Až 20 000 Kč ještě dnes na účtu? Žádný problém, klikněte zde...

Novinky v nabídce úvěrů bank a nebankovních společností

Archivní článek v kategorii v kategorii Půjčky

Nové úvěrové nabídky pro firmy i jednolivce a časově omezené akce se u bank a nebankovních společností objevují často. Pravidelně je pro vás monitorujeme v souhrnech jako je tento. Dnes si proto zrekapitulujeme dubnové novinky.

Nebankovní poskytovatelé úvěrů

Nuko – novinka v našem katalogu úvěrů

Během dubna jsme do našeho katalogu úvěrů přidali produkt společnosti Fincapus s.r.o. – NUKO.cz. Tato malá půjčka svými parametry v podstatě kopíruje známější Zaplo. Hlavním lákadlem tak je první bezúročná půjčka ve výši 8000 Kč s dobou splatnosti až 30 dní. Poskytovatel slibuje bleskové vyřízení žádosti a převod na účet – v ideálním případě obojí stihne do 15 minut. Další výhodou je dostupnost úvěru i pro seniory a rodiče na mateřské dovolené a živá podpora i o víkendu. Nevýhodou pak klasicky vyšší úrok u opakovaných půjček (např. půjčku 3000 Kč na 30 dní přeplatíte o 690 Kč). Webové stránky úvěru jsou přehledné a poskytují všechny nezbytné informace – hodnotíme je velmi kladně.

Půjčka7.cz – úvěr 10 000 Kč na 28 dní za 1000 Kč

Půjčka7.cz patří mezi menší, ale známé a dobře prověřené produkty. Nedávno zařadili do portfolia nabídku první půjčky zdarma, která je mezi návštěvníky oblíbená a vyhledávaná. V podání úvěru Půjčka7.cz se jedná konkrétně o 10 000 Kč na 30 dní s RPSN 0%. Další novinkou a časově omezenou akcí pak je úvěr 10 000 Kč na 28 dní za 1000 Kč. Mezi rychlými spotřebitelskými úvěry se jedná o poměrně výhodnou nabídku (u srovnatelné konkurence vyjde stejný úvěr minimálně o 1000-1500 Kč dráž). Pro aktivaci této nabídky použijte kupon „A10“, který vložíte do příslušného políčka v žádosti.

Zaplo.cz nabízí opakovanou půjčku až 30 000 Kč

Zaplo.cz průběžně navyšuje maximální limit svého produktu. Nově si mohou opakovaní klienti po splacení 2. úvěru půjčit až 30 000 Kč. Celková doba splatnosti však zůstává beze změny – 30 dní. Ani výše RPSN se nezměnila, činí 1141,2%. Maximální půjčka 30 000 Kč tak za měsíc vyjde o 6900 Kč dráž. Méně podstatnou změnou je, že Zaplo již dále v reklamních kampaních nevyužívá postavu Ládi Hrušky, ale nahradilo jej vlastním UFO maskotem.

Banky

KB má vylepšené internetové bankovnictví

Komerční banka postupně modernizuje své internetové bankovnictví. Hlavní změnou je pro klienty přehlednější vstupní stránka, která kromě informací o stavu a zůstatku na účtech poskytuje také přehled nad kreditními kartami a úvěrovými produkty.

FIO banka získala titul nejvstřícnější banky za rok 2017

Server BankovníPoplatky.com vyhlásil výsledky soutěže o klientsky nejvstřícnější banku roku. Vyhrála nízkonákladová FIO banka. Další místa pak obsadily Air Bank, Equa bank a mBank. Zástupce klasických bank – Moneta Money Bank (dříve GE Money) obsadila až páté místo. Sluší se podotknout, že FIO banka tuto anketu vyhrála již pošesté.

Equa nabízí k RePůjčce E-lufťák zdarma

Dříve nabízela Equa Bank za převedení půjček tablet Lenovo, nyní přichází s pohodlným sedacím vakem, kterému říká E-lufťák. Využijete ho jak doma u televize, tak v létě na zahradě či u bazénu. Snadno se nafoukne, je lehký a skladný. Získáte ho, pokud k Equa bank převedete svojí půjčky ve výši alespoň 50 000 Kč.

  • Novinky v nabídce úvěrů bank a nebankovních společností
  • Autor článku:
  • Publikováno: 23. 5. 2019
  • Kategorie: Půjčky
  • Štítky:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout