ČSOB Půjčka na cokoliv recenzeLogo

Recenze ČSOB Půjčka na cokoliv vám představí všechny klíčové parametry úvěru

ČSOB Půjčka na cokoliv je bankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) ČSOB a.s. (IČ: 00001350) se sídlem Radlická 333/150, 15000 Praha 5. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky ČSOB si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

ČSOB

Online půjčka až 800 000 Kč na cokoliv potřebujete

Půjčka na vybavení domácnosti, auto nebo třeba dovolenou

S půjčkou ČSOB si můžete půjčit 20 000 Kč až 800 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Maximální výše úvěru 800 000 Kč je připravena i pro nové zákazníky, tzn. že i napoprvé si můžete rovnou půjčit maximální možnou částku nabízenou poskytovatelem úvěru. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 12 měsíců až 8 let a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

ČSOB

Výše RPSN již od 5,00% p.a.

Půjčka ČSOB se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u ČSOB zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka ČSOB nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávací procesu budete muset doložit výši vašeho finančního příjmu (obvykle formou vyplatní pásky, nebo výpisem z účtu). Tato informace může být ze strany ČSOB a.s. ověřována u zaměstnavatele.

Náhled webových stránek www.csob.cz/portal/lide/pujcky/pujcka-na-cokoliv

Jak vypadají webové stránky www.csob.cz/portal/lide/pujcky/pujcka-na-cokoliv

Úvěr u ČSOB a.s. lze vyřídit přes internet

Na oficiálních webových stránkách poskytovatele půjčky si můžete dopředu spočítat, kolik zaplatíte na úrocích a kolik vás půjčka bude celkem stát. Stránky www.csob.cz/portal/lide/pujcky/pujcka-na-cokoliv totiž obsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet půjčky. Stačí zadat vstupní parametry a ihned vidíte výsledky. Body navíc do celkového hodnocení si ČSOB připisuje za to, že na webu lze dohledat veškeré vzory smluvní dokumentace. Předem se tak s nimi můžete seznámit, což samozřejmě doporučujeme.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 150 000 Kč na 60 měsíců za 190 800 Kč (RPSN: 10,4 %)

ČSOB a.s. prověřuje bonitu žadatelů o úvěr velmi podrobně a záznam v registru dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI apod.) pravděpodobně povede k zamítnutí žadatele. Nejedná se tedy rozhodně o půjčku bez registru. Půjčka ČSOB je nabízena výhradně zaměstnaným žadatelům (zaměstnancům, podnikatelům, OSVČ) a lidem s pravidelným finančním příjmem.

ČSOB

Výhody a nevýhody půjčky ČSOB

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Možnost půjčit si v ČSOB až 800 000 Kč na cokoliv potřebujete
 • Nízká úroková sazba řadí „Půjčku na cokoliv“ mezi nejlepší mezi bankami
 • Možnost sjednat celou půjčku přes internet a to velmi intuitivním způsobem
 • Dostupnost ČSOB půjčky pro zaměstnance, podnikatele ale i seniory
 • Pokud půjčku splatíte do 3 měsíců od zapůjčení, budou vám vráceny úroky
 • Možnost změny výše splátek, předčasné splacení i mimořádné splátky zdarma
 • Klienti ČSOB mají půjčku již předschválenou v účtu a nemusí nic dokládat
 • Pouze průměrná schvalovatelnost žádostí
 • Souhlas manžele resp. manželky u půjčky nad 300 000 Kč
 • Nejkratší možná doba splatnosti úvěru je 12 měsíců

Kolik mě půjčka ČSOB bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce ČSOB kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 150 000 Kč. Doba splatnosti: 60 měsíců. Poplatky / měsíční splátka: 3 180 Kč. Celková splatná částka klientem: 190 800 Kč. Výše RPSN: 10,4 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka ČSOB je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • občanský průkaz
 • druhý doklad totožnosti
 • bankovní účet
 • české občanství
 • potvrzení o výši příjmu
 • bez negativního záznamu v registrech

Naše hodnocení

Půjčka na cokoliv od ČSOB zaujme velmi dobrou úrokovou sazbou a možností kompletního sjednání přes internet. Škoda spíše průměrné schvalovatelnosti žádostí.

„Půjčka na cokoliv od ČSOB bezesporu patří mezi nejvýhodnější bankovní úvěry na trhu. ČSOB nabídne velkou půjčku, kompletní vyřízení přes internet (přičemž klienti banky nemusí dokládat žádné dokumenty) a bezplatné poskytnutí, vedení úvěrového účtu, mimořádné splátky i předčasné splacení zcela zdarma. Nabízené připojištění pro případ potíží se splácením není povinné, ani moc výhodné. Škoda nižší schvalovatelnosti žádostí.“

70 %

 • ČSOB
 • Půjčku ČSOB můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku