Cofidis půjčka recenzeLogo

Recenze Cofidis půjčka vám představí všechny klíčové parametry úvěru

Cofidis půjčka je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) COFIDIS s.r.o. (IČ: 27179907) se sídlem Bucharova 1423/6, 15800 Praha 5. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky Cofidis si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Cofidis

Online půjčka až 500 000 Kč na cokoliv potřebujete

Půjčka na vybavení domácnosti, auto nebo třeba dovolenou

S půjčkou Cofidis si můžete půjčit 10 000 Kč až 500 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Maximální výše úvěru 500 000 Kč je připravena i pro nové zákazníky, tzn. že i napoprvé si můžete rovnou půjčit maximální možnou částku nabízenou poskytovatelem úvěru. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 12 měsíců až 90 měsíců a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Cofidis

Výše RPSN již od 4,58% p.a.

Půjčka Cofidis se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u Cofidis zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka Cofidis nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávací procesu budete muset doložit výši vašeho finančního příjmu (obvykle formou vyplatní pásky, nebo výpisem z účtu). Tato informace může být ze strany COFIDIS s.r.o. ověřována u zaměstnavatele.

Náhled webových stránek www.cofidis.cz

Jak vypadají webové stránky www.cofidis.cz

Úvěr u COFIDIS s.r.o. lze vyřídit přes internet

Na oficiálních webových stránkách poskytovatele půjčky si můžete dopředu spočítat, kolik zaplatíte na úrocích a kolik vás půjčka bude celkem stát. Stránky www.cofidis.cz totiž obsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet půjčky. Stačí zadat vstupní parametry a ihned vidíte výsledky. Body navíc do celkového hodnocení si Cofidis připisuje za to, že na webu lze dohledat veškeré vzory smluvní dokumentace. Předem se tak s nimi můžete seznámit, což samozřejmě doporučujeme.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 120 000 Kč na 90 měsíců za 154 080 Kč (RPSN: 6,9 %)

COFIDIS s.r.o. prověřuje bonitu žadatelů o úvěr velmi podrobně a záznam v registru dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI apod.) pravděpodobně povede k zamítnutí žadatele. Nejedná se tedy rozhodně o půjčku bez registru. Půjčka Cofidis je nabízena výhradně zaměstnaným žadatelům (zaměstnancům, podnikatelům, OSVČ) a lidem s pravidelným finančním příjmem.

Cofidis

Výhody a nevýhody půjčky Cofidis

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Cofidis nabízí vysoké úvěrové limity (až 500 000 Kč na cokoliv)
 • Pokud žádáte s partnerem společně, získáte nižší úrokovou sazbou
 • Zřízení, čerpání i vedení úvěrového účtu je po dobu splácení zdarma
 • Sjednání probíhá online do 5 minut, peníze obdržíte do 24 hodin
 • Přehledné webové stránky s online kalkulačkou a náhledem smluv
 • Velmi nízká výše RPSN (v porovnání s jinými nebankovními půjčkami)
 • Žádáte-li o úvěr samostatně získáte méně výhodnou nabídku
 • Pokud máte záznam v registrech dlužníků, úvěr nezískáte
 • Nižší schvalovatelnost žadatelů

Kolik mě půjčka Cofidis bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce Cofidis kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 120 000 Kč. Doba splatnosti: 90 měsíců. Poplatky / měsíční splátka: 1 712 Kč. Celková splatná částka klientem: 154 080 Kč. Výše RPSN: 6,9 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka Cofidis je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • občanský průkaz
 • bankovní účet
 • trvalý pobyt v ČR
 • potvrzení o výši příjmu
 • bez negativního záznamu v registrech

Naše hodnocení

Společnost Cofidis nabízí celou řadu úvěrů pro jednotlivce, páry a dokonce i novomanžele. Všechny jsou s rozumným úrokem a bez skrytých poplatků.

„Cofidis je známá značka mezi nebankovními poskytovateli spotřebitelských a revolvingových úvěrů. V současnosti má v nabídce hned několik typů půjček (pro jednotlivce, páry i novomanžele). Všechny mají společný vysoký úvěrový limit (až 500 000 Kč), dostatečně dlouhou dobu splatnosti a rozumnou výši RPSN - ta mezi nebankovními poskytovateli patří k vůbec nejnižším! Oceňujeme přehledné webové stránky, přítomnost online kalkulačky pro výpočet půjčky a absenci poplatků za vyřízení, poskytnutí i vedení úvěrového účtu po dobu splácení. Škoda jen spíše podprůměrné schvalovatelnosti, dané vyššími požadavky na žadatele.“

80 %

Cofidis půjčka

80 %

Půjčka
10 000 Kč – 500 000 Kč
Splatnost
12 měsíců – 90 měsíců
RPSN
od 4,58 % p.a.
1. zdarma

Nezávazná poptávka

 • Cofidis
 • Půjčku Cofidis můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku