AsisTeam půjčka zkušenostiLogo

Je AsisTeam půjčka podvod, nebo kvalitní půjčka? Podělte se o své zkušenosti


AsisTeam – Diskuze návštěvníků

Sdílejte své zkušenosti s půjčkou AsisTeam s ostatními návštěvníky

Máte osobní zkušenost s nebankovní půjčkou AsisTeam? Pokud ano, můžete se o své zkušenosti podělit v diskusi na této stránce. Diskuse je otevřená všem návštěvníkům a za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor. Redakce webu OKfin.cz si nicméně vyhrazuje právo smazat komentáře, které jsou identifikované jako spam, nevyžádané reklamní nabídky a komentáře, které jsou urážlivé. Pamatujte, že pouze věcně psané komentáře mají vypovídající hodnotu a mohou tak pomoci ostatním návštěvníkům, kteří o tomto produktu uvažují. Snažte se proto psát česky, stručně a věcně. Jak úvěr AsisTeam hodnotí naše redakce si můžete přečíst na stránce recenze AsisTeam.

Je „AsisTeam“ podvod?

Pokud na internetu zkoušíte vyhledat spojení typu „AsisTeam podvod“ nebo “AsisTeam zkušenosti“, děláte rozhodně dobře. Opatrnost je vždy na místě – zejména jde-li o peníze. Nicméně, v tomto případě platí, že o podvod se nejedná. V našem katalogu půjček kategorizujeme pouze úvěry od společností, které mají platnou licenci vydanou Českou národní bankou a splňují tak všechny zákonem dané náležitosti. Každá společnost, která v současné době nabízí spotřebitelské úvěry v Česku a má platnou licenci ČNB musí například:

  • Důkladně prozkoumat bonitu každého žadatele o úvěr
  • Poskytnout úplné informace o celkových nákladech a výši RPSN
  • Musí mít minimálně středoškolské vzdělání a splnit odborné testy
  • Musí doložit minimální kapitál ve výši 20 000 000 Kč a jeho původ

Společnost AsisTeam s.r.o. (IČ: 28319061) se sídlem Kaprova 42/14, 11000 Praha 1, která je poskytovatelem nebankovní půjčky AsisTeam všechna tato pravidla splňuje a proto lze konstatovat, že půjčka AsisTeam není podvod.

AsisTeam půjčka

30 %

Půjčka
100 000 Kč – 3 000 000 Kč
Splatnost
12 měsíců – 25 let
RPSN
od 15,86 % p.a.
1. zdarma

Nezávazná poptávka

  • AsisTeam
  • Půjčku AsisTeam můžete sjednat za pár minut!
    Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
  • Nezávazná žádost o půjčku