CreditOn půjčka recenzeLogo

Recenze CreditOn půjčka vám představí všechny klíčové parametry úvěru

CreditOn půjčka je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) Creamfinance Czech s.r.o (IČ: 24849707) se sídlem Argentinská 286/38, 17000 Praha 7. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky CreditOn si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Rychlá půjčka až 20 000 Kč na cokoliv potřebujete

Peníze již do 15 minut od schválení na váš bankovní účet

S půjčkou CreditOn si můžete půjčit 500 Kč až 20 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Maximální výše úvěru 20 000 Kč je připravena i pro nové zákazníky, tzn. že i napoprvé si můžete rovnou půjčit maximální možnou částku nabízenou poskytovatelem úvěru. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 7 dní až 30 dní a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Napoprvé CreditOn nabízí až 10 000 Kč zdarma!

Nový klient může získat bezúročnou půjčku – vrátíte tolik, kolik si půjčíte

Pokud jste u CreditOn novým zákazníkem, můžete získat svou první půjčku zcela zdarma. Konkrétně je možné si takto půjčit až 10 000 Kč na 30 dní. V případě, že peníze stihnete v termínu vrátit (tj. do 30 dní), neplatíte žádné úroky ani poplatky. Jinými slovy, vrátíte stejnou částku, jakou jste si u Creamfinance Czech s.r.o půjčili. Každá další půjčka je pak již samozřejmě standardně úročena. Pozor si dejte na pozdní splacení, poplatky s tím spojené mohou být vysoké.

Výše RPSN od 2376,00% p.a.

Půjčka CreditOn se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u CreditOn zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka CreditOn nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávací procesu budete muset doložit výši vašeho finančního příjmu (obvykle formou vyplatní pásky, nebo výpisem z účtu). Tato informace může být ze strany Creamfinance Czech s.r.o ověřována u zaměstnavatele.

Náhled webových stránek www.crediton.cz

Jak vypadají webové stránky www.crediton.cz

Úvěr u Creamfinance Czech s.r.o lze vyřídit přes internet

Na oficiálních webových stránkách poskytovatele půjčky si můžete dopředu spočítat, kolik zaplatíte na úrocích a kolik vás půjčka bude celkem stát. Stránky www.crediton.cz totiž obsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet půjčky. Stačí zadat vstupní parametry a ihned vidíte výsledky. Body navíc do celkového hodnocení si CreditOn připisuje za to, že na webu lze dohledat veškeré vzory smluvní dokumentace. Předem se tak s nimi můžete seznámit, což samozřejmě doporučujeme.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 10 000 Kč na 30 dní za 13 246 Kč (RPSN: 2957 %)

Creamfinance Czech s.r.o prověřuje bonitu žadatelů o úvěr velmi podrobně a záznam v registru dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI apod.) pravděpodobně povede k zamítnutí žadatele. Nejedná se tedy rozhodně o půjčku bez registru. V případě dostatečné bonity mají šanci získat peníze i nezaměstnaní žadatelé.

Výhody a nevýhody půjčky CreditOn

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • První půjčka pro nové klienty až 10 000 Kč na 30 dní zcela zdarma
 • Poskytovatel má vlastní účty u většiny českých bank (rychlý převod peněz)
 • Velmi dobrá dostupnost (nadprůměrná schvalovatelnost žadatelů)
 • Vysoké RPSN v případě opakované půjčky
 • Telefonická podpora pouze přes placenou linku
 • Žádosti jsou posuzovány v pracovní dny od 8 hod. do 18 hod.

Kolik mě půjčka CreditOn bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce CreditOn kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 10 000 Kč. Doba splatnosti: 30 dní. Poplatky / měsíční splátka: 3 246 Kč. Celková splatná částka klientem: 13 246 Kč. Výše RPSN: 2957 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka CreditOn je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • občanský průkaz
 • bankovní účet
 • trvalý pobyt v ČR

Naše hodnocení

Půjčka CreditOn je rychlá a prověřená. Pro nové klienty nabízí výhodný první úvěr zdarma, opakovaná půjčka však již vyjde dost draho.

„Rychlá půjčka CreditOn je stálicí mezi krátkodobými nebankovními úvěry na českém trhu. Výhodou je možnost získat první půjčku bezúročně (konkrétně až 10 000 Kč na 30 dní), pokud ji tedy vrátíte včas, nezaplatíte nic navíc. Schvalovatelnost žádostí je slušná, šanci na schválení mají při dostatečné bonitě také žadatelé se záznamem v registru. Škoda méně přehledných webových stránek, na kterých ale naštěstí nechybí kalkulačka pro výpočet a náhled smluvní dokumentace. Opakovaná půjčka vyjde u CreditOnu již dost draho (vysoké RPSN).“

60 %

CreditOn půjčka

60 %

Půjčka
500 Kč – 20 000 Kč
Splatnost
7 dní – 30 dní
RPSN
od 2376,00 % p.a.
1. zdarma
10 000 Kč / 30 dní

Nezávazná poptávka

 • CreditOn
 • Půjčku CreditOn můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku