Až 20 000 Kč ještě dnes na účtu? Žádný problém, klikněte zde...

Kde si půjčit peníze s nejvyšší jistotou schválení?

Archivní článek v kategorii v kategorii Půjčky

V České repubice působí více jak 50 tisíc firem, které poskytují půjčky. Většina z nich je samozřejmě v nebankovním sektoru. Každý poskytovatel má svá vlastní pravidla a požadavky na žadatele, podle kterých schvaluje, nebo naopak odmítá žádosti. Je na snadě, že některé půjčky jsou schvalovanější, než jiné. Kde si však půjčit peníze tzv. „na jisto“ a přitom se nespálit?

Jak získat půjčku?

Jak dosáhnout jistoty, že bude vaše žádost rychle vyřízena a následně schválena?

 • Důležitá je bonita žadatele, dostatečně bonitní žadatel získá půjčku skoro všude
 • Stálé zaměstnání, nebo alespoň pravidelný finanční příjem (OSVČ, příspěvky)
 • Čisté registry dlužníků jsou samozřejmě velkou výhodou (existují však samozřejmě také poskytovatelé, kteří registry nekontrolují, takové půjčky však bývají obvykle dražší, nebo obsahují vyšší sankce při nesplácení)
 • Pečlivě vyplněná žádost o půjčku je samozřejmě základ
 • Vlastní bankovní účet (ideálně na jméno žadatele) a mobilní telefonní číslo
 • Být na příjmu v případě, že vás bude kontaktovat zákaznický servis

Nejschvalovanější nebankovní půjčky

Celkovou schvalovatelnost se snažíme u jednotlivých poskytovatelů neustále monitorovat a vyhodnocovat. Pro žadatele o půjčku je samozřejmě takový údaj důležitý, sice neříká nic o tom, zda-li právě jeho žádost bude schválena, či nikoliv, ale je to jistě jedno z vodítek.

Kde si tedy půjčit peníze online s vysokou jistotou schválení? Řešením jsou agregátory nabídek a poptávek, ty fungují tak, že „sbírají“ jednotlivé žádosti o žadatelů a propojují je s nabídkou více poskytovatelů současně. V praxi to funguje tak, že se vámi vyplněná žádost dostane automaticky k několika poskytovatelům najednou. Tím se výrazně zvýší vaše šance na schválení půjčky. Stále máte možnost si vybrat, kterého poskytovatele chcete využít, rovnou ale tušíte, kde vaši žádost schválí a kde ne. Vše je navíc rychlé, bezplaté a diskrétní.

Nejschvalovanější půjčka před výplatou

IQpůjčka je přesně takovým systém, který jsme popsali výše. Specializuje se na nabídku malých půjček před výplatou, tedy takový kde je limit několik málo tisíc korun a celková doba splatnosti nepřesahuje 30 dní. Přesně takové půjčky jsou velmi žádané a hledané. IQpůjčka schvaluje průměrně přes 95 % všech žádostí!

123půjčka až 250 000 Kč bez ručitele

Obdobný systém využívá také www.123pujcka.top, pouze je určena těm žadatelům, kteří potřebují půjčit výrazně vyšší částku s delší dobou splatnosti. Půjčka je 100% bez kontroly registru dlužníků a bez nutnosti mít ručitele či zástavu a stejně jako IQpůjčka vyniká vysokou schvalovatelností jednotlivých žádostí.

 • Kde si půjčit peníze s nejvyšší jistotou schválení?
 • Autor článku:
 • Publikováno: 23. 5. 2019
 • Kategorie: Půjčky
 • Štítky:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout