Via SMS recenze

Půjčka pro nové zákazníky až 8000 Kč na 30 dní zdarma u ViaSMS.cz

Náhled webové prezentace www.viasms.cz

Via SMS recenze

Via SMS (www.viasms.cz) je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná (nebo zprostředkovaná) společností Via SMS s.r.o. (se sídlem na adrese Lazarská 1719/5, 110 00 Praha 1). Každý žadatel může bez ručitele získat částku 100 Kč až 20 000 Kč. Celková doba splatnosti půjčky je volitelná v rozmezí 7 dní až 30 dní. Via SMS půjčka je neúčelová, získané peníze tedy můžete libovolně využít na cokoliv je potřeba. Roční úroková sazba nákladů je od 1270 % (liší se však samozřejmě v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti, věnujte proto pozornost online kalkulačce na webu společnosti).

Základní parametry

Název půjčky: Via SMS půjčka
Poskytovatel: Via SMS s.r.o.
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 100 Kč – 20 000 Kč
Půjčka novým klientům: maximálně 8000 Kč
Doba splatnosti: 7 dní – 30 dní
Doba a způsob vyplacení: do 15 minut na účet
Způsob splacení: jednorázově na konci
RPSN: 1270 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ano
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ano (8000 Kč na 30 dní)
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 70 % – nadprůměrná
Hodnocení:

Půjčka Via SMS je bez ručitele

Půjčka Via SMS je skutečně rychlá, peníze vám budou vyplaceny do 15 minut na účet (od schválení žádosti). Společnost Via SMS s.r.o. totiž disponuje vlastními bankovními účty u všech velkých českých bank (a převod peněz v rámci banky trvá jen pár minut). Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a 100% bez skrytých poplatků. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení půjčky zdarma. Velkou výhodou je, že půjčku můžete získat bez doložení finančního příjmu, snadno se tak vyhnete složitému a zdlouhavému papírování. Půjčka je díky tomu navíc velmi diskrétní (o záměru půjčit si peníze nebude váš zaměstnavatel, ani nikdo jiný, vědět).

Čtěte: Recenze a zkušenosti s půjčkou Via SMS

Registry dlužníků jsou kontrolovány

Poskytovatel půjčky kontroluje dostupné registry dlužníků (např. SOLUS) a případný negativní záznam žadatele tak může vést k zamítnutí žádosti o půjčku (obvykle však záleží na celkovém vyhodnocení bonity žadatele). Jste-li momentálně v situaci, že máte záznam v registru, využijte raději nabídku půjček bez jejich kontroly (viz půjčky bez registru). Výrazně tak zvýšíte svou šanci na schválení žádosti.

Výhody a nevýhody

Peníze můžete získat i pokud máte záznam v rejstříku trestů, je ale možné, že vám bude nabídnuta pouze nižší částka, než kterou skutečně žádáte. Půjčka rozhodně není určena žadatelům, proti kterým je vedeno exekuční řízení.

Výhody online půjčky Via SMS

  • první půjčka pro nové klienty až 8000 Kč na měsíc zcela zdarma
  • dostupnost i pro nezaměstnané a rodiče na mateřské dovolené
  • půjčka je bez ručitele a bez kontroly registru dlužníků
  • velmi dobrá schvalovatelnost žádostí o půjčku

A nevýhody?

  • vyšší RPSN u opakovaných půjček
  • schvalování žádostí probíhá pouze v pracovní dny od 9:00 do 18:00

Schvalovatelnost půjčky až 70 %

Dlouhodobá schvalovatelnost půjčky Via SMS je přibližně 70 % – nadprůměrná. Každá jednotlivá žádost o půjčku je však posuzována samostatně a tento parametr tedy nemusí nutně vypovídat nic o tom, jak bude vyhodnocena právě vaše žádost. Potřebujete-li peníze ale opravdu rychle a hledáte-li půjčky, kde opravdu půjčí, může se vám hodit náš žebříček nejschvalovanějších nebankovních půjček, kam řadíme pouze půjčky s dlouhodobou schvalovatelností přes 80 %. Jedná se tak o půjčky, kde opravdu půjčí.

První půjčka až 8000 Kč zdarma

Svou první půjčku u společnosti Via SMS s.r.o. můžete získat zcela zdarma, bez poplatků, úroků, či jakýchkoliv dalších podmínek. Snadno si tak můžete půjčit 8000 Kč až na 30 dní. Jednoduše nejpozději v den splatnost vrátíte stejnou částkou, jako si půjčíte. Bez dalších podmínek, nebo závazků si půjčit znovu – nic tedy neriskujete! Takto výhodnou nabídku nezískáte všude, proto si Via SMS zaslouží naše doporučení.

Via SMS půjčka hodnocení: 80 %

V našem hodnocení se snažíme zohlednit všechny klíčové parametry dané půjčky (výši RPSN, možnosti prodloužení doby splácení, výši sankcí a poplatků spojených s půjčkou). Hodnotíme však také rychlost vyřízení a celkovou dostupnost. Významnou roli hrají také recenze zákazníků a celková férovost dané půjčky (přehledná smlouva, zákaznický servis).

Online žádost o půjčku

Via SMS půjčka
0 80 out of 100 with 72 ratings