Až 20 000 Kč ještě dnes na účtu? Žádný problém, klikněte zde...

Na OKfin.cz můžete nově vkládat vlastní hodnocení a recenze úvěrů, pojištění a firem

Publikováno 29. 4. 2020 v kategorii Novinky

Neustále pracujeme na vylepšení našeho finančního supermarketu OKfin.cz, nově jsme rozšířili možnost vkládání uživatelských recenzí a zkušeností k jednotlivým produktům. Ohodnotit tak může svou zkušenost u bankovních i nebankovních úvěrů, konsolidací, pojištění a jednotlivých společností.

Podělte se o svou zkušenost s ostatními

Na vybrané stránce stačí kliknout na tlačítko „Vložit hodnocení a recenzi“ a v okně, které se vám zobrazí (ukázka níže) pak uvést jméno, email, hodnocení a slovní hodnocení. Hodnocení je přitom anonymní, vaše jméno ani email nikde nezobrazíme. Zadaný email slouží pouze pro ověření vaší recenze, zašleme vám tam totiž po odeslání potvrzující zprávu s odkazem na ověření recenze. Takto ověřené recenze pak mají pro ostatní návštěvníky webu vyšší vypovídající hodnotu a jsou viditelnější na první pohled. Slibujeme, že váš email po té nikdy nepoužijeme pro marketingové účely, ani neposkytneme třetí straně.

Vložení uživatelského hodnocení na web okfin.cz

Proč v recenzi uvést pravý email? Můžete vyhrát!

Proč ve své recenzi uvést pravdivý email? Důvody jsou dva, tím prvním, jak už bylo řečeno, je možnost ověření vašeho hodnocení. Tím druhým je fakt, že z přijatých recenzí (ať už pozitivních nebo negativních) každý měsíc vybereme jeden z kontaktů a tomu zašleme hodnotnou cenu. Recenzovat u nás se tak vyplatí. 😃   

Hodnotit můžete cokoliv, tak do toho!

Hodnotit můžete nově například jednotlivé společnosti i jejich produkty. Jak jste spokojeni se svým dodavatelem energií, plynu, nebo úvěru? Vyhovuje vám účet u Air Bank nebo cestovní pojištění o AXA? Máte osobní zkušenost s konsolidací od České spořitelny či nebankovní úvěr od Zaplo? Vaše hodnocení uvidí každý den tisíce návštěvníků a má tak svou váhu. Přímo na úvodních stránkách jednotlivých produktů navíc náhodně zobrazujeme vybrané pozitivní i negativní recenze, na samostatné stránce pak i všechny ostatní. Vaše recenze necenzurujeme, za jejich obsah zodpovídáte vy sami. Ve vybraných případech můžeme provést úpravu gramatiky, či překlepů, ale obsah neměníme. Pouze mažeme spam a vulgární příspěvky.

Ukázka vloženého hodnocení, negativního i pozitivního

  • Na OKfin.cz můžete nově vkládat vlastní hodnocení a recenze úvěrů, pojištění a firem
  • Autor článku:
  • Publikováno: 29. 4. 2020
  • Kategorie: Novinky


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout