AsisTeam půjčka recenzeLogo

Recenze AsisTeam půjčka vám představí všechny klíčové parametry úvěru

První půjčka až 16 000 Kč ZDARMA na 30 dní. RPSN 0 %, úrok 0 %

Půjčka 100 000 Kč – 3 000 000 Kč
První půjčka bez omezení
První půjčka zdarma
Splatnost 12 měsíců – 25 let
Úrok od 13,99 % p.a.
RPSN od 15,86 % p.a.
Způsob vyplacení převodem na bankovní účet
Způsob splacení měsíční splátka
Poskytnutí úvěru určen procentem z půjčované částky
Vedení úvěrového účtu zdarma
Poskytovatel AsisTeam s.r.o.
Webové stránky www.asisteam.cz

Nezávazná online žádost

Recenze

AsisTeam půjčka je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) AsisTeam s.r.o. (IČ: 28319061) se sídlem Kaprova 42/14, 11000 Praha 1. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky AsisTeam si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Online půjčka až 3 000 000 Kč na cokoliv potřebujete

Půjčka na vybavení domácnosti, auto nebo třeba dovolenou

S půjčkou AsisTeam si můžete půjčit 100 000 Kč až 3 000 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Maximální výše úvěru 3 000 000 Kč je připravena i pro nové zákazníky, tzn. že i napoprvé si můžete rovnou půjčit maximální možnou částku nabízenou poskytovatelem úvěru. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 12 měsíců až 25 let a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Výše RPSN již od 15,86% p.a.

Půjčka AsisTeam se splácí měsíční splátkou

Poskytnutí půjčky je u AsisTeam spojeno s jednorázovým poplatkem ve výši určen procentem z půjčované částky. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Úvěr AsisTeam vyžaduje spolužadatele, nebo ručení nemovitostí v odpovídající hodnotě (ručit lze nejen nemovitostí, ale také například pozemkem). V rámci sjednávání úvěru nemusíte prokazovat výši vašeho finančního příjmu (informace o něm však může být z důvodu ověření bonity vyžadována).

Náhled webových stránek www.asisteam.cz

Jak vypadají webové stránky www.asisteam.cz

Úvěr u AsisTeam s.r.o. lze vyřídit přes internet

Na oficiálních webových stránkách poskytovatele půjčky si můžete dopředu spočítat, kolik zaplatíte na úrocích a kolik vás půjčka bude celkem stát. Stránky www.asisteam.cz totiž obsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet půjčky. Stačí zadat vstupní parametry a ihned vidíte výsledky. Body navíc do celkového hodnocení si AsisTeam připisuje za to, že na webu lze dohledat veškeré vzory smluvní dokumentace. Předem se tak s nimi můžete seznámit, což samozřejmě doporučujeme.

Půjčka AsisTeam je ručená nemovitostí

Půjčte si třeba 250 000 Kč na 120 měsíců za 465 619 Kč (RPSN: 16,39 %)

Půjčka AsisTeam je bez kontroly registru dlužníků (SOLUS apod.). Případný negativní záznam ve vybraných registrech dlužníků nemusí mít nezbytně vliv na ne/schválení poptávky. AsisTeam s.r.o. prověřuje každého žadatele individuálně, v případě dostatečné bonity a prokázání, že žadatele dokáže řádně splácet má šanci na schválení i zájemce se záznamem v registru dlužníků. V případě dostatečné bonity mají šanci získat peníze i nezaměstnaní žadatelé.

