SOS Credit půjčka recenzeLogo

Recenze SOS Credit půjčka vám představí všechny klíčové parametry úvěru

SOS Credit půjčka je nebankovním úvěrem, který poskytuje (příp. zprostředkovává) Orange finance s.r.o. (IČ: 04488237) se sídlem Karlínské náměstí 238/6, 18600 Praha 8. Jedná se o prověřený úvěr, jehož poskytovatel má platnou licenci České národní banky a může tak poskytovat Spotřebitelské úvěry dle platného zákona. V naší detailní recenzi půjčky SOS Credit si podrobněji představíme všechny klíčové parametry tohoto produktu, včetně jeho výhod a nevýhod.

Rychlá půjčka až 15 000 Kč na cokoliv potřebujete

Peníze již do 15 minut od schválení na váš bankovní účet

S půjčkou SOS Credit si můžete půjčit 1 000 Kč až 15 000 Kč. Úvěr je neúčelový a získané finanční prostředky tak můžete použít na cokoliv chcete. Maximální výše úvěru 15 000 Kč je připravena i pro nové zákazníky, tzn. že i napoprvé si můžete rovnou půjčit maximální možnou částku nabízenou poskytovatelem úvěru. Doba splatnosti půjčky je volitelná a to v rozmezí 7 dní až 28 dní a zvolíte si ji v rámci sjednávání. V závislosti na zvolené částce a době splatnosti se mění výše úroků a RPSN.

Napoprvé SOS Credit nabízí až 8 000 Kč zdarma!

Nový klient může získat bezúročnou půjčku – vrátíte tolik, kolik si půjčíte

Pokud jste u SOS Credit novým zákazníkem, můžete získat svou první půjčku zcela zdarma. Konkrétně je možné si takto půjčit až 8 000 Kč na 28 dní. V případě, že peníze stihnete v termínu vrátit (tj. do 28 dní), neplatíte žádné úroky ani poplatky. Jinými slovy, vrátíte stejnou částku, jakou jste si u Orange finance s.r.o. půjčili. Každá další půjčka je pak již samozřejmě standardně úročena. Pozor si dejte na pozdní splacení, poplatky s tím spojené mohou být vysoké.

Výše RPSN od 4621,20% p.a.

Půjčka SOS Credit se splácí měsíční splátkou

Vyplacení půjčky je u SOS Credit zdarma, poskytovateli tedy nic dopředu neplatíte. Rovněž vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka SOS Credit nevyžaduje ručitele, ani žádnou hmotnou zástavu. V rámci sjednávání úvěru nemusíte prokazovat výši vašeho finančního příjmu (informace o něm však může být z důvodu ověření bonity vyžadována).

Náhled webových stránek www.soscredit.cz

Jak vypadají webové stránky www.soscredit.cz

Úvěr u Orange finance s.r.o. lze vyřídit přes internet

Na oficiálních webových stránkách poskytovatele půjčky si můžete dopředu spočítat, kolik zaplatíte na úrocích a kolik vás půjčka bude celkem stát. Stránky www.soscredit.cz totiž obsahují ilustrativní kalkulačku pro výpočet půjčky. Stačí zadat vstupní parametry a ihned vidíte výsledky. Body navíc do celkového hodnocení si SOS Credit připisuje za to, že na webu lze dohledat veškeré vzory smluvní dokumentace. Předem se tak s nimi můžete seznámit, což samozřejmě doporučujeme.

Půjčka bez ručitele a bez složitého papírování

Půjčte si třeba 4 500 Kč na 28 dní za 6 139 Kč (RPSN: 5632,2 %)

Orange finance s.r.o. prověřuje bonitu žadatelů o úvěr velmi podrobně a záznam v registru dlužníků (SOLUS, BRKI, NRKI apod.) pravděpodobně povede k zamítnutí žadatele. Nejedná se tedy rozhodně o půjčku bez registru. Půjčka SOS Credit je nabízena výhradně zaměstnaným žadatelům (zaměstnancům, podnikatelům, OSVČ) a lidem s pravidelným finančním příjmem.


Akční nabídka

Dárkový poukaz na Alza.cz v hodnotě 5000 Kč

Od 1.8.2019 do 31.8.2019 má klient šanci vyhrát dárkový poukaz v hodnotě 5000 Kč od ALZA.CZ. Navíc promo kód "a60" znamená 60 % slevu na poplatek za půjčku!

Výhody a nevýhody půjčky SOS Credit

Snažíme se o objektivní porovnání s produkty stejné kategorie

 • Pro nové klienty je půjčka SOS Credit zdarma (až 8 000 Kč)
 • Uvěr je možné vyřídit zcela online a bez složitého papírování
 • Přehledné webové stránky s detailní kalkulačkou a náhledem smluv
 • Věrnostní program pro opakované klienty (až 20 % sleva na půjčku)
 • Živá podpora na live chatu dostupném na webových stránkách
 • Úvěr SOS Credit je dostupný také cizincům s trvalým pobytem v ČR
 • Bankovní účet nemusí být veden na jméno, stačí dispoziční právo
 • Nejdelší možná splatnost je pouze 28 dní (méně, než je běžné)
 • Velmi vysoké RPSN - opakovaná půjčka vyjde draho

Kolik mě půjčka SOS Credit bude stát?

Ilustrativní příklad půjčky vám napoví

Ilustrativní příklad půjčky přebíráme z webový stránek poskytovatele. Podrobnější výpočty naleznete na stránce SOS Credit kalkulačka splátek. S ohledem na neustálou změnu nabídky nemusí být některý z uvedených parametrů aktuální, vždy aktuální data naleznete na webu poskytovatele úvěru. Příklad: Půjčka: 4 500 Kč. Doba splatnosti: 28 dní. Poplatky / měsíční splátka: 1 639 Kč. Celková splatná částka klientem: 6 139 Kč. Výše RPSN: 5632,2 % p.a..

Požadavky na žadatele

Půjčka SOS Credit je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky

 • věk min. 18 let
 • občanský průkaz
 • bankovní účet
 • trvalý pobyt v ČR

Naše hodnocení

SOS Credit nabízí novým klientům bezúročnou půjčku do výše 8000 Kč, opakovaná půjčka už je ale bohužel velmi drahá.

„Jste-li novým klientem, je nabídka SOS Credit jistě lákavá, neboť nabízí až 8000 Kč zdarma na 28 dní. Pokud si u společnosti půjčíte opakovaně, máte navíc šanci získat slevu za věrnost (až do výše 20 % z ceny úvěru). Přehledné webové stránky poskytují všechny potřebné informace a kalkulačka umožňuje spočítat si náklady předem. Půjčku mohou získat i cizinci s trvalým pobytem a k bankovnímu účtu stačí pouze dispoziční právo. Opakovaná půjčka bohužel vychází velmi draho a doba splatnosti (28 dní) je na poměry v tomto segmentu podprůměrná.“

50 %

SOS Credit půjčka

50 %

Půjčka
1 000 Kč – 15 000 Kč
Splatnost
7 dní – 28 dní
RPSN
od 4621,20 % p.a.
1. zdarma
8 000 Kč / 28 dní

Nezávazná poptávka

 • SOS Credit
 • Půjčku SOS Credit můžete sjednat za pár minut!
  Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
 • Nezávazná žádost o půjčku