Hello bank konsolidace půjček recenzeLogo

Podrobná recenze, výhody a nevýhody, celkové hodnocení

Konsolidace 50 000 Kč – 10 000 000 Kč
Splatnost 6 měsíců – 9 let
Úrok od 3,89 % p.a.
RPSN od 4,50 % p.a.
Co lze konsolidovat   bankovní půjčky
  kontokorent
Způsob vyplacení převodem na bankovní účet
Způsob splacení měsíční splátka
Poskytnutí úvěru zdarma
Vedení úvěrového účtu zdarma
Předčasné splacení zdarma
Webové stránky www.hellobank.cz/pujcky/konsolidace

Nezávazná online žádost

Recenze

Bankovní konsolidace půjček od Hello bank je finančním produktem, který poskytuje Hello bank a.s. (IČ: 03814742) se sídlem na adrese Karla Engliše 5, 15000 Praha 5. Cílem konsolidace je spojení více půjček do jedné s cílem snížit měsíční splátku a získat tak lepší přehled nad financemi. V této recenzi konsolidace půjček od Hello bank si představíme všechny klíčové parametry, vlastnosti, výhody i nevýhody.

Spojení půjček až do výše 10 000 000 Kč

Spojte všechny své půjčky a úvěry do jednoho – ušetříte

Hello bank a.s. nabízí konsolidace půjček a úvěrů v rozsahu 50 000 Kč až 10 000 000 Kč. Spojit přitom můžete libovolný počet závazků až do výše úvěrového limitu. Dobu splatnosti si přitom zvolíte sami v rozmezí 6 měsíců až 9 let. Výše RPSN pak začíná na hranici 4,50 % ročně. Hlavní úspora spočívá ve snížení měsíční splátky.

Co vše lze konsolidovat?

Ke každému konsolidovanému dluhu musíte doložit všechny patřičně dokumenty (smlouvy, splátkové kalendáře apod.). V případě, že bude vaše žádost schválena, můžete konsolidovat následující závazky:

  bankovní půjčky
  kontokorent

Hello bank dokáže konsolidovat půjčky až do výše 1 000 000 Kč a to vše s vyřízením přes internet. Daní za to je přitom jen o něco málo vyšší úrok, než jinde.

Konsolidaci Hello bank můžete kdykoliv předčasně splatit

Poskytnutí a vyřízení úvěru je u Hello bank zdarma. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zcela zdarma. Konsolidace půjček u Hello bank je podmíněna spolužadatelem, případně ručením nemovitostí v odpovídající hodnotě (ručit lze nemovitostí, ale rovněž například pozemkem ve vhodné lokalitě). Kladné vyřízení žádosti je mimojiné podmíněno také patřičným doložením finančího příjmu žadatele (formou výplatních pásek, výpisu z bankovního účtu apod.).

Oficiální web naleznete na www.hellobank.cz/pujcky/konsolidace

Konsolidaci u Hello bank a.s. můžete vyřídit přes internet

Webové stránky www.hellobank.cz/pujcky/konsolidace bohužel neobsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet úvěru, naleznete na nich nicméně alespoň ilustrativní příklad. Konkrétní nabídka vám bude vystavena až na základní vyplněné nezávazné poptávky. Na webových stránkách Hello bank jsme bohužel nedohledali vzory smluvní dokumentace, za to snižujeme celkové hodnocení produktu.

Výhody a nevýhody konsolidace půjček Hello bank

Vlastnosti, které stojí za zmínku

 • Vysoký úvěrový limit, sloučit půjčky lze až do celkové výše 1 000 000 Kč
 • Celý proces konsolidace lze sjednat také online - přes internet
 • Velmi dlouhá doba splatnosti (až 9 let) umožňuje snížit měsíční splátku
 • Možnost předčasného splacení bez poplatků a sankcí
 • Hello bank vyřídí splacení a zrušený všech závazků
 • Konsolidovat lze pouze půjčky, kreditky a kontokorent
 • Nutnost

RPSN začíná na hranici 4,50 % ročně

Úvěr 240 000 Kč na 77 měsíců za 3 936 Kč měsíčně

Uvedený ilustrativní příklad spojení úvěrů přebíráme z webových stránek poskytovatele (www.hellobank.cz/pujcky/konsolidace). Na uvedených stránkách naleznete vždy aktuální nabídku, stejně jako na stránce Hello bank kalkulačka splátek zde na webu. Úvěr ve výši 240 000 Kč: trvání úvěru 77 měsíců, měsíční splátka 3 936 Kč, roční pevná úroková sazba 7,50 %, RPSN 7,76, celková částka splatná klientem 303 072 Kč, poplatek za uzavření smlouvy 0 Kč. Parametry jsou informativní a mohou se měnit dle aktuálního posouzení klienta bankou. Neposkytujeme „radu“ ve smyslu § 85 zákona o spotřebitelském úvěru ani úvěry v cizí měně. Spotřebitel je povinen sdělit bance nebo zprostředkovateli úvěru úplné a pravdivé informace nutné pro posouzení úvěruschopnosti, jinak úvěr banka neposkytne. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru. Doba splácení Hello půjčky se pohybuje od 6 do 120 měsíců. Maximální RPSN je 16,35 %.

Požadavky na žadatele

Konsolidaci Hello bank můžete získat za těchto podmínek

 • věk min. 18 let
 • občanský průkaz
 • bankovní účet
 • české občanství

Naše hodnocení

Hello bank dokáže konsolidovat půjčky až do výše 1 000 000 Kč a to vše s vyřízením přes internet. Daní za to je přitom jen o něco málo vyšší úrok, než jinde.

„Hello bank (dříve Cetelem) poskytuje bankovní konsolidaci půjček, kterou je možné vyřídit v ideálním případě pouze přes internet. S úrokem od 3,89 % se řadí k výhodnějším nabídkám na trhu, úvěrový limitem až 1 000 000 Kč jej ale dalece překonává. Výhodou je možnost předčasného splacení zdarma a přehledná kalkulačka na webu. Nevýhodou spatřujeme v méně informativních webových stránkách a faktu, že nelze konsolidovat malé půjčky a leasing. “

Nezávazná online žádost

Hello bank

Zaujala vás tato konsolidace půjček?

Konsolidaci „Hello bank“ můžete snadno sjednat přes internet

1. Splňujete tyto požadavky?

Každá půjčka představuje finanční zátěž i potenciální riziko v případě nesplácení.
Přečtěte si předem zásady zodpovědného půjčování peněz.

 • jste osoba starší 18 let
 • vlastníte občanský průkaz
 • vlastníte bankovní účet
 • máte české státní občanství

2. Vyplňte nezávaznou poptávku

Po kliknutí na tlačítko níže budete přesměrováni na stránky poskytovatele konsolidace půjček, případně vám rovnou nabídneme jednoduchý formulář k vyplnění. Nemusíte se bát vaše data jsou v bezpečí, žádost je diskrétní a šifrovaná. Vaše poptávka je navíc až do konečného potvrzení nezávazná.

Nezávazná online žádost

3. Vyčkejte na potvrzení vaší žádosti

Pokud potvrdíte svůj zájem o konsolidaci půjček (nejčastěji vložením zaslaného SMS kódu), poskytovatel úvěru vyhodnotí vaši žádost. Následně budete kontaktováni telefonicky, nebo emailem. Případné dotazy a nejasnosti vám zodpoví klientská podpora. Pokud bude vaše žádost schválena obdržíte následně návrh úvěrové smlouvy, splátkový kalendář a další dokumenty. Vše si pozorně přečtěte.

4. Hotovo! 👍🏻

Jste s úvěrem spokojeni, nebo naopak? Napište nám svou zkušenost.

Hello bank

Hello bank – Bankovní konsolidace

Nenašli jste, co hledáte? Možná to bude zde…

Základní parametry
Půjčka, doba splatnosti, úrokové sazby a naše hodnocení
Recenze Hello bank konsolidace půjček
Podrobný popis všech parametrů produktu a srovnání s konkurencí
Zkušenosti Hello bank konsolidace půjček
Přečtěte si recenze ostatních klientů a podělte se o svou zkušenost
Kalkulačka a tabulka splátek
Spočítejte si předem, kolik vás bude vaše půjčka stát peněz
Časté otázky
Odpovědi na všechny nejčastěji kladené otázky
Hello bank a.s.
Podrobné informace o poskytovateli tohoto produktu
PDF prezentace ke stažení
Stáhněte si nabídkový list pro pozdější použití

Bankovní konsolidace Hello bank je poskytována společností Hello bank a.s. (IČ: 03814742), se sídlem na adrese Karla Engliše 5, 15000 Praha 5. Hello bank konsolidace půjček nabízí spojení úvěrů od 50 000 Kč do 10 000 000 Kč, přičemž maximální počet takto konsolidovaných závazků není omezen. Konsolidovat lze bankovní půjčky, kontokorent, za předpokladu, že k nim doložíte všechny potřebné dokumenty (smlouvy, splátkové kalendáře apod.). Celková doba splatnosti nového úvěru je volitelná v rozmezí 6 měsíců až 9 let. Výše RPSN začíná na hranici 4,50 % ročně. Konsolidace od Hello bank a.s. se splácí formou měsíčních splátek podle platného splátkového kalendáře. Vyřízení a poskytnutí úvěru je zcela zdarma. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. O spojení půjček mohou u Hello bank a.s. požádat všichni zájemci, kteří splňují tyto stanovené požadavky: věk min. 18 let, občanský průkaz, bankovní účet, české občanství, a pochopitelně prokáží schopnost řádně splácet. Spojení půjček od Hello bank vyžaduje spoludlužníka, ručitele nebo ručení hmotnou zástavou v odpovídající hodnotě vůči vyplácené částce. V rámci vyřízení žádosti uvádíte údaj o výši vašeho finanční příjmu, poskytovatel však tento údaje obvykle dále neprověřuje. Konsolidace Hello bank není určena žadatelům, kteří mají záznam v některém z registrů dlužníků (např. SOLUS, BRKI, NRKI). Nabídka není dostupná nezaměstnaným žadatelům. Úvěr je určen zaměstnancům, fyzickým i právnickým osobám, živnostníkům a osobám samostatně výdělečně činným (OSVČ). Hello bank konsolidace má na našem portálu souhrnné hodnocení 70 %. Webové stránky s aktuálními parametry produktu a online žádostí naleznete na adrese www.hellobank.cz/pujcky/konsolidace. Bankovní konsolidaci Hello bank nicméně můžete vyřídit i přes tyto webové stránky, stačí vyplnit nezávaznou poptávku a vyčkat na kontakt ze strany Hello bank a.s.. Až do podpisu smlouvy není vaše poptávka závazná a můžete od ní kdykoliv odstoupit.

Bankovní konsolidace

 • Hello bank
 • Konsolidaci „Hello bank“ můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná online žádost