Výhody a nevýhody půjčky AsisTeam

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Vysoký úvěrový limit půjčky až 3 000 000 Kč na cokoliv (pro podnikatele)
 • Přehledné webové stránky s kalkulačkou a dokumenty ke stažení
 • Volitelně velmi dlouhá doba splatnosti (až 25 let) → rozumné měsíční splátky
 • Peníze lze použít na rozvoj podnikání, refinancování ale i vyplacení exekuce
 • Možnost sjednání expresního čerpání peněz již do 3 dnů od podání žádosti
 • Odhad ceny nemovitosti je zdarma
 • Ručení nemovitostí je nezbytné také u nepoměrně menších částek
 • Limitem úvěru pro fyzické osoby je částka 1 000 000 Kč
 • Poplatek za poskytnutí úvěru (procento z půjčované částky)
 • Obvyklá doba vyplacení peněz je 21 až 40 dní
 • Ručení formou nemovitosti je vždy rizikové

Kolik mě půjčka AsisTeam bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce AsisTeam kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 250 000 Kč. Doba splatnosti: 120 měsíců. Poplatky / měsíční splátka: 3 880 Kč. Celková splatná částka klientem: 465 619 Kč. Výše RPSN: 16,39 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka AsisTeam je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • občanský průkaz
 • bankovní účet
 • trvalý pobyt v ČR
 • ručení nemovitostí

Naše hodnocení

Vysoký úvěrový limit pro podnikatele i fyzické osoby a vysoká dostupnost, to jsou výhody úvěru Asisteam. Poplatek za poskytnutí, vysoké náklady i rizikovost při každém ručení nemovitostí jsou však negativy.

„AsisTeam s.r.o. je poskytovatelem nebankovních úvěrů až do výše 3 000 000 Kč pro právnické osoby a až 1 000 000 Kč pro fyzické osoby. Získané peníze lze použít na podnikání nebo sloučení půjček, ale také na vyplacení exekuce či odvrácení dražby. Výhodou je vysoká dostupnost v případě, že můžete ručit nemovitostí, odhad je v takovém případě zdarma. Mínusem je nemalý poplatek za poskytnutí úvěru, rizikovost ručení formou nemovitosti a nemalé RPSN. Celkové náklady na splacení jsou vysoké. Úvěr lze navíc předčasně splatit pouze za dalších poplatků.“

Nezávazná online žádost

AsisTeam

Zaujala vás tato půjčka?

Půjčku „AsisTeam“ můžete snadno sjednat přes internet

1. Splňujete tyto požadavky?

Každá půjčka představuje finanční zátěž i potenciální riziko v případě nesplácení.
Přečtěte si předem zásady zodpovědného půjčování peněz.

 • jste osoba starší 18 let
 • vlastníte občanský průkaz
 • vlastníte bankovní účet
 • máte trvalý pobyt v České republice
 • máte možnost ručení nemovitostí v odpovídající hodnotě

2. Vyplňte nezávaznou poptávku

Po kliknutí na tlačítko níže budete přesměrováni přímo na webové stránky poskytovatele úvěru, případně se vám zobrazí jednoduchý poptávkový formulář k vyplnění. Nemusíte mít obavy, vaše data jsou v bezpečí, žádost je diskrétní a šifrována a zadaná data putují přímo poskytovateli úvěru, nebo licencovanému zprostředkovateli úvěru (v závislosti na typu produktu). Vaše poptávka je až do konečného potvrzení nezávazná.

Nezávazná online žádost

3. Vyčkejte na potvrzení vaší žádosti

Pokud potvrdíte svůj zájem o půjčku (nejčastěji vložením zaslaného SMS kódu), poskytovatel úvěru vyhodnotí vaši žádost. Následně budete kontaktováni telefonicky, nebo emailem. Případné dotazy a nejasnosti vám zodpoví klientská podpora. Pokud bude vaše žádost schválena obdržíte následně návrh úvěrové smlouvy, splátkový kalendář a další dokumenty. Vše si pozorně přečtěte.

4. Peníze jsou Vaše! 👍🏻

Byli jste s úvěrem a poskytovatelem úvěru spokojeni, nebo naopak? Napište nám svou zkušenost.

Byla vaše žádost o půjčku zamítnuta?

Půjčka bývá nejčastěji zamítnuta z důvodu nedostatečné bonity žadatele, insolvenci nebo záznamu v registrech dlužníků (např. SOLUS). Pokud byla vaše žádost zamítnuta, můžete zkusit požádat u jiné banky nebo nebankovní společnosti. Vyšší šanci také nabízí agregátory úvěrů, které vaši poptávku rovnou rozešlou více společnostem najednou. Pokud jste neuspěli, zvažte, zda-li si nemůžete půjčit pouze menší částku, nastavit delší splatnost či úvěr zcela odložit na vhodnější dobu. Rozhodně se však vyhněte nabídkám půjček od soukromých investorů či přes internetové inzerce.

AsisTeam

AsisTeam – Nebankovní půjčka

Nenašli jste, co hledáte? Možná to bude zde…

Základní parametry
Půjčka, doba splatnosti, úrokové sazby a naše hodnocení
Recenze AsisTeam půjčka
Podrobný popis všech parametrů produktu a srovnání s konkurencí
Zkušenosti AsisTeam půjčka
Přečtěte si recenze ostatních klientů a podělte se o svou zkušenost
Kalkulačka a tabulka splátek
Spočítejte si předem, kolik vás bude vaše půjčka stát peněz
Časté otázky
Odpovědi na všechny nejčastěji kladené otázky
AsisTeam s.r.o.
Podrobné informace o poskytovateli tohoto produktu
PDF prezentace ke stažení
Stáhněte si nabídkový list pro pozdější použití

Nebankovní půjčka AsisTeam je poskytována společností AsisTeam s.r.o. (IČ: 28319061), se sídlem Kaprova 42/14, 11000 Praha 1. AsisTeam půjčka nabízí 100 000 Kč až 3 000 000 Kč. Úvěr je neúčelový, získané finanční prostředky tak lze použít na cokoliv potřebujete. Doba splatnosti půjčky je volitelná, od 12 měsíců do 25 let. Výše RPSN je od 15,86 % p.a. Půjčka AsisTeam se splácí měsíční splátkou. Poskytnutí úvěru stojí určen procentem z půjčované částky Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Na portálu OKfin.cz naleznete nejen informace o půjčce AsisTeam, přečíst si rovněž můžete zkušenosti a recenze ostatních návštěvníků, prohlédnout si podrobnou tabulku splácení a spočítat výši splátek. Souhrnné hodnocení úvěru je v současné době 30 %. AsisTeam půjčka je dostupná všem žadatelům, splňujícím následující podmínky: věk min. 18 let, občanský průkaz, bankovní účet, trvalý pobyt v ČR, ručení nemovitostí, AsisTeam je dlouhodobě velmi dobře hodnoceným produktem našimi návštěvníky. Peníze jsou vypláceny ihned po schválení žádosti, v ideálním případě mohou být připsány na bankovní účet žadatele již do 15 minut. Pro získání půjčky AsisTeam nepotřebujete ručitele, ani hmotnou zástavu. AsisTeam s.r.o. nevyžaduje prokázání vašeho finančního příjmu, jeho doložení však je v rámci schvalování nezbytné. Půjčku je možné za určitých okolností získat i se záznamem v registru dlužníků (SOLUS apod.). Poskytovatel sice kontroluje registry (nejedná se tak o půjčku bez registru), ale při schvalování posuzuje žadatele komplexně, při dostatečné bonitě tak může úvěr získat i žadatel s negativní platební historií. AsisTeam je určena zaměstnancům, ale i podnikatelům a osobám samostatně výdělečně činným (OSVČ).Úvěr od AsisTeam s.r.o. mohou při dostatečné bonitě získat i nezaměstnaní zájemci. Rovněž cizinci, kteří mají trvalý pobyt na území České republiky mohou vyplnit poptávku. Oficiální webové stránky naleznete na adrese www.asisteam.cz. Nebankovní půjčku AsisTeam však můžete získat i skrze tyto webové stránky, stačí vyplnit nezávaznou poptávku a vyčkat na kontakt poskytovatele úvěru. Až do podpisu smlouvy je vaše žádost o úvěr 100% nezávazná.

Půjčky pro nezaměstnanéPůjčky pro podnikatele, živnostníky a OSVČPůjčky pro dlužníkyPůjčky pro cizince s trvalým pobytem v ČRPůjčky bez registruNebankovní půjčky

 • AsisTeam
 • Půjčku „AsisTeam“ můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná online žádost