Až 20 000 Kč ještě dnes na účtu? Žádný problém, klikněte zde...

CreditON.cz půjčka – žádost krok za krokem

Archivní článek v kategorii v kategorii Půjčky

Uvažujete-li o nebankovní půjčce CreditON.cz od společnosti Creamfinance Czech s.r.o. oceníte jistě náš návod, který vám ukáže jak celá žádost o půjčku probíhá. Není to nic složitého, nezávaznou poptávku lze vyřídit na webových stránkách poskytovatele během 10 minut a pár kliknutí. Čtěte dále…

Parametry půjčky

Požadavky na žadatele o půjčku

  • Věk 18 – 75 let
  • České státní občanství
  • Vlastní bankovní účet (na jméno žadatele)
  • Trvalý a doložitelný finanční příjem
  • Schopnost řádně splácet úvěr

1. Navštivte webové stránky www.crediton.cz

Výše uvedený odkaz se vám ihned otevře v novém okně. Dominantou hezky graficky zpracované titulní stránky je formulář, který zároveň slouží jako první krok vaší žádosti. Pomocí grafických „táhel“ vyberte požadovanou částku, kterou chcete půjčit a zároveň hned pod tím vyberte vhodnou dobu splatnosti. Vpravo vidíte kolik vás půjčka bude stát, všímejte si zejména hodnoty RPSN (CreditON není zrovna nejlevnější) a součtu.

K dalšímu kroku poptávky přejdete kliknutím na výrazné tlačítko „Požádat“ (viz níže).

2. Vyplňte osobní údaje

V dalším kroku přejdete na stránku v níž vidíte rekapitulaci poptávané půjčky (částka a doba splatnosti) a je nezbytné vyplnit osobní údaje. Vyplňte tedy své jméno, příjmení, rodné číslo (včetně lomítka), číslo občanského průkazu (na obrázku níže vidíte, kde ho naleznete), vaše mobilní telefonní číslo, e-mailovou adresu a číslo bankovního účtu, kam bude chtít zaslat peníze.

Poslední krokem v tomto bodu je Volba typu zaměstnání, jedná se o poslední (graficky zvýrazněnou) položku. Z této roletky jednoduše vyberte, zda-li jste zaměstnaní, OSVČ, na mateřské dovolené, student apod. V závislosti na vámi zvolené položce se může změnit formulář, který se zobrazí pod tím (neboť pro každý typ zaměstnání může poskytovatel vyžadovat trochu jiné informace.

3. Informace o zaměstnání

Na obrázku níže vidíte vzhled formuláře pokud zvolíte volbu „Zaměstnaný“. Zde zadejte výši vašeho finančního příjmu, název firmy kde pracujete a adresu do zaměstnání. Ostatní položky jsou pak vždy totožné, doplňte zde do polí adresu trvalého pobytu. Zajímavou funkcí je barevný proužek vpravo dole (na fotce je zvýrazněn v rámečku). Vámi zadané informace jsou totiž na pozadí ihned vyhodnocovány a díky tomu vidíte procentuálně vyjádřenou šanci, že vám bude tato žádost o půjčku schválena. Každopádně vyplňujte všechny uvedené položky a vyplňujte je 100% pravdivě, pokud bude některá informace nepravdivá, poskytovatel vaši žádost automaticky zamítne.

Nezapomeňte zaškrtnout souhlas se smlouvou (tu si samozřejmě otevřte a důkladně přečtěte předem!). Pokud řádně vyplníte všechna požadovaná políčka, graficky se opět zvýrazní tlačítko „Požádat“. Klikněte na něj a odešlete nezávaznou poptávku půjčky.

4. Skoro hotovo! Autorizujte žádost SMS kódem

Po odeslání online poptávky dojde během 30 vteřin k vygenerování SMS kódu, který vám přijde na zadané mobilní telefonní číslo. Tento kód vložíte do příslušného políčka, dodržte přitom velikost písmen. Následně obdržíte podrobné instrukce pro převod 1 Kč na účet společnosti Creamfinance Czech s.r.o. (tímto potvrdíte vlastnictví daného účtu, jedná se běžnou praxi mezi nebankovními půjčkami). Žádost je potvrzená a odeslána, peníze můžete v případě schválení získat již během 15 minut. Mějte u sebe mobilní telefon.

  • CreditON.cz půjčka – žádost krok za krokem
  • Autor článku:
  • Publikováno: 22. 5. 2019
  • Kategorie: Půjčky
  • Štítky:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout