Až 20 000 Kč ještě dnes na účtu? Žádný problém, klikněte zde...

Japonská půjčka chystá řadu novinek

Archivní článek v kategorii v kategorii Půjčky

Home Credit, který stojí za dnes již dobře známou, mikropůjčkou Kamali (dříve Japonská půjčka) chystá řadu novinek, které tento produkt posunou ještě o kus dál. Co všechno se v následujících týden chystá a na co se zákazníci (kterých je za dobu fungování již několik desítek tisíc) mohou těšit My to víme první a řekneme vám to v tomto článku.

Japonská půjčka nabídne až 50 000 Kč

Již dnes nabízí Japonská půjčka klientům, kteří si u ní v minulosti půjčili (a řádně spláceli), dlouhodobější půjčku. Konkrétně 50 000 Kč na 12 měsíců. Nově ovšem bude tato částka nabízena úplně všem klientům. Japonská půjčka tak již nebude pouze krátkodobou malou půjčkou, ale nabídne i 50 000 Kč na 12, 24, 36 nebo 48 měsíců. Dá se jistě očekávat, že za podobně výhodných podmínek, kterými je známá. S jistotou lze tvrdit, že v kategorii půjčka 50 000 Kč brzy přibude nový, velmi silný, hráč. Žadatelé o půjčku však z toho mohou pouze těžit.

Základní parametry Japonské půjčky

První půjčka zdarma až 10 000 Kč

Také v kategorii půjček zdarma hraje „Japonka“ velmi výraznou roli. Nabízí až 10 000 Kč na 14 dní zcela zdarma. Na trhu jsou sice ještě zajímavější nabídky (zejména, co se delší doby splatnosti týče), ale Japonská půjčka od Home Creditu i zde patří mezi ty nejvýhodnější – zejména díky nízkým poplatkům za prodloužení doby splatnosti a přiměřeným sankcím při nesplácení. Výše bezúročné první půjčky se měnila naposledy v listopadu. Nejprve byla tato částka nabízena jako časově omezená akce, později ale přešla ve standardní nabídku.

Žádost o půjčku konečně také přes mobil

Jednou z mála nevýhod (které však nesouvisí přímo s nabídkou produktu jako takového, ale technickým řešením) byl web, který neumožňoval pohodlné ovládání z mobilních telefonů (ty přitom tvoří až 1/3 všech návštěv). Je tedy na snadě, že i na tomto je nutné zapracovat. Japonskou půjčku tak nově bude možné snadno vyřídit i přes mobilní telefon. Zjednodušší se celý proces žádosti o půjčku, který bude obsahovat méně nezbytných políček a také celý web bude 100% odladěný pro mobily. Celá online žádost o půjčku tak bude pohodlnější a rychlejší. Změny se projeví v příštích týdnech.

Zlepší se i schvalovatelnost žádostí

Schvalovatelnost Japonské půjčky byla vždy jen lehce nadprůměrná (poskytovatel si dobře vybíral, komu peníze půjčí a komu nikoliv). I nadále budou kontrolovány registry dlužníků, ale celý scoringový algoritmus bude upravován směrem k pozitivním kontrolám. Díky tomu můžeme předpokládat, že schvalovatelnost žádostí se ještě o něco zlepší a půjčku tak získá vyšší procento žadatelů, než tomu bývalo v začátcích produktu.

Stále nejlepší malá půjčka v ČR?

Japonská půjčka dlouhodobě patří mezi nejlépe hodnocené mikropůjčky v České republice. Oceňována je v řadě recenzí, nezávislých testech výhodnosti a konečně i samotnými klienty. Nabízí jednou z nejnižších úrokových sazeb (RPSN od 48 %), nízké poplatky (jen 33 Kč za každých půjčených 1000 Kč), velkou bezúročnou první půjčku a velmi rozumné poplatky za prodloužení doby splatnosti. Japonská půjčka tak zasluhuje naše doporučení!

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout