Až 20 000 Kč ještě dnes na účtu? Žádný problém, klikněte zde...

Nejvyšší šanci na získání půjčky nabízí agregátory. Jak fungují?

Archivní článek v kategorii v kategorii Půjčky

Schvalovatelnost žádostí je u každého poskytovatele půjček a úvěrů trochu jiná. Obecně platí, že nižší bývá u bankovních institucí, které své žadatele prověřují velmi důkladně. Nebankovní poskytovatelé pak bývají (v některých případech) poměrně benevolentní a půjčí peníze i méně bonitnímu žadateli, nebo zájemci se záznamem v registru dlužníků. Třebaže do budoucna lze spolu se změnou legislativy v ČR očekávat, že i „nebankovky“ budou muset žadatele prověřovat důkladněji a celková schvalovatelnost půjde dolů. V současné době je nejvyšší šance na schválení žádosti v agregátorech nebankovních společností. Jak to funguje a jaké jsou možnosti?

Nebankovní půjčky pro každého?

Na úvod je třeba poznamenat, že ani nebankovní společnosti nepůjčují peníze každému. Pokud máte problémy se splácením jiného dluhu, nízký finanční příjem a případně, pokud nemáte čím ručit, peníze nejspíš nezískáte. Rozhodně ne u prověřené společnosti. Jediná rada v podobné situaci zní nepůjčovat si vůbec! Vaše finanční potíže by s každou další půjčkou pouze narostly. Zkuste se raději obrátit na dluhové poradny.

Kde mi půjčí s nejvyšší jistotou?

Agregátory půjček fungují poměrně jednoduše, pro žadatele znamenají zejména nejvyšší šanci na získání půjčky (průměrně uspěje 9 z 10 zájemců), ale také možnost porovnat si nabídku od více poskytovatelů naráz. Prvotním krokem je vyplnění nezávazné online poptávky, jedná se o stručný formulář v němž zájemce vyplní kontaktní údaje, informace o zaměstnání, zdroji příjmu apod. Poptávka je následně automaticky rozeslána zapojeným partnerům. Jedná se výhradně o velké, 100% prověřené společnosti. V systému nejsou žádné fyzické osoby a povodné půjčky! Zájemce je následně kontaktován s nabídkou od těch společností, které jsou ochotné půjčit. Vzhledem k tomu, že všechno probíhá online (a následně telefonicky), je celý proces velmi rychlý. Od vyplnění žádosti k přijetí prvních nabídek obvykle neuplyne více jak 15 minut. Uzavření smlouvy o půjčce pak už probíhá v režii daného poskytovatele.

Výhody agregátorů půjček

  • Poptávka je nezávazná a je samozřejmě zdarma
  • Úspora času – vše lze vyřídit během 5 minut přes web
  • Možnost porovnat si nabídky od více společností najednou
  • Nemusíte nikam chodit, ani sami telefonovat
  • Sami si vyberte u koho si půjčku (ne)vezmete

Oblíbené online agregátory půjček

  • Nejvyšší šanci na získání půjčky nabízí agregátory. Jak fungují?
  • Autor článku:
  • Publikováno: 23. 5. 2019
  • Kategorie: Půjčky
  • Štítky:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout