Amigoz půjčka zkušenostiLogo

Je Amigoz půjčka podvod, nebo kvalitní půjčka? Podělte se o své zkušenosti

Amigoz – Diskuze návštěvníků

Sdílejte své zkušenosti s půjčkou Amigoz s ostatními návštěvníky

Máte osobní zkušenost s nebankovní půjčkou Amigoz? Pokud ano, můžete se o své zkušenosti podělit v diskusi na této stránce. Diskuse je otevřená všem návštěvníkům a za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor. Redakce webu OKfin.cz si nicméně vyhrazuje právo smazat komentáře, které jsou identifikované jako spam, nevyžádané reklamní nabídky a komentáře, které jsou urážlivé. Pamatujte, že pouze věcně psané komentáře mají vypovídající hodnotu a mohou tak pomoci ostatním návštěvníkům, kteří o tomto produktu uvažují. Snažte se proto psát česky, stručně a věcně. Jak úvěr Amigoz hodnotí naše redakce si můžete přečíst na stránce recenze Amigoz.

Hodnocení návštěvníků

Podělte se o své zkušenosti a přidejte hodnocení

Vložit hodnocení a recenzi

Je „Amigoz“ podvod?

Pokud na internetu zkoušíte vyhledat spojení typu „Amigoz podvod“ nebo “Amigoz zkušenosti“, děláte rozhodně dobře. Opatrnost je vždy na místě – zejména jde-li o peníze. Nicméně, v tomto případě platí, že o podvod se nejedná. V našem katalogu půjček kategorizujeme pouze úvěry od společností, které mají platnou licenci vydanou Českou národní bankou a splňují tak všechny zákonem dané náležitosti. Každá společnost, která v současné době nabízí spotřebitelské úvěry v Česku a má platnou licenci ČNB musí například:

  • Důkladně prozkoumat bonitu každého žadatele o úvěr
  • Poskytnout úplné informace o celkových nákladech a výši RPSN
  • Musí mít minimálně středoškolské vzdělání a splnit odborné testy
  • Musí doložit minimální kapitál ve výši 20 000 000 Kč a jeho původ

Společnost BB Finance Czech s.r.o. (IČ: 24190799) se sídlem Vyšehradská 1349/2, 12800 Praha, která je poskytovatelem nebankovní půjčky Amigoz všechna tato pravidla splňuje a proto lze konstatovat, že půjčka Amigoz není podvod.

Amigoz půjčka

50 %

Půjčka
1 000 Kč – 45 000 Kč
Splatnost
7 dní – 1 rok
RPSN
od 157,75 % p.a.
1. zdarma
7 000 Kč / 30 dní

Nezávazná poptávka

  • Amigoz
  • Půjčku Amigoz můžete sjednat za pár minut!
    Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
  • Nezávazná žádost o půjčku