Až 20 000 Kč ještě dnes na účtu? Žádný problém, klikněte zde...

Nejschvalovanější nebankovní půjčky – kde si půjčit i bez kontroly registru?

Publikováno 1. 6. 2019 v kategorii Půjčky

Řada poskytovatelů půjček schvaluje méně než 5 % ze všech přijatých žádostí. To je skutečně málo, peníze u takových společností získá pouze žadatel, který si půjčuje poprvé, nemá jediný záznam v registrech a disponuje dostatečně vysokým příjmem. Kde si ale půjčit s nejvyšší jistotou ačkoliv máte záznam v registrech dlužníků? A přitom spolehlivě a bezpečně? Hledáme, spolu s vámi, nejschvalovanější nebankovní půjčku.

Čtěte také: Registr SOLUS – kompletní seznam dlužníků k nahlédnutí

Malá nebankovní půjčka na nečekané výdaje

Víte, že rozdíl mezi nejvíce a nejméně schvalovanou nebankovní půjčkou je opravdu propastný? Nejschvalovanější nebankovní půjčka IQpůjčka má dlouhodobou schvalovatelnost přes 90 %. IQpůjčka totiž propojuje žadatele s více poskytovateli najednou, agreguje (shromažďuje) tak nabídky i poptávky. Díky tomu jedinou online žádostí oslovíte více pečlivě prověřených společností najednou a vyberete si nejvýhodnější nabídku. Tímto způsobem se vysoce zvyšuje pravděpodobnost na získání půjčky. Celý proces je bezpečný (žádost je šifrována), velmi rychlý (peníze můžete získat během 15 minut, pokud žádáte ve všední dny a máte účet ve stejné bance jako poskytovatel úvěru) a maximálně diskrétní. K žádosti nepotřebujete ručitele a případný záznam v registru SOLUS (nebo jiném) nemusí být nutně důvodem k zamítnutí žádosti.

123půjčka nabízí až 250 000 Kč na cokoliv

Úplně stejně jako IQpůjčka funguje také půjčka 123 půjčka. Zájemce o úvěr propojí s více společnostmi zároveň a nabídne mu již předschválené úvěry, ze kterých si následně sám vybere. 123 půjčka nabízí až 250 000 Kč se splatností do 84 měsíců, může se tedy hodit spíše na větší výdaje spojené s provozem domácnosti či nákupem vozu. Úvěr je ale vždy neúčelový a tak lze získané finance použít na cokoliv. RPSN začíná na přijatelné výši 10,7 % ročně.

Zaplo.cz schvaluje přes 70 % žádostí

Také dobře známá půjčka Zaplo patří mezi nejvíce schvalované půjčky na trhu. Mezi hlavní výhody Zaplo půjčky patří nabídka úvěru zdarma určená všem, kteří si u této společnosti půjčují vůbec poprvé. Částka se postupně navyšuje, aktuálně je možné takto získat až 16 000 Kč na 30 dní. Pokud dojde k včasnému splacení peněz, klient nezaplatí vůbec nic navíc (RPSN 0 %). Nevýhodou však je, že opakovaná půjčka už je standardně úročena a vychází dost draho. Opakované půjčení peněz u Zaplo už tak doporučujeme řádně zvážit.

  • Nejschvalovanější nebankovní půjčky – kde si půjčit i bez kontroly registru?
  • Autor článku:
  • Publikováno: 1. 6. 2019
  • Kategorie: Půjčky
  • Štítky:


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout