Až 20 000 Kč ještě dnes na účtu? Žádný problém, klikněte zde...

Doporučené půjčky listopad 2015

Archivní článek v kategorii v kategorii Půjčky

Vánoce se blíží a tak stejně jako každý rok stoupá vyhledávanost půjček, které slouží primárně k nákupu dárků pod stromeček. Tato „vánoční půjčka“ rozhodně nepatří k produktům, které bychom doporučovali rádi, domníváme se, že je lepší se kvůli Vánocům nezadlužovat! Pokud jste ale již pro půjčku v tomto období rozhodnuti, anebo třeba peníze potřebujete na úplně něco jiného, zkusíme vám alespoň představit pár prověřených poskytovatelů u nichž se nespálíte ani teď, ani po Vánocích.

Nejlepší bankovní půjčka

GE svou půjčku v poslední době podpořilo mohutnou reklamní kampaní. Expres půjčka od GE Money Bank je rozhodně zajímavá. Nabízí opravdu vysoký úvěrový limit a garanci vyřízení žádosti do 5 minut. Vyřízení přes internet je navíc zadarmo za každou řádně uhrazenou splátku GE vrací až 500 Kč zpět. Nevýhodou je nutnost souhlasu manžele/ky u půjčky nad 300 tisíc a spolužadatel u půjčky nad 500 tisíc. Naše doporučení jako nejlepší bankovní půjčka v listopadu 2015 si ale přesto zaslouží (přestože Air Bank a mBank by si doporučení rovněž zasloužily).

Nejlepší nebankovní půjčka

123půjčka si naše doporučení zaslouží již skoro tradičně. Systém, který umožňuje jedinou žádostí oslovit více prověřených poskytovatelů současně totiž opravdu funguje a půjčka vyniká vysokou schvalovatelností. Půjčku navíc lze získat bez registru a bez nutnosti mít ručitele. Žadatel se nakonec sám může rozhodnout od koho si půjčku opravdu vezme. Nevýhodou však může být, že konkrétní parametry půjčky (RPSN, výše splátek apod.) se žadatel dozví až po té, co zadá nezávaznou online žádost a dojde k jejímu vyhodnocení.

Nejlepší půjčka před výplatou

Pravidelně v této kategorii vítězilo Zaplo.cz, nebo CreditON, nyní se ale naše doporučení liší. Home Credit totiž přispěchal s časově omezenou nabídkou první půjčky zdarma, která nemá zatím konkurenci (více zde: AKCE: Japonská půjčka nabízí novým klientům až 10 tisíc na 30 dní bez úroků) a díky níž se naším favoritem stává právě Japonská půjčka od Home Creditu. Nový klient totiž může získat až 10 000 Kč na 30 dní bez úroků. Avšak i opakovaná půjčka přijde u Japonské půjčky docela levně, konkrétně jen 33 Kč za každých půjčených 1000 Kč (např. 3000 Kč za 3099 Kč). Když k tomu všemu ještě přičteme solidní schvalovatelnost, smlouvu bez rozhodčí doložky a bleskový převod peněz, stává se Japonská půjčka od Home Creditu nejlepší půjčkou do výplaty.

Nejlepší půjčka bez registru

Půjčka24 funguje na stejném principu jako výše zmíněná 123půjčka, snadno tak umožní oslovit více poskytovatelů současně. Slouží však pouze žadatelům, kteří si potřebují půjčit malou částku (do 4500 Kč). Výhodou je bezkonkurenční schvalovatelnost žádostí a dostupnost bez kontroly registru SOLUS. Rozhodnutí je navíc uděleno takřka ihned a převod peněz je ve všední dny velmi rychlý.

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout