mBank mPůjčka Plus zkušenostiLogo

Je mBank mPůjčka Plus podvod, nebo kvalitní půjčka? Podělte se o své zkušenosti


mBank – Diskuze návštěvníků

Sdílejte své zkušenosti s půjčkou mBank s ostatními návštěvníky

Máte osobní zkušenost s bankovní půjčkou mBank? Pokud ano, můžete se o své zkušenosti podělit v diskusi na této stránce. Diskuse je otevřená všem návštěvníkům a za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor. Redakce webu OKfin.cz si nicméně vyhrazuje právo smazat komentáře, které jsou identifikované jako spam, nevyžádané reklamní nabídky a komentáře, které jsou urážlivé. Pamatujte, že pouze věcně psané komentáře mají vypovídající hodnotu a mohou tak pomoci ostatním návštěvníkům, kteří o tomto produktu uvažují. Snažte se proto psát česky, stručně a věcně. Jak úvěr mBank hodnotí naše redakce si můžete přečíst na stránce recenze mBank.

Je „mBank“ podvod?

Pokud na internetu zkoušíte vyhledat spojení typu „mBank podvod“ nebo “mBank zkušenosti“, děláte rozhodně dobře. Opatrnost je vždy na místě – zejména jde-li o peníze. Nicméně, v tomto případě platí, že o podvod se nejedná. V našem katalogu půjček kategorizujeme pouze úvěry od společností, které mají platnou licenci vydanou Českou národní bankou a splňují tak všechny zákonem dané náležitosti. Každá společnost, která v současné době nabízí spotřebitelské úvěry v Česku a má platnou licenci ČNB musí například:

  • Důkladně prozkoumat bonitu každého žadatele o úvěr
  • Poskytnout úplné informace o celkových nákladech a výši RPSN
  • Musí mít minimálně středoškolské vzdělání a splnit odborné testy
  • Musí doložit minimální kapitál ve výši 20 000 000 Kč a jeho původ

Společnost mBank S.A. (IČ: 27943445) se sídlem Pernerova 691/42, 18600 Praha 8 , která je poskytovatelem bankovní půjčky mBank všechna tato pravidla splňuje a proto lze konstatovat, že půjčka mBank není podvod.

mBank mPůjčka Plus

60 %

Půjčka
10 000 Kč – 600 000 Kč
Splatnost
12 měsíců – 8 let
RPSN
od 9,37 % p.a.
1. zdarma

Nezávazná poptávka

  • mBank
  • Půjčku mBank můžete sjednat za pár minut!
    Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
  • Nezávazná žádost o půjčku