123půjčka – průvodce žádostí o půjčku

123půjčka patří mezi nejoblíbenější produkty na tomto portálu, jak ji získat?

Produkt 123půjčka patří mezi nejvíce vyhledávané na tomto portálu. Vděčí za to nebývale vysoké schvalovatelnosti a velmi dobrým parametrům. Systém dokáže návštěvníkům doporučit nejvýhodnější půjčku na základě zadaných informací. Prochází přitom nabídky od desítek 100% prověřených českých společností (žádné fyzické osoby). Jak vyplnit nezávaznou poptávku? Poradíme vám.

123půjčka

Základní parametry půjčky

Název půjčky: 123půjčka
Poskytovatel: Bezvafinance s.r.o.
Typ půjčky: nebankovní půjčka
Výše půjčky: 10 000 Kč – 250 000 Kč
Půjčka novým klientům: bez omezení
Doba splatnosti: 30 dní – 7 let
Doba a způsob vyplacení: do 15 minut na účet
Způsob splacení: měsíčně
RPSN: 10,7 % p.a.
Půjčka bez ručitele: ano
Půjčka bez potvrzení příjmu: ano
Půjčka bez kontroly registru: ne
Půjčka zdarma: ne
Poplatek za poskytnutí: zdarma
Poplatek za vedení: zdarma
Schvalovatelnost: 95 % – velmi vysoká
Hodnocení:

Požadavky na žadatele o půjčku

  • Věk min. 18 let
  • České státní občanství
  • Vlastní bankovní účet
  • Trvalý a doložitelný finanční příjem
  • Schopnost řádně splácet úvěr

1. Vyplňte formulář

Výhodou 123půjčky je – mimojiné – rychlost se kterou lze vyřídit. Na úvod postačí pouze vyplnit nezávaznou poptávku. Celý proces žádosti lze provést na tomto webu, nemusíte tedy přecházet na jiné stránky a ani nikam telefonovat, či chodit. Formulář je navíc velmi krátký a vyžaduje od vás pouze minimum informací. Pojďme se na něj podívat…

Nezávaznou poptávku naleznete: zde (odkaz se otevře v novém okně)

Online žádost o 123půjčku

V prvním kroku je nezbytné vyplnit všechna pole. Můžete si zde zvolit požadovanou výši půjčky od 10 000 Kč až do 250 000 Kč. Následuje seznam obvyklých položek (vaše jméno, příjmení a kontaktní adresa). Nezbytné je na konci formuláře zaškrtnout políčko potvrzující souhlas se zpracováním osobních údajů. Formulář následně odešlete stiskem tlačítka „Odeslat žádost“.

2. Informace o příjmu a exekucích

Druhým a posledním krokem je uvedení doplňujících informací, které se týkají vašeho měsíčního příjmu, možné exekuce (stačí pouze ano/ne) a váš druh zaměstnání. Celou žádost následně potvrdíte stiskem tlačítka „Odeslat“. Vaše nezávazná žádost byla tímto odeslána.

Online žádost o 123půjčku - 2. krok

Během několika minut byste měli obdržet e-mailem potvrzení a zároveň byste měli být kontaktováni (telefonicky, nebo e-mailem). Mějte prosím u sebe svůj občanský průkaz a případně informace o vaší exekuci a zaměstnání.

Mám zájem o 123půjčku

Další články a odkazy

Upozornění: S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální. Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele. Podmínky použití