Až 20 000 Kč ještě dnes na účtu? Žádný problém, klikněte zde...

Dlouhodobá půjčka Aasa.cz s úrokem 19 %

Archivní článek v kategorii v kategorii Půjčky

Částka 20 000 Kč patří mezi půjčky, které žadatelé hledají velmi často. Jedná se o částku, která stačí na pokrytí řady nečekaných výdajů, jako jsou třeba opravy automobilu, či nákup elektroniky do domácnosti. Obecně platí, že tuto částku tedy hledají spíše zájemci, kteří si nepůjčují pravidelně (nehledají půjčku před výplatou), ale řeší akutní – a spíše výjimečnou – potřebu peněz.

Aasa.cz půjčka bez ručitele

Právě v takové situaci může být nebankovní půjčka Aasa.cz vhodnou volbou. Jedná se o dlouhodobější nebankovní půjčku s dobou splatnosti od 7 dní do 45 dní. Díky delší době splatnosti klesají jednotlivé měsíční splátky na přijatelně nízké částky, které by neměly rodinný rozpočet příliš zatížit. Aasa nabízí půjčku do 50 000 Kč. Malá půjčka 5000 Kč na 6 měsíců příliš výhodná není, ale větší půjčky s dobou splatnosti 9 nebo 12 měsíců jsou u Aasa vcelku výhodné (úrok od 29,5 %).

Výhody Aasa půjčky

  • Přijatelně nízká úroková sazba (od 29,5 %)
  • Půjčka je bez ručitele a nutnosti dokládat finanční příjem
  • Půjčka 20 000 Kč s dobou splatnosti 12 měsíců vychází na 2222 Kč měsíčně
  • Předčasné splacení úvěru je zdarma

Nevýhody Aasa.cz půjčky

  • Nižší schvalovatelnost žádostí
  • Vyplacení peněz může trvat až 3 pracovní dny

Tabulka splátek

Půjčka Splatnost Měsíční splátka Celkem zaplatíte
5000 Kč 6 měsíců 1421 Kč 8527 Kč
10 000 Kč 6 měsíců 2301 Kč 13 804 Kč
15 000 Kč 12 měsíců 1762 Kč 21 145 Kč
20 000 Kč 12 měsíců 2222 Kč 26 660 Kč

Časté otázky a odpovědi

Jak mohu žádat o půjčku?
Stačí vyplnit nezávaznou žádost a vyčkat na kontakt ze strany poskytovatele půjčky.
Co musí splňovat žadatel?
Žadatel musí být ve věku 20–70 let, musí mít trvalé bydliště v České republice, pravidelný finanční příjem a být bez záznamu v registrech dlužníků (SOLUS apod.). Nezbytný je také samozřejmě vlastní bankovní účet.
Jak dlouho trvá rozhodnutí?
Všechny žádosti jsou vyřizovány velmi rychle, vyhodnocení byste měli obdržet v ten samý den, kdy vyplníte nezávaznou žádost. Peníze jsou pak převedeny do 3 pracovních dnů.
Musím doložit nějaké dokumenty?
Obvykle nemusíte, pouze v některých ojedinělých případech je po žadateli vyžadováno doložení finančního příjmu (formou výplatní pásky, ročního přehledu v případě OSVČ, nebo třeba výpisem z bankovního účtu).
Jak probíhá splacení Aasa půjčky?
Spolu se smlouvou o půjčce obdržíte také splátkový kalendář (obojí nejprve e-mailem). Ve splátkovém kalendáři je přesně uvedeno kdy budou probíhat jednotlivé splátky, splácí se klasicky 1× měsíčně převodem z účtu na účet.
Je půjčka Aasa podvod?
V žádném případě, půjčka poskytována podle všech zákonů České republiky.

O společnosti Aasa Czech a.s.

Poskytovatelem Aasa půjčky je stejnojmenná společnost AASA Czech s.r.o. se sídlem v Praze. Jedná se ale o mezinárodní společnost, která má hlavní sídlo v Estonsku. Půjčka je pod stejným názvem nabízena také v dalších pobaltských státech, ve Skandinávii, ale třeba také v Polsku.

Recenze Aasa

Aasa.cz je rozhodně zajímavou půjčkou, úroková sazba je (v porovnání s většinovou konkurencí) rozumně nízká. Zajímavost půjčky trochu snižuje poplatek za poskytnutí a také opakující se administrativní poplatek 225 Kč / měsíc. Pokud ale chcete půjčit vyšší částku a rozložit splatnost na několik měsíců, nenaleznete mnoho výhodnějších nabídek. Alternativou by jistě mohla být půjčka 123půjčka.

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout