Comfort Energy – Elektřina a plyn

Publikováno 27. 8. 2019 v kategorii Elektřina, Plyn

Společnost Comfort Energy s.r.o. vznikla v roce 2008. V době svého založení se primárně zaměřila na dodávky energií pro velkoodběratele. Poskytovala profesionální poradenské služby týkající se elektřiny a energetických komodit. Jejími zakladateli byli ti samí lidé, jež vybudovali jednoho z největších alternativních dodavatelů energií v Česku, společnost Bohemia Energy.

Comfort Energy – Elektřina a plyn

Velkoodběratelé byli doménou Comfort Energy až do roku 2012. Od té doby začíná působit také na poli domácností a maloodběratelů. Výhodné akční nabídky, dodávky plynu a elektřiny bez jakéhokoliv omezování a profesionální servis. To je současná podoba tohoto dodavatele.

Elektřina pro domácnosti

Comfort Energy cílí na nižší ceny elektřiny a snaží se porozumět potřebám zákazníků. Průměrná úspora činí 10,7 % oproti konkurenčním nabídkám. S produktovou řadou PRIM to může být úspora až 15 % za rok. Zákazníci prahnoucí po lepším servisu mohou sáhnout po produktové řadě PRIM PLUS. Ve prospěch tohoto tarifu hovoří řada kladů.

  • Nižní náklady, které snižují dlouhodobě výdaje za elektřinu o 10 %.
  • Férové jednání se zákazníky, kde vládne otevřenost a srozumitelnost.
  • Komfortní dodávky elektřiny a snadná správa výdajů.

Plyn pro domácnosti

Stejně jako elektřina, i plyn od Comfort Energy je dodáván pro domácnosti ve variantách PRIM a PRIM PLUS. Úspora až 12,6 % z jedné MWh může v ročním průměru činit několik tisíc korun. I zde platí, že čím více zákazník platí za plyn u konkurence, tím více peněz ušetří s Comfort Energy.

Orientační výpočet úspory

Slova se v podání tohoto dodavatele mění v čísla s pomocí online kalkulátoru výsledné úspory. Stačí znát hodnotu dosavadního vyúčtování a po pár kliknutí myší se žadatel ví, kolik peněz ve výsledku ušetří. Comfort Energy se zákazníky komunikuje nejenom online, ať už prostřednictvím emailu nebo za pomoci hovorů Skype. Je to také klasická telefonní linka 840 100 305, která je v provozu ve všechny pracovní dny od 8 do 20 hodin.

Nadstandardní zákaznická podpora

Společnost Comfort Energy cílí na maximální zákaznický servis. V rámci něho přináší klientům přehledný zákaznický portál, kde lze spravovat všechny aktuální smlouvy. Převod elektřiny nebo plynu k tomuto dodavateli vyžaduje jen vyplnění online formuláře a 10 minut drahocenného času. O vše ostatní se postarají pracovníci firmy.


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout