Cofidis půjčka zkušenostiLogo

Je Cofidis půjčka podvod, nebo kvalitní půjčka? Podělte se o své zkušenosti


Cofidis – Diskuze návštěvníků

Sdílejte své zkušenosti s půjčkou Cofidis s ostatními návštěvníky

Máte osobní zkušenost s nebankovní půjčkou Cofidis? Pokud ano, můžete se o své zkušenosti podělit v diskusi na této stránce. Diskuse je otevřená všem návštěvníkům a za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor. Redakce webu OKfin.cz si nicméně vyhrazuje právo smazat komentáře, které jsou identifikované jako spam, nevyžádané reklamní nabídky a komentáře, které jsou urážlivé. Pamatujte, že pouze věcně psané komentáře mají vypovídající hodnotu a mohou tak pomoci ostatním návštěvníkům, kteří o tomto produktu uvažují. Snažte se proto psát česky, stručně a věcně. Jak úvěr Cofidis hodnotí naše redakce si můžete přečíst na stránce recenze Cofidis.

Je „Cofidis“ podvod?

Pokud na internetu zkoušíte vyhledat spojení typu „Cofidis podvod“ nebo “Cofidis zkušenosti“, děláte rozhodně dobře. Opatrnost je vždy na místě – zejména jde-li o peníze. Nicméně, v tomto případě platí, že o podvod se nejedná. V našem katalogu půjček kategorizujeme pouze úvěry od společností, které mají platnou licenci vydanou Českou národní bankou a splňují tak všechny zákonem dané náležitosti. Každá společnost, která v současné době nabízí spotřebitelské úvěry v Česku a má platnou licenci ČNB musí například:

  • Důkladně prozkoumat bonitu každého žadatele o úvěr
  • Poskytnout úplné informace o celkových nákladech a výši RPSN
  • Musí mít minimálně středoškolské vzdělání a splnit odborné testy
  • Musí doložit minimální kapitál ve výši 20 000 000 Kč a jeho původ

Společnost COFIDIS s.r.o. (IČ: 27179907) se sídlem Bucharova 1423/6, 15800 Praha 5, která je poskytovatelem nebankovní půjčky Cofidis všechna tato pravidla splňuje a proto lze konstatovat, že půjčka Cofidis není podvod.

Cofidis půjčka

80 %

Půjčka
10 000 Kč – 500 000 Kč
Splatnost
12 měsíců – 90 měsíců
RPSN
od 4,58 % p.a.
1. zdarma

Nezávazná poptávka

  • Cofidis
  • Půjčku Cofidis můžete sjednat za pár minut!
    Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
  • Nezávazná žádost o půjčku