SOS Credit půjčka zkušenostiLogo

Je SOS Credit půjčka podvod, nebo kvalitní půjčka? Podělte se o své zkušenosti

SOS Credit – Diskuze návštěvníků

Sdílejte své zkušenosti s půjčkou SOS Credit s ostatními návštěvníky

Máte osobní zkušenost s nebankovní půjčkou SOS Credit? Pokud ano, můžete se o své zkušenosti podělit v diskusi na této stránce. Diskuse je otevřená všem návštěvníkům a za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor. Redakce webu OKfin.cz si nicméně vyhrazuje právo smazat komentáře, které jsou identifikované jako spam, nevyžádané reklamní nabídky a komentáře, které jsou urážlivé. Pamatujte, že pouze věcně psané komentáře mají vypovídající hodnotu a mohou tak pomoci ostatním návštěvníkům, kteří o tomto produktu uvažují. Snažte se proto psát česky, stručně a věcně. Jak úvěr SOS Credit hodnotí naše redakce si můžete přečíst na stránce recenze SOS Credit.

Hodnocení návštěvníků

Podělte se o své zkušenosti a přidejte hodnocení

Vložit hodnocení a recenzi

Je „SOS Credit“ podvod?

Pokud na internetu zkoušíte vyhledat spojení typu „SOS Credit podvod“ nebo “SOS Credit zkušenosti“, děláte rozhodně dobře. Opatrnost je vždy na místě – zejména jde-li o peníze. Nicméně, v tomto případě platí, že o podvod se nejedná. V našem katalogu půjček kategorizujeme pouze úvěry od společností, které mají platnou licenci vydanou Českou národní bankou a splňují tak všechny zákonem dané náležitosti. Každá společnost, která v současné době nabízí spotřebitelské úvěry v Česku a má platnou licenci ČNB musí například:

  • Důkladně prozkoumat bonitu každého žadatele o úvěr
  • Poskytnout úplné informace o celkových nákladech a výši RPSN
  • Musí mít minimálně středoškolské vzdělání a splnit odborné testy
  • Musí doložit minimální kapitál ve výši 20 000 000 Kč a jeho původ

Společnost Orange finance s.r.o. (IČ: 04488237) se sídlem Karlínské náměstí 238/6, 18600 Praha 8, která je poskytovatelem nebankovní půjčky SOS Credit všechna tato pravidla splňuje a proto lze konstatovat, že půjčka SOS Credit není podvod.

SOS Credit půjčka

50 %

Půjčka
1 000 Kč – 15 000 Kč
Splatnost
7 dní – 28 dní
RPSN
od 4621,20 % p.a.
1. zdarma
8 000 Kč / 28 dní

Nezávazná poptávka

  • SOS Credit
  • Půjčku SOS Credit můžete sjednat za pár minut!
    Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
  • Nezávazná žádost o půjčku