mBank mPůjčka Plus recenzeLogo

Recenze mBank mPůjčka Plus vám představí všechny klíčové parametry úvěru

mBank mPůjčka Plus je bankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) mBank S.A. (IČ: 27943445) se sídlem Pernerova 691/42, 18600 Praha 8 . Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky mBank si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

mBank

Online půjčka až 600 000 Kč na cokoliv potřebujete

Půjčka na vybavení domácnosti, auto nebo třeba dovolenou

S půjčkou mBank si můžete půjčit 10 000 Kč až 600 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Maximální výše úvěru 600 000 Kč je připravena i pro nové zákazníky, tzn. že i napoprvé si můžete rovnou půjčit maximální možnou částku nabízenou poskytovatelem úvěru. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 12 měsíců až 8 let a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

mBank

Výše RPSN již od 9,37% p.a.

Půjčka mBank se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u mBank zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka mBank nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávací procesu budete muset doložit výši vašeho finančního příjmu (obvykle formou vyplatní pásky, nebo výpisem z účtu). Tato informace může být ze strany mBank S.A. ověřována u zaměstnavatele.

Náhled webových stránek www.mbank.cz/osobni/uvery/mpujcka/

Jak vypadají webové stránky www.mbank.cz/osobni/uvery/mpujcka/

Úvěr u mBank S.A. lze vyřídit přes internet

Na oficiálních webových stránkách poskytovatele půjčky si můžete dopředu spočítat, kolik zaplatíte na úrocích a kolik vás půjčka bude celkem stát. Stránky www.mbank.cz/osobni/uvery/mpujcka/ totiž obsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet půjčky. Stačí zadat vstupní parametry a ihned vidíte výsledky. Body navíc do celkového hodnocení si mBank připisuje za to, že na webu lze dohledat veškeré vzory smluvní dokumentace. Předem se tak s nimi můžete seznámit, což samozřejmě doporučujeme.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 150 000 Kč na 72 měsíců za 183 611 Kč (RPSN: 7,12 %)

mBank S.A. prověřuje bonitu žadatelů o úvěr velmi podrobně a záznam v registru dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI apod.) pravděpodobně povede k zamítnutí žadatele. Nejedná se tedy rozhodně o půjčku bez registru. Půjčka mBank je nabízena výhradně zaměstnaným žadatelům (zaměstnancům, podnikatelům, OSVČ) a lidem s pravidelným finančním příjmem.

mBank

Výhody a nevýhody půjčky mBank

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • mPůjčka Plus od mBank je dostupná bez ručitele a hmotné zástavy
 • Získané peníze můžete použít na cokoliv (úvěr je neúčelový)
 • Možnost odložení splátky jistiny úvěru až o 6 měsíců (za poplatek 300 Kč)
 • Vedení úvěrového účtu, mimořádné splátky i předčasné splacení jsou zdarma
 • Nižší úrok až o 2 % p.a. při sjednání pojištění úvěru
 • Úroková sazba je v porovnání s ostatními bankami spíše průměrná
 • Volitelné pojištění celkové náklady na úvěr výrazně prodražuje a spíše se nevyplatí
 • Nový klient u mBank nemůže půjčku sejdnat online, bude muset vyrazit na pobočku a smlouvu podepsat osobně - to celý proces prodlužuje

Kolik mě půjčka mBank bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce mBank kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 150 000 Kč. Doba splatnosti: 72 měsíců. Poplatky / měsíční splátka: 2 550 Kč. Celková splatná částka klientem: 183 611 Kč. Výše RPSN: 7,12 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka mBank je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • občanský průkaz
 • bankovní účet
 • trvalý pobyt v ČR
 • potvrzení o výši příjmu
 • bez negativního záznamu v registrech

Naše hodnocení

mPůjčka Plus od mBank je transparentní a přátelská. Při sjednání pojištění dostanete lepší úrok, ale ten i tak patří přinejlepším k bankovnímu průměru.

„mBank nabízí dva typy půjček. Úvěr s nulovým úrokem nabídne až 40 000 Kč se splatnosti 12, nebo 24 měsíců a maximálním jednorázovým poplatkem 800 Kč. Maximální výše RPSN je v takovém případě 3,81 %, což je skvělé. Tento produkt si jistě zaslouží dobré hodnocení. Klasická mPůjčka Plus ale už tak výhodná není. Možnost půjčit si až 600 000 Kč není v tomto segmentu neobvyklá. Pojištění sice není povinné, ale mBanka ho aktivně nabízí. Sice získáte lepší úrok, ale úvěr výrazně prodraží. Uzavření pojistky je tedy na zvážení. Úroková sazba není špatná, ale v porovnání s ostatními bankami nepatří mezi nejlepší. Škoda také velmi neintuitivní mobilní aplikace, špatně se používá.“

60 %

mBank mPůjčka Plus

60 %

Půjčka
10 000 Kč – 600 000 Kč
Splatnost
12 měsíců – 8 let
RPSN
od 9,37 % p.a.
1. zdarma

Nezávazná poptávka

 • mBank
 • Půjčku mBank můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku