SOS Credit půjčka zkušenostiLogo

Je SOS Credit půjčka podvod, nebo kvalitní půjčka? Podělte se o své zkušenosti


SOS Credit – Diskuze návštěvníků

Sdílejte své zkušenosti s půjčkou SOS Credit s ostatními návštěvníky

Máte osobní zkušenost s nebankovní půjčkou SOS Credit? Pokud ano, můžete se o své zkušenosti podělit v diskusi na této stránce. Diskuse je otevřená všem návštěvníkům a za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor. Redakce webu OKfin.cz si nicméně vyhrazuje právo smazat komentáře, které jsou identifikované jako spam, nevyžádané reklamní nabídky a komentáře, které jsou urážlivé. Pamatujte, že pouze věcně psané komentáře mají vypovídající hodnotu a mohou tak pomoci ostatním návštěvníkům, kteří o tomto produktu uvažují. Snažte se proto psát česky, stručně a věcně. Jak úvěr SOS Credit hodnotí naše redakce si můžete přečíst na stránce recenze SOS Credit.

Je „SOS Credit“ podvod?

Pokud na internetu zkoušíte vyhledat spojení typu „SOS Credit podvod“ nebo “SOS Credit zkušenosti“, děláte rozhodně dobře. Opatrnost je vždy na místě – zejména jde-li o peníze. Nicméně, v tomto případě platí, že o podvod se nejedná. V našem katalogu půjček kategorizujeme pouze úvěry od společností, které mají platnou licenci vydanou Českou národní bankou a splňují tak všechny zákonem dané náležitosti. Každá společnost, která v současné době nabízí spotřebitelské úvěry v Česku a má platnou licenci ČNB musí například:

  • Důkladně prozkoumat bonitu každého žadatele o úvěr
  • Poskytnout úplné informace o celkových nákladech a výši RPSN
  • Musí mít minimálně středoškolské vzdělání a splnit odborné testy
  • Musí doložit minimální kapitál ve výši 20 000 000 Kč a jeho původ

Společnost Orange finance s.r.o. (IČ: 04488237) se sídlem Karlínské náměstí 238/6, 18600 Praha 8, která je poskytovatelem nebankovní půjčky SOS Credit všechna tato pravidla splňuje a proto lze konstatovat, že půjčka SOS Credit není podvod.

SOS Credit půjčka

50 %

Půjčka
1 000 Kč – 15 000 Kč
Splatnost
7 dní – 28 dní
RPSN
od 4621,20 % p.a.
1. zdarma
8 000 Kč / 28 dní

Nezávazná poptávka

  • SOS Credit
  • Půjčku SOS Credit můžete sjednat za pár minut!
    Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, bez složitého papírování a poplatků
  • Nezávazná žádost o půjčku