První půjčka zdarma. Aktuální přehled nebankovních poskytovatelů bezúročných půjček

Archivní článek v kategorii v kategorii Půjčky

Po čase opět přinášíme aktuální přehled nebankovních poskytovatelů půjček, kteří nabízí své první úvěry novým klientům zcela zdarma. Při včasném splacení (obvykle do 30 dnů) je možné půjčit si v takovém případě zcela zdarma. Klient tak vrátí zpět stejnou částku, jakou si půjčil. Neplatí žádné poplatky, ani úrok a nabídka nemá žádné další podmínky.

Akutální přehled bezúročných půjček

Zaplo

Zaplo patří mezi nejvyhledávanější poskytovatele krátkodobých půjček v České republice. Díky masivní reklamní TV kampani, do níž zapojili známé tváře, se rychle dostalo do popředí zájmu. Napomohla tomu samozřejmě i nabídka první bezplatné půjčky. Ta v současné době činí 8000 Kč na 30 dní. Výhodou je velmi rychlé vyřízení a nadpůrměrná schvalovatelnost. V současné době se jedná asi o nejlepší nabídku.

CreditON

Nabídka bezúročné půjčky je u CreditONu srovnatelná s nabídkou uvedenou výše. Také se jedná o 8000 Kč s dobou splatnosti do 30 dnů. Schvalovatelnost je rovněž solidní a patří k nadprůměru ve své kategorii. Webové stránky jsou trochu méně přehledné, ale dá se v nich zorientovat. Pokud jste si tedy již v minulosti půjčili zdarma u Zaplo.cz, může být CreditON dobrou volbou číslo dvě.

Japonská půjčka

Japonská půjčka od Home Creditu patří mezi neférovější nebankovních úvěry. Důvodem, proč ji řadíme v našem seznamu až na třetí místo je fakt, že sice nabízí nejvyšší částku – 10 000 Kč, podmínkou je však uhrazení do 14 dnů a to je zkrátka příliš krátká doba. Pokud však přesto splacení v tomto termínu nestihnete, úrokové sazby jsou přijatelné a nepřeplatíte zase tak moc.

BB půjčka

BB půjčka patří spíš mezi méně nápadné i znamé produkty. Přesto je na trhu již poměrně dlouhou dobu a těší se své oblibě. Spadá spíše mezi větší úvěry s delší dobou splatnosti. Nicméně v nabídce je i první bezplatná půjčka 5000 Kč na 30 dní. Webové stránky sice nepůsobí zrovna přívětivě, ale na výhodnosti této nabídky to nic nemění. BB půjčka do našeho seznamu patří zaslouženě.

Na co si dát pozor u bezplatných půjček

Nabídka první bezúročné půjčky zdarma je jistě velmi lákavá a v rukou svědomitého klienta se jedná o bezpochyby výhodný produkt, který může v určité situaci velmi pomoci. Nic ale není samozřejmě dokonalé. Je faktem, že část klientů, kteří sáhnout po bezplatné půjčce ji nestihne splatit včas. A tehdy přijdou na řadu běžné úrokové sazby, které společnosti účtují. V některých případech mohou být poměrně vysoké. Pozor tedy na to, vždy se snažte nejprve splatit svůj dluh a až po té vše ostatní!

  • První půjčka zdarma. Aktuální přehled nebankovních poskytovatelů bezúročných půjček
  • Autor článku:
  • Publikováno: 1. 5. 2019
  • Kategorie: Půjčky
  • Štítky:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…

Další užitečné články, které byste neměli minout