Cofidis půjčka zkušenostiLogo

Je Cofidis půjčka podvod, nebo kvalitní půjčka? Podělte se o své zkušenosti

Cofidis – Diskuze návštěvníků

Sdílejte své zkušenosti s půjčkou Cofidis s ostatními návštěvníky

Máte osobní zkušenost s nebankovní půjčkou Cofidis? Pokud ano, můžete se o své zkušenosti podělit v diskusi na této stránce. Diskuse je otevřená všem návštěvníkům a za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor. Redakce webu OKfin.cz si nicméně vyhrazuje právo smazat komentáře, které jsou identifikované jako spam, nevyžádané reklamní nabídky a komentáře, které jsou urážlivé. Pamatujte, že pouze věcně psané komentáře mají vypovídající hodnotu a mohou tak pomoci ostatním návštěvníkům, kteří o tomto produktu uvažují. Snažte se proto psát česky, stručně a věcně. Jak úvěr Cofidis hodnotí naše redakce si můžete přečíst na stránce recenze Cofidis.

Hodnocení návštěvníků

Podělte se o své zkušenosti a přidejte hodnocení

Vložit hodnocení a recenzi

Je „Cofidis“ podvod?

Pokud na internetu zkoušíte vyhledat spojení typu „Cofidis podvod“ nebo “Cofidis zkušenosti“, děláte rozhodně dobře. Opatrnost je vždy na místě – zejména jde-li o peníze. Nicméně, v tomto případě platí, že o podvod se nejedná. V našem katalogu půjček kategorizujeme pouze úvěry od společností, které mají platnou licenci vydanou Českou národní bankou a splňují tak všechny zákonem dané náležitosti. Každá společnost, která v současné době nabízí spotřebitelské úvěry v Česku a má platnou licenci ČNB musí například:

  • Důkladně prozkoumat bonitu každého žadatele o úvěr
  • Poskytnout úplné informace o celkových nákladech a výši RPSN
  • Musí mít minimálně středoškolské vzdělání a splnit odborné testy
  • Musí doložit minimální kapitál ve výši 20 000 000 Kč a jeho původ

Společnost COFIDIS s.r.o. (IČ: 27179907) se sídlem Bucharova 1423/6, 15800 Praha 5, která je poskytovatelem nebankovní půjčky Cofidis všechna tato pravidla splňuje a proto lze konstatovat, že půjčka Cofidis není podvod.

Cofidis půjčka

80 %

Půjčka
10 000 Kč – 500 000 Kč
Splatnost
12 měsíců – 90 měsíců
RPSN
od 4,58 % p.a.
1. zdarma

Nezávazná poptávka

  • Cofidis
  • Půjčku Cofidis můžete sjednat za pár minut!
    Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
  • Nezávazná žádost o půjčku