Až 20 000 Kč ještě dnes na účtu? Žádný problém, klikněte zde...

Portál KvalitniPujcky.cz má nový design a nové funkce – co se změnilo?

Archivní článek v kategorii v kategorii Půjčky

Náš nezávislý srovnávač online půjček má ode dneška nový grafický design a úplně novou strukturu. Za dobu působení je to první velká změna, kterou jistě uvítáte. Co všechno jsme změnili a co se ještě chystá v nejbližší době?

Srovnání půjček ještě přehledněji

Portál KvalitniPujcky.cz roste prudce každým měsícem a proto jsme přeskupili stránky tak, aby se ještě lépe a rychleji používaly. Aktualizovali jsme ručně data o všech produktech s cílem, poskytnout vám ucelený přehled nabídek. Odstranili jsme všechny poskytovatele, kteří nebyli aktivní, anebo jsme na ně od vás obdrželi negativní zpětnou vazbu. Zachovali jsme pouze 100% prověřené půjčky, které mají vysokou schvalovatelnost žádostí.

Blog o novinkách ještě častější

Pravidelněji pro vás také budeme psát tématické články, recenze půjček, aktuality nejen z finančního světa. Přidáme také dobré rady a tipy, jak ušetřit peníze a hlavně na co si dát pozor. Četnost článků na tomto blogu tak nyní bude vyšší. Navíc stále platí, že veškeré diskuse pod články jsou vám otevřené a necenzurované, můžete si tedy vyměňovat své zkušenosti – ať už pozitivní, nebo negativní.

  • Portál KvalitniPujcky.cz má nový design a nové funkce – co se změnilo?
  • Autor článku:
  • Publikováno: 1. 5. 2019
  • Kategorie: Půjčky
  • Štítky:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout