Hello bank konsolidace půjček zkušenostiLogo

Zkušenosti ostatních návštěvníků s konsolidací Hello bank

Hello bank – Diskuze návštěvníků

Sdílejte své zkušenosti s konsolidací Hello bank s ostatními návštěvníky

Máte osobní zkušenost s bankovní konsolidací Hello bank? Pokud ano, můžete se o své zkušenosti podělit v diskusi na této stránce. Diskuse je otevřená všem návštěvníkům a za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor. Redakce webu OKfin.cz si nicméně vyhrazuje právo smazat komentáře, které jsou identifikované jako spam, nevyžádané reklamní nabídky a komentáře, které jsou urážlivé. Pamatujte, že pouze věcně psané komentáře mají vypovídající hodnotu a mohou tak pomoci ostatním návštěvníkům, kteří o tomto produktu uvažují. Snažte se proto psát česky, stručně a věcně. Jak úvěr Hello bank hodnotí naše redakce si můžete přečíst na stránce recenze Hello bank.

Hodnocení návštěvníků

Podělte se o své zkušenosti a přidejte hodnocení

Vložit hodnocení a recenzi

Je „Hello bank konsolidace půjček“ podvod?

Pokud na internetu zkoušíte vyhledat spojení typu „Hello bank konsolidace půjček podvod“ nebo “Hello bank konsolidace půjček zkušenosti“, děláte rozhodně dobře. Opatrnost je vždy na místě – zejména jde-li o peníze. Nicméně, v tomto případě platí, že o podvod se nejedná. V našem katalogu půjček kategorizujeme pouze úvěry od společností, které mají platnou licenci vydanou Českou národní bankou a splňují tak všechny zákonem dané náležitosti. Každá společnost, která v současné době nabízí spotřebitelské úvěry v Česku a má platnou licenci ČNB musí například:

  • Důkladně prozkoumat bonitu každého žadatele o úvěr
  • Poskytnout úplné informace o celkových nákladech a výši RPSN
  • Musí mít minimálně středoškolské vzdělání a splnit odborné testy
  • Musí doložit minimální kapitál ve výši 20 000 000 Kč a jeho původ

Společnost Hello bank a.s. (IČ: 03814742) se sídlem Karla Engliše 5, 15000 Praha 5, která je poskytovatelem bankovní půjčky Hello bank všechna tato pravidla splňuje a proto lze konstatovat, že konsolidace Hello bank není podvod.

  • Hello bank
  • Konsolidaci půjček Hello bank můžete sjednat za pár minut!
    Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
  • Nezávazná žádost o konsolidaci