Globus letákLogo

Akční leták Globus od 21.5.2020 do 27.5.2020 – stránka 20 z 28

Expirovaný leták. Platnost toho letáku skončila 27.5.2020
Zobrazit aktuální leták Globus

Globus leták

První půjčka až 16 000 Kč ZDARMA na 30 dní. RPSN 0 %, úrok 0 %

Aktuální letáky do vaší schránky

Žádná sleva vám už neunikne, budete o ní vedět první

  • * Každé ráno vám zašleme přehled nových letáků
  • Zajímá mě… * Mám zájem pouze o tyto kategorie letáků

Vaše adresa bude uchována v souladu s nařízením GDPR a nebude využita k reklamním účelům. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Nejnovější letáky

Zobrazit všechny letáky


Globus leták

Nakupujte potraviny, hračky, elektroniku a domácí potřeby na jednom jediném místě. K tomu vám poslouží hypermarkety Globus, kterých se na území České republiky nachází hned patnáct. Jde o specializované obchody původem z Německa, v nichž najdete od každého něco.

Globus leták online

Vzhledem k omezenějšímu množství hypermarketů je zřejmé, že papírové letáky chodí pouze ve městech, kde se obchody nachází. Pokud chcete být také informováni o cenových trhácích v Globusu, přečtěte si elektronickou verzi letáku. Tu naleznete na tomto místě. Globus leták online je zdarma a přístupný naprosto všem. Jde o věrnou kopii papírového letáku, takže vychází jednou týdně. Jeho platnost je od čtvrtka do středy. Přečíst si můžete také speciální tematické katalogy Globus online. Ty mají delší platnost a jsou zaměřeny na konkrétní témata.

Sázka na kvalitu a přidružené služby

Globus leták online se pro vás stane velkým lákadlem k tomu, abyste navštívili síť těchto hypermarketů. Ty se pyšní řadou vlastních produktů, kde cílí na výslednou kvalitu. Je to kupříkladu výroba pečiva. Mimo to se vám dostane i ostatních služeb. Na řadě míst je k dispozici čerpací stanice, mycí linka, dětský koutek, Restaurace Globus a mnohé další.

Přečtěte si leták Globu s nakupujte bez front

Pokud se nechcete zdržovat nakupováním a máte rádi co nejjednodušší řešení, je pro vás Globus leták tím správným odrazovým můstkem. Když víte, co chcete v akci zakoupit, při návštěvě hypermarketu Globus využijte technologie Scan & Go. Zboží ve svém nákupním košíku si sami naskenujete a potom bez jakéhokoliv zdržování u pokladny rovnou zaplatíte. Přesvědčte se o tom, že v letáku Globus online se toho skrývá více než dost.

Na stránkách www.letakydnes.cz naleznete aktuální akční letáky a produktové katalogy českých obchodníků. Uvedené slevové letáky mají pouze informativní charakter a nemůžou být dále použity pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací. Zlevněné zboží může být vyprodané, akce předčasně ukončena, či z jiných důvodů zboží nedostupné. Nezajišťujeme distribuci papírových letáků a neneseme odpovědnost za případné tiskové chyby a to ani v jejich elektronické podobě uveřejněné zde na webu.