AsisTeam půjčka recenzeLogo

Recenze AsisTeam půjčka vám představí všechny klíčové parametry úvěru

AsisTeam půjčka je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) AsisTeam s.r.o. (IČ: 28319061) se sídlem Kaprova 42/14, 11000 Praha 1. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky AsisTeam si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Online půjčka až 3 000 000 Kč na cokoliv potřebujete

Půjčka na vybavení domácnosti, auto nebo třeba dovolenou

S půjčkou AsisTeam si můžete půjčit 100 000 Kč až 3 000 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Maximální výše úvěru 3 000 000 Kč je připravena i pro nové zákazníky, tzn. že i napoprvé si můžete rovnou půjčit maximální možnou částku nabízenou poskytovatelem úvěru. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 12 měsíců až 25 let a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Výše RPSN již od 15,86% p.a.

Půjčka AsisTeam se splácí měsíční splátkou

Poskytnutí půjčky je u AsisTeam spojeno s jednorázovým poplatkem ve výši určen procentem z půjčované částky. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Úvěr AsisTeam vyžaduje spolužadatele, nebo ručení nemovitostí v odpovídající hodnotě (ručit lze nejen nemovitostí, ale také například pozemkem). V rámci sjednávání úvěru nemusíte prokazovat výši vašeho finančního příjmu (informace o něm však může být z důvodu ověření bonity vyžadována).

Náhled webových stránek www.asisteam.cz

Jak vypadají webové stránky www.asisteam.cz

Úvěr u AsisTeam s.r.o. lze vyřídit přes internet

Na oficiálních webových stránkách poskytovatele půjčky si můžete dopředu spočítat, kolik zaplatíte na úrocích a kolik vás půjčka bude celkem stát. Stránky www.asisteam.cz totiž obsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet půjčky. Stačí zadat vstupní parametry a ihned vidíte výsledky. Body navíc do celkového hodnocení si AsisTeam připisuje za to, že na webu lze dohledat veškeré vzory smluvní dokumentace. Předem se tak s nimi můžete seznámit, což samozřejmě doporučujeme.

Půjčka AsisTeam je ručená nemovitostí

Půjčte si třeba 250 000 Kč na 120 měsíců za 465 619 Kč (RPSN: 16,39 %)

Půjčka AsisTeam je bez kontroly registru dlužníků (SOLUS apod.). Případný negativní záznam ve vybraných registrech dlužníků nemusí mít nezbytně vliv na ne/schválení poptávky. AsisTeam s.r.o. prověřuje každého žadatele individuálně, v případě dostatečné bonity a prokázání, že žadatele dokáže řádně splácet má šanci na schválení i zájemce se záznamem v registru dlužníků. V případě dostatečné bonity mají šanci získat peníze i nezaměstnaní žadatelé.

Výhody a nevýhody půjčky AsisTeam

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Vysoký úvěrový limit půjčky až 3 000 000 Kč na cokoliv (pro podnikatele)
 • Přehledné webové stránky s kalkulačkou a dokumenty ke stažení
 • Volitelně velmi dlouhá doba splatnosti (až 25 let) → rozumné měsíční splátky
 • Peníze lze použít na rozvoj podnikání, refinancování ale i vyplacení exekuce
 • Možnost sjednání expresního čerpání peněz již do 3 dnů od podání žádosti
 • Odhad ceny nemovitosti je zdarma
 • Ručení nemovitostí je nezbytné také u nepoměrně menších částek
 • Limitem úvěru pro fyzické osoby je částka 1 000 000 Kč
 • Poplatek za poskytnutí úvěru (procento z půjčované částky)
 • Obvyklá doba vyplacení peněz je 21 až 40 dní
 • Ručení formou nemovitosti je vždy rizikové

Kolik mě půjčka AsisTeam bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce AsisTeam kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 250 000 Kč. Doba splatnosti: 120 měsíců. Poplatky / měsíční splátka: 3 880 Kč. Celková splatná částka klientem: 465 619 Kč. Výše RPSN: 16,39 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka AsisTeam je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • občanský průkaz
 • bankovní účet
 • trvalý pobyt v ČR
 • ručení nemovitostí

Naše hodnocení

Vysoký úvěrový limit pro podnikatele i fyzické osoby a vysoká dostupnost, to jsou výhody úvěru Asisteam. Poplatek za poskytnutí, vysoké náklady i rizikovost při každém ručení nemovitostí jsou však negativy.

„AsisTeam s.r.o. je poskytovatelem nebankovních úvěrů až do výše 3 000 000 Kč pro právnické osoby a až 1 000 000 Kč pro fyzické osoby. Získané peníze lze použít na podnikání nebo sloučení půjček, ale také na vyplacení exekuce či odvrácení dražby. Výhodou je vysoká dostupnost v případě, že můžete ručit nemovitostí, odhad je v takovém případě zdarma. Mínusem je nemalý poplatek za poskytnutí úvěru, rizikovost ručení formou nemovitosti a nemalé RPSN. Celkové náklady na splacení jsou vysoké. Úvěr lze navíc předčasně splatit pouze za dalších poplatků.“

30 %

AsisTeam půjčka

30 %

Půjčka
100 000 Kč – 3 000 000 Kč
Splatnost
12 měsíců – 25 let
RPSN
od 15,86 % p.a.
1. zdarma

Nezávazná poptávka

 • AsisTeam
 • Půjčku AsisTeam můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku