CreditOn půjčka zkušenostiLogo

Je CreditOn půjčka podvod, nebo kvalitní půjčka? Podělte se o své zkušenosti


CreditOn – Diskuze návštěvníků

Sdílejte své zkušenosti s půjčkou CreditOn s ostatními návštěvníky

Máte osobní zkušenost s nebankovní půjčkou CreditOn? Pokud ano, můžete se o své zkušenosti podělit v diskusi na této stránce. Diskuse je otevřená všem návštěvníkům a za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor. Redakce webu OKfin.cz si nicméně vyhrazuje právo smazat komentáře, které jsou identifikované jako spam, nevyžádané reklamní nabídky a komentáře, které jsou urážlivé. Pamatujte, že pouze věcně psané komentáře mají vypovídající hodnotu a mohou tak pomoci ostatním návštěvníkům, kteří o tomto produktu uvažují. Snažte se proto psát česky, stručně a věcně. Jak úvěr CreditOn hodnotí naše redakce si můžete přečíst na stránce recenze CreditOn.

Je „CreditOn“ podvod?

Pokud na internetu zkoušíte vyhledat spojení typu „CreditOn podvod“ nebo “CreditOn zkušenosti“, děláte rozhodně dobře. Opatrnost je vždy na místě – zejména jde-li o peníze. Nicméně, v tomto případě platí, že o podvod se nejedná. V našem katalogu půjček kategorizujeme pouze úvěry od společností, které mají platnou licenci vydanou Českou národní bankou a splňují tak všechny zákonem dané náležitosti. Každá společnost, která v současné době nabízí spotřebitelské úvěry v Česku a má platnou licenci ČNB musí například:

  • Důkladně prozkoumat bonitu každého žadatele o úvěr
  • Poskytnout úplné informace o celkových nákladech a výši RPSN
  • Musí mít minimálně středoškolské vzdělání a splnit odborné testy
  • Musí doložit minimální kapitál ve výši 20 000 000 Kč a jeho původ

Společnost Creamfinance Czech s.r.o (IČ: 24849707) se sídlem Argentinská 286/38, 17000 Praha 7, která je poskytovatelem nebankovní půjčky CreditOn všechna tato pravidla splňuje a proto lze konstatovat, že půjčka CreditOn není podvod.

CreditOn půjčka

60 %

Půjčka
500 Kč – 20 000 Kč
Splatnost
7 dní – 30 dní
RPSN
od 2376,00 % p.a.
1. zdarma
10 000 Kč / 30 dní

Nezávazná poptávka

  • CreditOn
  • Půjčku CreditOn můžete sjednat za pár minut!
    Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
  • Nezávazná žádost o půjčku