Nejschvalovanější nebankovní půjčky - kde si půjčit bez kontroly registru?

Kde si půjčit před výplatou s nejvyšší jistotou a přitom 100% bezpečně?

Řada poskytovatelů půjček schvaluje méně než 5 % ze všech přijatých žádostí. To je skutečně málo, peníze u takových společností získá pouze žadatel, který si půjčuje poprvé, nemá jediný záznam v registrech a disponuje dostatečně vysokým příjmem. Kde si ale půjčit s nejvyšší jistotou ačkoliv máte záznam v registrech dlužníků? A přitom spolehlivě a bezpečně? Hledáme, spolu s vámi, nejschvalovanější nebankovní půjčku.

Nejschvalovanější nebankovní půjčka

Nejschvalovanější nebankovní půjčka

 • Půjčka 500 – 8000 Kč
 • Splatnost 1 den – 30 dní
 • Rychlost vyplacení do 15 minut
 • Půjčka zdarma 8000 Kč na 30 dní

Víte, že rozdíl mezi nejvíce a nejméně schvalovanou nebankovní půjčkou je přes 85%? Nejschvalovanější nebankovní půjčka IQpůjčka má dlouhodobou schvalovatelnost 92%. IQpůjčka totiž propojuje žadatele s více poskytovateli najednou, agreguje (shromažďuje) tak nabídky i poptávky. Díky tomu jedinou online žádostí oslovíte více pečlivě prověřených společností najednou a vyberete si nejvýhodnější nabídku. Tímto způsobem se vysoce zvyšuje pravděpodobnost na získání půjčky.

Peníze na účet do 15 minut

Celý proces je bezpečný (žádost je šifrována), velmi rychlý (peníze můžete získat během 15 minut) a maximálně diskrétní. K žádosti nepotřebujete ručitele a případný záznam v registru SOLUS (nebo jiném) nemusí být nutně důvodem k zamítnutí žádosti. U IQpůjčkau si můžete půjčit 500 Kč až 4500 Kč s volitelnou dobou splatnosti do 30 dnů.

123půjčka půjčka až 90 %

 • Půjčka 10 000 – 250 000 Kč
 • Splatnost 30 dní – 7 let
 • Rychlost vyplacení do 15 minut
 • Půjčka zdarma ne

Úplně stejně jako IQpůjčka funguje také půjčka 123půjčka, také zde můžete získat až 4500 Kč s dobou splatnosti 1 měsíc. Vše zvládnete vyřídit online, pouze odešlete svou žádost a vyčkáte na telefonní kontakt od operátora. Operátor vám následně zodpoví všechny otázky a dohodne s vámi podrobnosti půjčky. Nemusíte doložit svůj finanční příjem a nejsou kontrolovány registry. U 123půjčka lze získat i půjčku až 170 000 Kč, ale zde již může být vyžadován ručitel.

CreditON schvaluje přes 80 % žádostí

 • Půjčka 500 – 20 000 Kč
 • Splatnost 1 den – 30 dní
 • Rychlost vyplacení do 15 minut
 • Půjčka zdarma 8000 Kč na 30 dní

Také dobře známá půjčka CreditON patří mezi nejvíce schvalované půjčky na trhu. Nevýhodou oproti oběma výše zmíněným půjčkám je však trochu složitějši proces vedoucí ke získání peněz. CreditON s.r.o. totiž vyžaduje doložení příjmů a jeho smlouva je dost dlouhá. Na druhou stranu, půjčku u CreditON do výše až 4000 Kč můžete jako nový zákazník získat zcela zdarma, čímž se oba zmíněné nedostatky vůči soupeřům anulují.

Stačí si tak pohlídat dobou splatnosti a nepřeplatíte ani jednu korunu. Abychom byli fér, podobnou nabídku lze v některých případech získat i u IQpůjčkau, nelze však garantovat.

Půjčka až 4500 Kč ihned na účet

Všechny zmíněné půjčky vynikají svou schvalovatelností a rychlostí vyřízení. Jedná se o prověřené společnosti s historií na nebankovním trhu a dostatek recenzí a zkušeností od zákazníků toto jen dokazuje. Jednoduše si můžete půjčit od 500 Kč až po 4500 Kč. Pokud potřebujete víc, využijte naše srovnání půjček.

Další články a odkazy

Upozornění: S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální. Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele. Podmínky použití