Až 20 000 Kč ještě dnes na účtu? Žádný problém, klikněte zde...

Portál OKfin.cz prošel po 5 letech kompletním redesignem. Co všechno je nové?

Publikováno 5. 7. 2019 v kategorii Novinky

Před pěti lety jsme OKfin.cz spouštěli jako nezávislý srovnávač půjček. Za dobu jeho fungování na něj zavítalo několik milionů návštěvníků a pomohli jsme sjednat desetitisíce úvěrů. Postupem času přibývaly nové funkce, ale zároveň narůstal také technologický dluh. Stránky byly pomalé a obtížně aktualizovatelné. To se nyní mění. OKfin.cz má nový grafický vzhled, ale především od základu nový backend – vlastní administraci, redakční systém i rozhraní pro partnery.

Kompletní srovnání úvěrů, pojištění i energií

Ve spolupráci s dalšími partnery už nejsme pouhým katalogem a srovnávačem půjček. Ačkoliv, srovnání půjček je stále samozřejmě přítomné. Nově ale pomáháme porovnat také konsolidace úvěrů, hypotéky na bydlení, povinné ručení či ceny plynu. Chceme ale být víc, než pouhý srovnávač, chceme být především užitečným rádcem, jak ušetřit peníze a jak výhodně nakoupit. Už nyní se tak pracuje na nových sekcích i obsahu.

Proč se k nám vracet?

  • Pomůžeme vám najít výhodný úvěr, vyřídit výhodné pojištění, ale i snížit účet za elektřinu
  • U všech produktů prezentujeme skutečné náklady, výhody i nevýhody, jsme nestranní
  • Pravidelně ručně i automaticky aktualizujeme veškeré parametry prezentovaných produktů
  • Publikujeme poutavé články, které vám poradí a skutečně pomohou ušetřit peníze

Chcete být u toho?

Chtěli byste nám pomoci s tvorbou obsahu? Sháníme nové odborné redaktory do většiny kategorií. Pokud umíte dobře česky, baví vás psaní a dokážete dobře pracovat s informacemi, máme pro vás zajímavou nabídku. Napište nám. Rádi s vámi ale budeme spolupracovat i pokud jste nebankovní poskytovatel úvěrů, pojišťovna či hypotéční expert. Podívejte se do sekce Reklama. Dokážeme váš produkt dostat mezi dobře cílené návštěvníky a oslovit je reklamou, která je zaujme a vám pomůže prodat.

  • Portál OKfin.cz prošel po 5 letech kompletním redesignem. Co všechno je nové?
  • Autor článku:
  • Publikováno: 5. 7. 2019
  • Kategorie: Novinky


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout