SMART půjčka recenze

SMART půjčka až 70 000 Kč v hotovosti přímo k vám domů

Náhled webové prezentace www.smartpujcka.cz

SMART půjčka recenze

SMART půjčka (www.smartpujcka.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností JET Money s.r.o. (se sídlem na adrese Hněvotínská 241/52, 779 00 Olomouc). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 5000 Kč až 70 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 14 měsíců až 18 měsíců. SMART půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 146,7 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: SMART půjčka
Poskytovatel: JET Money s.r.o.
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 5000 Kč – 70 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 14 měsíců – 18 měsíců
Doba a způsob vyplacení: do 48 hodin hotově
Způsob splacení: měsíčně
RPSN: 146,7 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ano
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 80 % – vysoká
Hodnocení:

Půjčka SMART půjčka je bez ručitele

Půjčka SMART půjčka je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 48 hodin hotově (od schválení žádosti). Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Velkou výhodou je, že půjčku můžete získat bez doložení finančního příjmu, snadno se tak vyhnete složitému a zdlouhavému papírování. Půjčka je díky tomu navíc velmi diskrétní (o záměru půjčit si peníze nebude váš zaměstnavatel, ani nikdo jiný, vědět).

Čtěte: Recenze a zkušenosti s půjčkou SMART půjčka

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Půjčka je dostupná pouze žadatelům, kteří nemají záznam v rejstříku trestů. Půjčka rozhodně není určena žadatelům, proti kterým je vedeno exekuční řízení.

Výhody online půjčky SMART půjčka

  • vyplacení peněz v hotovosti na ruku kdekoliv v ČR
  • vlastní síť obchodních zástupců po celém Česku
  • dostupnost půjčky také seniorům a rodičům na mateřské dovolené
  • poměrně benevolentní požadavky na žadatele o půjčku
  • velmi dobrá schvalovatelnost a průchodnost žádostí
  • není potřeba vlastní bankovní účet, peníze získáte v hotovosti

A nevýhody?

  • konkrétní nabídku prezentuje až obchodní zástupce při osobní návštěvě
  • na webu chybí kalkulačka splátek a další důležité informace
  • pouze dvě pevné doby splatnosti (14 měsíců, nebo 18 měsíců)

Schvalovatelnost půjčky až 80 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky SMART půjčka je přibližně 80 % – vysoká. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

SMART půjčka hodnocení: 80 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

SMART půjčka
0 80 out of 100 with 30 ratings