Amigoz půjčka zkušenostiLogo

Je Amigoz půjčka podvod, nebo kvalitní půjčka? Podělte se o své zkušenosti


Amigoz – Diskuze návštěvníků

Sdílejte své zkušenosti s půjčkou Amigoz s ostatními návštěvníky

Máte osobní zkušenost s nebankovní půjčkou Amigoz? Pokud ano, můžete se o své zkušenosti podělit v diskusi na této stránce. Diskuse je otevřená všem návštěvníkům a za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor. Redakce webu OKfin.cz si nicméně vyhrazuje právo smazat komentáře, které jsou identifikované jako spam, nevyžádané reklamní nabídky a komentáře, které jsou urážlivé. Pamatujte, že pouze věcně psané komentáře mají vypovídající hodnotu a mohou tak pomoci ostatním návštěvníkům, kteří o tomto produktu uvažují. Snažte se proto psát česky, stručně a věcně. Jak úvěr Amigoz hodnotí naše redakce si můžete přečíst na stránce recenze Amigoz.

Je „Amigoz“ podvod?

Pokud na internetu zkoušíte vyhledat spojení typu „Amigoz podvod“ nebo “Amigoz zkušenosti“, děláte rozhodně dobře. Opatrnost je vždy na místě – zejména jde-li o peníze. Nicméně, v tomto případě platí, že o podvod se nejedná. V našem katalogu půjček kategorizujeme pouze úvěry od společností, které mají platnou licenci vydanou Českou národní bankou a splňují tak všechny zákonem dané náležitosti. Každá společnost, která v současné době nabízí spotřebitelské úvěry v Česku a má platnou licenci ČNB musí například:

  • Důkladně prozkoumat bonitu každého žadatele o úvěr
  • Poskytnout úplné informace o celkových nákladech a výši RPSN
  • Musí mít minimálně středoškolské vzdělání a splnit odborné testy
  • Musí doložit minimální kapitál ve výši 20 000 000 Kč a jeho původ

Společnost BB Finance Czech s.r.o. (IČ: 24190799) se sídlem Vyšehradská 1349/2, 12800 Praha, která je poskytovatelem nebankovní půjčky Amigoz všechna tato pravidla splňuje a proto lze konstatovat, že půjčka Amigoz není podvod.

Amigoz půjčka

50 %

Půjčka
1 000 Kč – 45 000 Kč
Splatnost
7 dní – 1 rok
RPSN
od 157,75 % p.a.
1. zdarma
7 000 Kč / 30 dní

Nezávazná poptávka

  • Amigoz
  • Půjčku Amigoz můžete sjednat za pár minut!
    Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
  • Nezávazná žádost o půjčku