Až 20 000 Kč ještě dnes na účtu? Žádný problém, klikněte zde...

Představujeme nové půjčky v našem katalogu

Archivní článek v kategorii v kategorii Půjčky

Během února proběhla (a stále probíhá) velká aktualizace tohoto webu, podařilo se nám přidat nové poskytovatele do srovnávače půjček a ještě více tak rozšířit zaběr našeho nezávislého katalogu. Všechny nové produkty, které jsme pro vás přichystali si jistě zaslouží detailnější recenzi v budoucnu, dnes si je ale alespoň stručně zrekapitulujeme. Co je tedy nového?

CreditAir

Novou půjčku od společnosti Creamfinance Czech (v Česku známé zejména díky jinému nebankovnímu produktu CreditON.cz) jsme již stihli zrecenzovat. Alespoň v krátkosti tedy shrneme hlavní přednosti a parametry. Největší výhodou a lákadlem je rozhodně první půjčka zdarma s nadstandardně dlouhou dobou splatnosti. V současnosti se jedná asi o nejlepší nabídku první bezúročné půjčky (větší částku a delší splatnost nikdo nenabízí). Opakované půjčky již samozřejmě jsou standardně úročeny a o něco dražší, ale to na atraktivitě pro nového zákazníka neubírá.

Fair Credit

Fair Credit by mohl být velmi zajímavou konkurencí pro známější Provident. Nabízí také půjčku v hotovosti, vyplácenou z rukou obchodního zástupce až na ruku přímo u žadatele doma. Využívá přitom vlastní sítě více jak 1450 obchodníků a slibuje vyplacení do 58 týdnů kdekoliv v ČR. Doložení příjmu je sice nezbytné, ale registry kontrolovány nejsou. Schvalovatelnost žádostí zatím vypadá o něco slibněji než u známější konkurence. Fajn půjčku (produkt Fair Creditu) tak budeme bedlivě sledovat.

Finemoney

Půjčka Finemoney je pro změnu přímou konkurencí pro Acemu, alespoň co se parametrů týče. Půjčku do 5 000 000 Kč na nebankovním trhu nenabízí zrovna moc poskytovatelů. Ručení nemovitostí je samozřejmě nezbytné, ale doložení finančního příjmu již nikoliv a registry také kontrolovány nejsou. Nevýhodou však rozhodně zůstává vysoký poplatek za poskytnutí půjčky (neplatí se naštěstí předem). Jinak ale Finemoney nabízí i účelové úvěry za docela zajímavých podmínek – může se tak dobře hodit např. pro rekonstrukci bydlení, nebo k podpoře vlastního podnikání. Ručení nemovitostí si však velmi dobře promyslete!

Půjčkomat

Půjčkomat je v Evropě docela známou půjčkou a i u nás se již může chlubit zajímavými čísly zákazníků. Jedná se o klasickou půjčku před výplatou, s krátkou dobou splatnosti a solidní částkou, kterou lze získat. Půjčkomat sice nenabízí lákavou první půjčku zdarma, ale zase si i úplně nový klient může hned půjčit maximální částku – 22 000 Kč. RPSN je ale docela vysoké. Rychlost vyřízení žádosti a převodu peněz však mohou u některých žadatelů převážit. Půjčkomat zatím doporučujeme s opatrností.

SIM Půjčka

Také nová SIM Půjčka má šanci zaujmout širší oblast žadatelů. Hlavní předností je docela velká částka, kterou mohou získat i noví klienti a nemusí přitom ani dokládat svůj finanční příjem. SIM Půjčka je navíc dostupná i studentům, rodičům na mateřské a seniorům. Atraktivitu však mohou srážet vyšší úroky a rovněž poměrně vysoké poplatky za prodlení se splácením. Uvidíme, jaká bude dlouhodobá schvalovatelnost žádostí. Za zmínku ještě stojí, že SIM Půjčku je možné také vyplatit poštovní poukázkou, není tedy nutné mít vlastní bankovní účet.

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout