyřídit v ideálním případě pouze přes internet. S úrokem od 3,89 % se řadí k výhodnějším nabídkám na trhu, úvěrový limitem až 1 000 000 Kč jej ale dalece překonává. Výhodou je možnost předčasného splacení zdarma a přehledná kalkulačka na webu. Nevýhodou spatřujeme v méně informativních webových stránkách a faktu, že nelze konsolidovat malé půjčky a leasing. “

70 %

 • Hello bank
 • Konsolidaci půjček Hello bank můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o konsolidaci