Amigoz půjčka recenzeLogo

Recenze Amigoz půjčka vám představí všechny klíčové parametry úvěru

Amigoz půjčka je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) BB Finance Czech s.r.o. (IČ: 24190799) se sídlem Vyšehradská 1349/2, 12800 Praha. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky Amigoz si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Online půjčka až 45 000 Kč na cokoliv potřebujete

Půjčka na vybavení domácnosti, auto nebo třeba dovolenou

S půjčkou Amigoz si můžete půjčit 1 000 Kč až 45 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Maximální výše úvěru 45 000 Kč je připravena i pro nové zákazníky, tzn. že i napoprvé si můžete rovnou půjčit maximální možnou částku nabízenou poskytovatelem úvěru. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 7 dní až 1 rok a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Napoprvé Amigoz nabízí až 7 000 Kč zdarma!

Nový klient může získat bezúročnou půjčku – vrátíte tolik, kolik si půjčíte

Pokud jste u Amigoz novým zákazníkem, můžete získat svou první půjčku zcela zdarma. Konkrétně je možné si takto půjčit až 7 000 Kč na 30 dní. V případě, že peníze stihnete v termínu vrátit (tj. do 30 dní), neplatíte žádné úroky ani poplatky. Jinými slovy, vrátíte stejnou částku, jakou jste si u BB Finance Czech s.r.o. půjčili. Každá další půjčka je pak již samozřejmě standardně úročena. Pozor si dejte na pozdní splacení, poplatky s tím spojené mohou být vysoké.

Výše RPSN od 157,75% p.a.

Půjčka Amigoz se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u Amigoz zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka Amigoz nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávací procesu budete muset doložit výši vašeho finančního příjmu (obvykle formou vyplatní pásky, nebo výpisem z účtu). Tato informace může být ze strany BB Finance Czech s.r.o. ověřována u zaměstnavatele.

Náhled webových stránek www.amigoz.cz

Jak vypadají webové stránky www.amigoz.cz

Úvěr u BB Finance Czech s.r.o. lze vyřídit přes internet

Na oficiálních webových stránkách poskytovatele půjčky si můžete dopředu spočítat, kolik zaplatíte na úrocích a kolik vás půjčka bude celkem stát. Stránky www.amigoz.cz totiž obsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet půjčky. Stačí zadat vstupní parametry a ihned vidíte výsledky. Body navíc do celkového hodnocení si Amigoz připisuje za to, že na webu lze dohledat veškeré vzory smluvní dokumentace. Předem se tak s nimi můžete seznámit, což samozřejmě doporučujeme.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 5 000 Kč na 30 dní za 6 000 Kč (RPSN: 818,91 %)

BB Finance Czech s.r.o. prověřuje bonitu žadatelů o úvěr velmi podrobně a záznam v registru dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI apod.) pravděpodobně povede k zamítnutí žadatele. Nejedná se tedy rozhodně o půjčku bez registru. Půjčka Amigoz je nabízena výhradně zaměstnaným žadatelům (zaměstnancům, podnikatelům, OSVČ) a lidem s pravidelným finančním příjmem.

Výhody a nevýhody půjčky Amigoz

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Flexibilní půjčka na malé i středně velké výdaje (do 45 000 Kč)
 • Dobře známý a prověřený nebankovní poskytovatele s licencí ČNB
 • Úvěr lze kompletně vyřídit přes internet
 • Minimální věk žadatele je 21 let
 • Vysoké RPSN u opakované půjčky

Kolik mě půjčka Amigoz bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce Amigoz kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 5 000 Kč. Doba splatnosti: 30 dní. Poplatky / měsíční splátka: 1 000 Kč. Celková splatná částka klientem: 6 000 Kč. Výše RPSN: 818,91 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka Amigoz je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 21 let
 • občanský průkaz
 • bankovní účet
 • české občanství

Naše hodnocení

Amigoz (dříve BB půjčka) nabízí první úvěr do výše 7000 Kč se splatnost 30 dní zdarma. Pro nové klienty je tak Amigoz atraktivní, opakovaná půjčka ale už je velmi drahá.

„Amigoz je stálicí mezi nebankovními úvěry, na českém trhu se s ní lze setkat již pěknou řadu let. Jedná se tedy o dobře prověřenou půjčku, která má jasnou historii. Úvěr je však zajímavý spíše pro nové klienty, těm totiž poskytovatel nabídne až 7000 Kč se splatností 30 dní a pokud dojde k řádnému splacení, neplatí se žádné úroky ani poplatky. Opakovaná půjčka už však je o poznání méně atraktivní, neboť je standardně - a dost vysoko - úročena. Webové stránky jsou přehledné, kalkulačka nechybí a dohledat lze všechny důležité informace. “

50 %

Amigoz půjčka

50 %

Půjčka
1 000 Kč – 45 000 Kč
Splatnost
7 dní – 1 rok
RPSN
od 157,75 % p.a.
1. zdarma
7 000 Kč / 30 dní

Nezávazná poptávka

 • Amigoz
 • Půjčku Amigoz můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku