Až 20 000 Kč ještě dnes na účtu? Žádný problém, klikněte zde...

Ke stažení: 10 dobrých rad, než si půjčíte peníze

Archivní článek v kategorii v kategorii Půjčky

Do dluhové pasti každý měsíc padají tisíce lidí, kteří neuváženě sáhli po rychlé půjčce nebo jiném typu úvěru anebo „naletěli“ neférovému poskytovateli. Osvěta je v tomto směru naším hlavním cílem! Proto jsme pro vás připravili krátký PDF dokument, který si můžete zdarma a bez dalších podmínek (nechceme za to ani vaši e-mailovou adresu) stáhnout a vytisknout. Kdykoliv budete v budoucnu uvažovat o úvěru, měl by vám pomoci v zodpovědném rozhodnutí.

Zásady zodpovědného půjčování

Již před několika měsíci jsme ke všem žádostem o půjčku na tomto webu přidali viditelný odkaz na samostatnou stránku Zásady zodpovědného půjčování, kde shrnujeme několik základních doporučení pro zájemce, kteří o půjčce uvažují. Ne každý pád do dluhové pasti je zaviněn neférovým poskytovatelem (nové legislativní změny je (pravděpodobně) velmi rychle vymítí), často je na vině i samotný žadatel který pod vlivem těžkých okolností sáhne po nevýhodném úvěru a rychle podlehne vysokým sankcím při pozdním splácení, anebo „lepí“ další půjčkou své předchozí dluhy.

Stáhněte, vytiskněte a sami si odpovězte…

Bezplatný dokument (viz níže), který jsme pro vás přichystali by měl v ideálním případě fungovat jako tahák, který vám pomůže v rozhodování, zda-li po úvěru vůbec sáhnout. Pokud si jej vytisknete a pravdivě odškrtnete všechny body, patříte pravděpodobně mezi méně rizikové klienty a půjčka by pro vás nemusela být velkou zátěží, jste totiž zvyklí si číst smlouvy, porovnávat nabídky a rozhodovat se s chladnou hlavou. Naopak, pokud si nejste jisti u některého z bodů, nebo ho dokonce vůbec nesplňujete, online půjčkám se raději vyhněte. Mohly by pro vás znamenat komplikace, které snad „přerostou přes hlavu“.

  • Ke stažení: 10 dobrých rad, než si půjčíte peníze
  • Autor článku:
  • Publikováno: 23. 5. 2019
  • Kategorie: Půjčky
  • Štítky:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout