Letáky prodejců naleznete nově u nás. Rychle a přehledně i na mobilu!

Publikováno 31. 10. 2019 v kategorii Akční letáky, Novinky, Tipy na úspory

Akční slevové letáky může nově nalézt také na našem webu OKfin.cz. Přehlednou a rychlou formou si můžete z pohodlí domova prolistovat aktuální letáky všech hlavních prodejců potravin, drogerie, elektroniky nebo nábytku. Pravidelně přidáváme aktuální letáky desítek obchodníků, všechny si je můžete snadno prohlédnout na počítači, tabletu i mobilním telefonu.

Nejrychleji přes adresu www.letakydnes.cz

V katalogu naleznete letáky oblíbených prodejců potravin (Albert, Billa, Penny, Globus, Kaufland, LIDL), nábytku (JYSK, KIKA), drogerie (Rossmann, DM) a elektroniky (Electro World, Planeo Elektro) a další. Kromě aktuálních letáků přidáváme i budoucí letáky, takže si výhodné slevové akce můžete prohlédnout s předstihem.

Slevové letáky na webu okfin.cz

Pohodlné stránkování na počítači i na mobilu

Jednotlivé stránky letáku můžete přesouvat více způsoby, napříkad kliknutím na levou nebo stranou stranu aktuální stránky (pro přechod na předchozí/další stránku). Přeskakovat také můžete příslušnými tlačítky, avšak nejrychlejší při prohlížení na počítači je využití šipek. Velikost jednotlivých stránek je zvolena tak, aby se rychle načítaly, ale zároveň byly dostatečně kvalitní a čitelné i při zvětšení, proto také nepřidáváme žádné vlastní vodoznaky apod.

Výhody prohlížení letáků přes internet

  • Pomáháte šetřit životní prostředí
  • Můžete si prohlédnout všechny aktuální letáky
  • Prohlédnout si můžete staré, aktuální i budoucí letáky
  • Šetříte náklady na tisk a roznášení letáků

Zobrazit aktuální letáky


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout