Möbelix letákLogo

Akční leták Möbelix od 13.12.2020 do 24.12.2020 – stránka 10 z 24

Expirovaný leták. Platnost toho letáku skončila 24.12.2020
Zobrazit aktuální leták Möbelix

Möbelix leták

První půjčka až 16 000 Kč ZDARMA na 30 dní. RPSN 0 %, úrok 0 %

Aktuální letáky do vaší schránky

Žádná sleva vám už neunikne, budete o ní vedět první

  • * Každé ráno vám zašleme přehled nových letáků
  • Zajímá mě… * Mám zájem pouze o tyto kategorie letáků

Vaše adresa bude uchována v souladu s nařízením GDPR a nebude využita k reklamním účelům. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Nejnovější letáky

Zobrazit všechny letáky


Möbelix leták

Oblíbená diskontní prodejna nábytku, která na českém trhu funguje od roku 2007. To je nábytkářský řetězec Möbelix, jež postavil několik velkých prodejních hal v České republice – Pardubice, Brno, Praha, Ústí nad Labem, Olomouc, Ostrava a další. Společnost, jenž zákazníkům mimo jiné nabízí i pohodlný prodej v internetovém obchodě.

Möbelix leták online

Möbelix stejně jako ostatní prodejci nábytku přichází s pravidelnými a výhodnými cenovými akcemi. Ty jsou zveřejňovány prostřednictvím letáku Möbelix. V dnešní moderní době však zapomeňte na klasickou papírovou podobu a dejte přednost té elektronické. Na tomto místě vám bude k dispozici Möbelix leták online. Jeho aktuální formu si můžete pročíst vždy jednou za dva týdny. Přesně tak často vychází s platností akce od pondělí do neděle. Zde vám rozhodně neuteče žádná sleva.

Získejte další výhody navíc

Leták Möbelix je jedním ze způsobů, jak se dopracovat ke kvalitnímu nábytku za nízkou cenu. Pokud budete u tohoto řetězce nakupovat pravidelně, vyplatí se vám určitě i Karta výhod. Sbírejte bonusy za nákupy, které následně proměníte v další lákavé slevy. Karta výhod a leták Möbelix online představují v kombinaci velice silný nástroj. V případě Möbelixu oceníte i takový servis, jakým je třeba 3D plánování domácnosti, zaměření konkrétních prostor nebo doprava až domů. Při nákupu nového nábytku se rozhodně nemusíte omezovat.

Exkluzivní nabídka

Držitelé karet výhod mohou mimo jiné nahlédnout také do Möbelix letáku zvaného Exkluzivní nabídka. Tohle všechno budete mít nyní na jediném místě, dostupné odkudkoliv a kdykoliv. Od teď už nebudete platit za nábytek více než musíte. Žádná Möbelix akce vám zkrátka neuteče.

Na stránkách www.letakydnes.cz naleznete aktuální akční letáky a produktové katalogy českých obchodníků. Uvedené slevové letáky mají pouze informativní charakter a nemůžou být dále použity pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací. Zlevněné zboží může být vyprodané, akce předčasně ukončena, či z jiných důvodů zboží nedostupné. Nezajišťujeme distribuci papírových letáků a neneseme odpovědnost za případné tiskové chyby a to ani v jejich elektronické podobě uveřejněné zde na webu.